PDA

View Full Version : Слънчев бряг...?



DarkGirll
08-02-2010, 14:33
Здравейте :) ! Тази година живи и здрави ще ходя там и искам да попитам тези който са ходили там хубаво ли е смисъл курорта? И дискотеките как са..? Благодаря предварително :-)

П.С- Ако съм объркала раздела извинявам се,но не знам къде другаде да пусна темата ако съм го объркала - нека преместят темата :)

Infinity
08-02-2010, 14:37
Раздела е напълно объркан. 8-)
Но мога да те успокоя , защото на мен лично Слънчев бряг ми е едно от любимите места. В последните години това , което не ми харесва , е че малко става илиенска история , но това е .. Иначе дискотеките са на 6. За всеки има по нещо. 8-) Харесва ми на мен. :)

DarkGirll
08-02-2010, 14:45
^Мерсии за отговора :-) ! Хайде чакам още мнения.. :)

justonegirlwithonehope
08-02-2010, 14:45
Ами живея на няколко километра от Слънчев бряг и смело мога да заявя, че в момента курорта в Несебър, Равда . . е доста по-развит.Хубаво е мястото, но хотелите станаха един до друг, а повечето хора искат спокойствие.Иначе дискотеките са добре.

rachel_billson
08-02-2010, 15:13
Лятото често ходя до Сл.бряг и е супер за купони,но за плаж или спокойствие повече се предпочита Несебър.

ELiTyYy
08-02-2010, 15:33
ухууу и аз се пускам на там след 3 дена.. :grin: :grin: :grin: ще видим как е ,що е...не съм била там до сега.. :)

victimofpain
08-02-2010, 15:44
омг да си пуснеш тема дали е хубав курорта, където ще почиваш...:Д нямам думи...

та по темата-->слънчев бряг е пренаселен курорт, с много хотели, много пияни чужденци и високи цени.За големи компании, търсещи забавление е супер.Но няма никаква тишина и спокойствие...Преди дни гледах репортаж по бтв как чужденците знаят слънчев бряг като място с евтин/за техните стандарти/ алкохол и яко проституки...модерен е курорта, амаа си е SIN CITY :D

DarkGirll
08-02-2010, 16:49
Благодаря за мненията :) Ще се радвам и ако още от вас споделят мненията си... :)

rachel_billson
08-02-2010, 17:27
Разделът е грешен !

terrrs
08-02-2010, 17:29
Съни биийч ! Всяка година сме там, след няколко седмици пак заминаваме всичко е 6 :grin:

sladkish_14
08-02-2010, 19:49
И аз вероятно ще съм там след 2 дни. Както в последните 8 години..
Ами хубаво е да, но всичко е вече хотел до хотел. Скъпотия.. + това много е фукарско това Сънии Бийч, като го кажат,не знам все едно в Маями ще ходят. Наистина няма такова място по отношение на нощен живот, красота вечер и мега яко туристи. Лично аз бих ти препоръчала Несебър, като плаж, развлекателна дейност и място за хубава почивка. По - ефтино, спокойно и красиво е. А и колкото и да платиш - заслужава си, поне няма само хотел до хотел да гледаш. А Слънчев бряг, там си за не повече от 5минути. :wink:

DarkGirll
08-02-2010, 20:37
Благодаря за отговорите.. :) Ако още някой иска нека си каже мнението.. :)

Jessie
08-02-2010, 21:10
Ми готино е, и то много. :) Миналата година работих на Елените, но и често ходех до Слънчев Бряг. Тази година пак съм в Съни, но на почивка. :) И - курорта е страхотен, нямам оплаквания. :)

DarkGirll
08-03-2010, 07:54
^Мерсии за отговора :)

Sarge
08-03-2010, 09:59
Зависи за какво отиваш-ако е за купон/напиване до несвяст/забиване на чужденци/ки си на правилното място-час пик, Лазур, Мултиплейс, Какао-все "модерни" места за лятото, но за друго не става. Както казаха по-горе пренаселен е, презастроен е и си е скъпарско. А отдалеч прилича на Люлин :D .

j_adore2
08-03-2010, 10:30
На морето където и да си,навсякъде е хубаво.На мен лично Сл. бряг не ми е от любимите курорти.Какао бийч е нещо като софийското Червило .. та сещате се за какво иде реч.Или пък плажа да ти е на 20 мин. или да трябва да ходиш с кола.. това е просто ужас ..
Но все пак с добра компания и в най - забутаното село да сте пак ще е весело :)

shokolad_4eto
08-03-2010, 11:19
Както беше споменато и в предните мнения зависи за какво отиваш...
Аз лично не съм доволна от плажа, но за нощен живот е супер ... много чужденци пияни при това, купон на макс; никакъв конторол няма там, което е лошо ...

DarkGirll
08-03-2010, 15:10
^tnx..за мненията :P

ilsss
08-03-2010, 18:10
като почнете да го превъзнасяте този сл. бряг ще кажете за ел ей говорим.като човек който всяка година е там дори сега работя мога да кажа че не е кой знай какво :? .само през вечерта става.иначе е голяма бъркотия

harddd
08-04-2010, 15:03
абе вие ебавате ли сее там е най - великото хора навсякъде музика дискотеки пиене.... :grin:

titinkaa
08-04-2010, 19:00
Хубаво е там,но и в Несебър и Равда е много готино.Тая година бях в Равда и мн ми хареса.

Kmet4e
08-05-2010, 12:03
Слънчев бряг е най-разбиващия курорт на тъпото ни черноморие !
Истината е че е скъпарско ,но пък си заслужава! Има какво да се види и с какво да се забавляваш ! Дискочечките са или с електро или чалга...
Забавлението е в club MANIA,мултиплейс,какао-то,зангадор ай бешеш другата добра дискотека ! Иначе плажа е 80% платен (шезлонг чадър и ТН ) Качествена храна има в Кондор и джани .. > Също така не е прекалено скъпа като в кръчметата на плажа ! Ако искаш парти можеш да отидеш в Корнер! С две думи > ПРИГОТВИСЕ ДА СИ ПОХАРЧИШ ПАРИТЕ ЗА КЕФ ! :D :grin:

j_adore2
08-05-2010, 12:17
зангадор ай бешеш другата добра дискотека !

Зангадор е в Китен.

Infinity
08-05-2010, 12:21
Слънчев бряг е най-разбиващия курорт на тъпото ни черноморие !
Истината е че е скъпарско ,но пък си заслужава! Има какво да се види и с какво да се забавляваш ! Дискочечките са или с електро или чалга...
Забавлението е в club MANIA,мултиплейс,какао-то,зангадор ай бешеш другата добра дискотека ! Иначе плажа е 80% платен (шезлонг чадър и ТН ) Качествена храна има в Кондор и джани .. > Също така не е прекалено скъпа като в кръчметата на плажа ! Ако искаш парти можеш да отидеш в Корнер! С две думи > ПРИГОТВИСЕ ДА СИ ПОХАРЧИШ ПАРИТЕ ЗА КЕФ ! :D :grin:
Даа , най-вкусната храна е в Джани и в Кондор. :grin:

Kmet4e
08-05-2010, 13:55
зангадор ай бешеш другата добра дискотека !

Зангадор е в Китен. Съжелявам грешката е моя ! Дискотеката е LAZUR > Лазур ! 8)

Kmet4e
08-05-2010, 13:57
Слънчев бряг е най-разбиващия курорт на тъпото ни черноморие !
Истината е че е скъпарско ,но пък си заслужава! Има какво да се види и с какво да се забавляваш ! Дискочечките са или с електро или чалга...
Забавлението е в club MANIA,мултиплейс,какао-то,зангадор ай бешеш другата добра дискотека ! Иначе плажа е 80% платен (шезлонг чадър и ТН ) Качествена храна има в Кондор и джани .. > Също така не е прекалено скъпа като в кръчметата на плажа ! Ако искаш парти можеш да отидеш в Корнер! С две думи > ПРИГОТВИСЕ ДА СИ ПОХАРЧИШ ПАРИТЕ ЗА КЕФ ! :D :grin:
Даа , най-вкусната храна е в Джани и в Кондор. :grin:
Ама разбира се :) Най-добрите дюнери са на ъгъла преди да излезнеш на плажа по пътечката покрай Кубан ! Не се щадят от към месо 8)

Stellsy
08-05-2010, 14:15
Слънчев бряг е известен с многото дискотеки. Даже даваха по новините как някакви чужденци купонясват и един се удавил в басейна :-D