PDA

View Full Version : Мисля, че няма смисъл, но я обичам..



Zaqkkk
08-02-2010, 15:43
Здравейте, сега ще ви раскажа моята история, надявам се да ми дадете хубави съвети и отсега казвам, че ще има доста правописни грешки.. :D

Преди 1месец се запознах с Мария, още щом я видях ми хареса, излизахме, но малко, като приятели.. но почнаха и чатове, след това един ден (не се бяхме виждали от близо 2-3седмици) ме видя като се връщах от плуване, поздравихме се ии така, вечерта ми писа, след 1ч. чат ме попита нещо, не исках да отговарям..., таа попита ме бих ли тръгнал с нея ( не в буквалния смисъл ) и все пак и казах, че бих тръгнал, след това и смъкнах профила ( нали на скайп има да се крие) и видях, че през целия час е писало името на един от другия клас ( също 8кл.) попитах я заради да ме накарш да ревнувам ли го написа, но тя каза, че е стояло там от вчера защото тогава са тръгнала.. после почна да ми се кара що не съм и предложил по - рано.. :D, продължих ме да чатим и реших да я питам и аз нещо, дали мене или него повече харесва? Тя каза мене, тогава и казах да се видим на другия ден, но тя каза "Не знам, всъщност не съм много съгурна точно ли ти отговорих" ОК все пак се съгласи и ще се видим след 2 дена, но ето и кое ме притеснява, за около 2седмици и половина харесваше 3ма т.е мене, иво (тоя с който ходи), митко(другия който не участва в схемата :D) та след като се оговорихме тя каза че иска на тренировките ми да се видим, но аз и отказах защото там е иво и не искам да ни вижда, помислих че ще му е гадно, а тя каза "Е нищо де, ко ше му стане толкоз".. та това са сякаш много курвенски постъпки и се чудя какво да направя .. обичам я и може да тръгнем всичко зависи от мен, но.. все пак кажете нещо.. :?

sasha_90
08-02-2010, 15:49
Как е възможно да я обичаш,а да се познавате от 1 месец.Това е.....детинско.Деца спрете с непрекъснатото "обичам те"!

w0sh
08-02-2010, 15:54
Как е възможно да я обичаш,а да се познавате от 1 месец.Това е.....детинско.Деца спрете с непрекъснатото "обичам те"!

Ти пък как така определяш дали е детско или не.

Аз съм срещал не един или два примера, когато хора се женят след месец и са заедно години.

Zaqkkk
08-02-2010, 15:55
Добре де, да не е точно месец - месец и половина... и какво за това време не може ли да изпитвам повече от приятелски чуства, или е задължително МИНИМУМ 1г. да сме фр, после 6месеца да се "зарибяваме" и чак тогава да се каже, че я обичам така ли?

spyro
08-02-2010, 15:56
абсолютно нищо не разбрах

sweetpunk
08-02-2010, 15:56
Аз няма да те нападам за изцепката с "обичам я" ще ти кажа само едно .. преди доста време един приятел ми каза, че не можеш да обичаш някой, когото не познаваш, а ти си объркано хлапе, което незнае к'во иска! Според мен тя се опитва да ви върти на малкия си пръст и да си играе с вас, за нас жените това е много лесно, но не бъди глупак: 1во: тя си има приятел; 2ро: имам чувството, че просто се опитва да го дразни с теб; 3то: не се самозалъгвай, че щом ти е обърнала внимание може да има нещо м-у вас. По - добре не се набутвай между шамарите, това е моят съвет ;)

LuxurySk0B
08-02-2010, 15:57
остави на Митко 8-) :D

kremen4eto
08-02-2010, 16:00
Как е възможно да я обичаш,а да се познавате от 1 месец.Това е.....детинско.Деца спрете с непрекъснатото "обичам те"!

Ти пък как така определяш дали е детско или не.

Аз съм срещал не един или два примера, когато хора се женят след месец и са заедно години.

Това, че се женят не означава, че се обичат. Любовта е дошла по-късно. :)

По темата: Впечатление ми направи определението ти за постъпките и. Уж обич, пък правила курвенски неща.
Ти си дете, само по разсъжденията ти мога да го определя. Тя също е дете понеже не знае какво иска. Пък децата правят грешчици и после се поучават от тях, тъй че прави каквото ти е на душата, пък к'вото стане. :)

kremen4eto
08-02-2010, 16:01
абсолютно нищо не разбрах

И това го има. :D

Zaqkkk
08-02-2010, 16:04
абсолютно нищо не разбрах

И това го има. :DМног накратко, харесвам едно момиче, което от два дена има приятел, но ми каза че харесва повече мен, но ме притеснява че да за близо две - три седмици хересваше няколко човека 3-4.. и не и пука че сегашното гадже може да ревнува ако я види с друг ( само двамата на среща.. ) общо взето тфа..

spyro
08-02-2010, 16:05
абсолютно нищо не разбрах

И това го има. :DМног накратко, харесвам едно момиче, което от два дена има приятел, но ми каза че харесва повече мен, но ме притеснява че да за близо две - три седмици хересваше няколко човека 3-4.. и не и пука че сегашното гадже може да ревнува ако я види с друг ( само двамата на среща.. ) общо взето тфа..

същата работа 8-)

kremen4eto
08-02-2010, 16:10
абсолютно нищо не разбрах

И това го има. :DМног накратко, харесвам едно момиче, което от два дена има приятел, но ми каза че харесва повече мен, но ме притеснява че да за близо две - три седмици хересваше няколко човека 3-4.. и не и пука че сегашното гадже може да ревнува ако я види с друг ( само двамата на среща.. ) общо взето тфа..

Притесняваш се колко и пука за приятеля ли? Или се притесняваш тя какви ги върши? Верно объркана работа :D

Zaqkkk
08-02-2010, 16:13
абсолютно нищо не разбрах

И това го има. :DМног накратко, харесвам едно момиче, което от два дена има приятел, но ми каза че харесва повече мен, но ме притеснява че да за близо две - три седмици хересваше няколко човека 3-4.. и не и пука че сегашното гадже може да ревнува ако я види с друг ( само двамата на среща.. ) общо взето тфа..

Притесняваш се колко и пука за приятеля ли? Или се притесняваш тя какви ги върши? Верно объркана работа :DНе бе , то така после и на мене ше прави..

П.С да дете съм - на 15г.. не знам и съответо и тя е дете.. :D - на 14г.

Хайде още съвети..

Milen0v
08-02-2010, 16:27
пич ти все още не си я еб*л пък я обичаш
уат да фък>?
в повечето случаи момичетата се влюбват първи


а и тва с трите момчета ... курвенско-лапешко поведение което казва " незнам какво искам ,, този ли да ме бодне другия ли ... ?"

sladur4etyYy
08-02-2010, 16:37
ти не я обичаш, а малката ви разиграва и тримата и кой знае колко още, има хляб в нея, но ти не й се връзвай! :D

готин ник имаш :grin:

sasha_90
08-02-2010, 17:16
Как е възможно да я обичаш,а да се познавате от 1 месец.Това е.....детинско.Деца спрете с непрекъснатото "обичам те"!

Ти пък как така определяш дали е детско или не.

Аз съм срещал не един или два примера, когато хора се женят след месец и са заедно години.

Как би се оженил за човек,който познаваш от 1 месец или месец и половина?Ти първо не си го опознал.Каква сватба те гони?

kremen4eto
08-02-2010, 17:30
Как е възможно да я обичаш,а да се познавате от 1 месец.Това е.....детинско.Деца спрете с непрекъснатото "обичам те"!

Ти пък как така определяш дали е детско или не.

Аз съм срещал не един или два примера, когато хора се женят след месец и са заедно години.

Как би се оженил за човек,който познаваш от 1 месец или месец и половина?Ти първо не си го опознал.Каква сватба те гони?

Баща ми е предложил брак на майка ми на 2рия месец защото са му казали в работата, че ако го направи ще му дадат отпуск. :D Така че има всякакви случаи.

sladur4etyYy
08-02-2010, 17:31
^ :shock: е, това ме уби просто :razz: какво ли не прави човек за малко почивка от натовареното ежедневие... 8-)

Zaqkkk
08-02-2010, 17:52
^ мерси :D

Иначе, опитвам се да не я разиграм, и чесно казано, тя се влюби в мен, поне така казвам, тя дойде в нашата компания, така да се каже тя направави и първата крачка, т.е тя ме покани да излезем :D (просто нямах намерения да я свалям затова не бях първи), ии така, тя през целия месец, ме питаше дали харесвам някой, ала бала.. :D

И все пак давайте още съвети, нямам нищо против.. 8-)

Zaqkkk
08-03-2010, 11:45
Хайде хора.... забравихте ме.... :cry:

Elenichkaa
08-03-2010, 11:51
Zaqkkk помня те от няква др тема...
и да няма смисъл.

Panic_Girl
08-03-2010, 11:52
еххх ама и ти си един шаран......момето ви върти на малкия си пръст :-D

iveetyy
08-03-2010, 11:59
Ти разлика между интерес , харесване и любов правиш ли ?