PDA

View Full Version : Проблем с windows



d3signer
08-02-2010, 18:01
Izvinqvai te che pi6a taka no nqmam flextype i WINDOWS :S. Dnes si kypih laptop (ASUS) i chovekut ot magazina mi kaza che nqma windows . Kato slojih diskt s windows w laptopa i toi ne go zarejda prez biosa... v momenta sum s nqkakvo menu na asus i imam samo internet stranica, no sum bez windows i ne mi chete diska :S pomo6t molq

Извинявайте че пиша така но нямам флехтъпе и WINDOWS :С. Днес си кwпих лаптоп (АСУС) и човекът от магазина ми каза че няма windows . Като сложих дискт с windows в лаптопа и той не го зарежда през биоса... в момента съм с някакво меню на асус и имам само интернет страница, но съм без windows и не ми чете диска :С помощ моля

Кирилизирана тема.
kalpazanka
П. С. Занапред ползвай това- http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php.
Следващата ти тема директно ще я заключа, ако не е на кирилица. Просто тогава вече няма да имаш оправдание.

Valento
08-02-2010, 18:14
Izvinqvai te che pi6a taka no nqmam flextype i WINDOWS :S. Dnes si kypih laptop (ASUS) i chovekut ot magazina mi kaza che nqma windows . Kato slojih diskt s windows w laptopa i toi ne go zarejda prez biosa... v momenta sum s nqkakvo menu na asus i imam samo internet stranica, no sum bez windows i ne mi chete diska :S pomo6t molq

Какъв е Уиндоуса .... някои модели на Асус не вървят с ХР без допълнителен драйвър ...

d3signer
08-02-2010, 18:28
ami windowsa v diska e XP a in4e asus temata e asus k50c tova e modela i temata :)

ами windowса в диска е XP а инче асус темата е асус k50c това е модела и темата

kalpazanka

softvision
08-05-2010, 08:30
влизаш в BIOS-a това става като натискаш многократно [DELETE] на BOOT SCREEN-a на BIOS-а като влезеш там с [->] отиваш на BOOT от там 1st boot device го правиш на CD/DVD или както ти е изписано там после на излизане от биоса сейфни настройките които си напраил/а след това задаржаш бутона за пускане на лаптоп и изчакваш докато той изгасне след това взимаш един кламер разгаваш го и с него натисни бутона който е върхо оптичното устройство бутона представлява една дупка и когато бръкнеш с кламера в нея ще се отвори DVD-то когато това стане вкарваш диска с windowsa после малко след boot screen-a ще ти изпише Press Any Key To Boot From CD/DVD тогава натискаш примерно [ENTER] и това е после то боотва от DVD-то чакаш малко докато зареди драйверите необходими за инсталацията после те пита как да разцепиш харда и на кой партишан да инсталнеш уиндоуса и т.н. ако имаш вапроси пиши на ЛС