PDA

View Full Version : Училища. Имам нужда от по-бързи отговори. Благодаря



unknown7
08-02-2010, 22:11
Така благодаря предварително имам нужда да ми изброите няколко училища за рисуване. Не керамика. Не компютърна графика - РИСУВАНЕ. Сега търся обаче нищо хубаво не намирам , надявам се да ми помогнете ще бъда много благодарна ! :(

SemperFidelis
08-02-2010, 22:51
Сценични кадри Пловдив

unknown7
08-02-2010, 22:53
Maй забравих да допълня. Трябва ми да е в София .прием след 7 клас.

ecstazy
08-03-2010, 07:39
1. Бившото ми даскало - 51 СОУ Елисавета Багряна. Хубаво си е училището, задния двор си е като парк, предния е голям, даскалото си е модерно, хубаво, приятни учители. Много си го обичам, но не знам дали ще ти допадне. Има сайт в нета

2. СХУПИ - приложното -> За него знам, че също е с рисуване


3. НПГПФ - Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография - може би не ти трябва това, но ти го давам като вариант.. пак се рисува :D

unknown7
08-04-2010, 10:06
Благодаря ти аз малко закъсняла но звъннах в 1 Соу. И се опитвам да се свържа с СХУПИ за полиграфия и фотография знам,че училището е хубаво но хората вътре не са много дружелюбни не знам до колко е вярно това. А 51 Мисля, че ми е доста далече.

ecstazy
08-04-2010, 10:10
Благодаря ти аз малко закъсняла но звъннах в 1 Соу. И се опитвам да се свържа с СХУПИ за полиграфия и фотография знам,че училището е хубаво но хората вътре не са много дружелюбни не знам до колко е вярно това. А 51 Мисля, че ми е доста далече. за фотографията и полиграфията е точно обратното. Една приятелка учи там- хората са добре, но училището е кофти - самата сграда.. а може би и учителите. успех :)

unknown7
08-04-2010, 10:22
Много съм Ви благодарна