PDA

View Full Version : Да го изчакам ли?



SunShinePearl
08-03-2010, 01:03
Има подобна тема даже е пусната скоро но при мен е малко по различно.Има едно момче с което много добре се разбираме харесваме се адски много и то от доста време,обаче и двамата ни е страх да тръгнем.Просто него са го наранявали и ми каза че не е готов за връзка и аз напълно го разбирам.Проблема е че с всеки изминал ден го харесвам все повече и повече.Той ми каза че със сигурност след време не уточни колко(2 сед.-1 мес.) ще е готов но не ми обещава нищо.Не му се сърдя и т.н разбирам го но се чудя как ще издържа да чакам отношенията ни в момента са едни такива приличаме на гаджета но не сме.Да го чакам ли незнам ужасно много го харесвам и той мен.Нямам конкретен въпрос.Ако вие бяхте на мое място какво щяхте да направите?

karitoo
08-03-2010, 01:35
Така или иначе няма друго момче в живота ти за момента..Според мен остави нещата да се стекат от самосебеси...Излизайте си...И просто скоро ще усетите, че сте един за друг и няма какво да чакате и ще тръгнете...
Успех мила! :)

Blondityy
08-03-2010, 02:07
И теб те мъчи безсънието? ...
По темата: изчакай го - може настина да си заслужава, а щом си държите като гаджта, значи е все едно сте тръгнали и нищо не се променя, като го направите официално, така че не би трябвало да се притеснявате и двамата според мен... :-)

valdesbg
08-03-2010, 08:10
Я го хващай за ушите и се налазвайте взаимно. Кви са тия оправдания, само те мотае нашия :)

Няма какво да го чакаш, щом се харесвате :Р

AcrossYourFace
08-03-2010, 11:10
отношенията ни в момента са едни такива приличаме на гаджета но не сме
И какво...като ти каже, че сте гаджета кое ще се промени? Отношението му ли? Просто тва е няква формалност...пффф

Абе кво става с тоя раздел :?

theexplorer
08-03-2010, 11:21
И теб те мъчи безсънието? ...
По темата: изчакай го - може настина да си заслужава, а щом си държите като гаджта, значи е все едно сте тръгнали и нищо не се променя, като го направите официално, така че не би трябвало да се притеснявате и двамата според мен... :-)
И аз съм на същото мнение.. :) :)

AniBG
08-03-2010, 11:30
Аз преди бях в същото положение! И понеже нямах друго момче в живота си освен него (а бях и още съм луда по него, както и той по мен...) и оставихме нещата да си станат от самосебе си!
...И се получи прекрасно! Сега сме си гаджета и... Нямаме никакви проблеми, откровени сме във всичко един с друг и животът ни е прекрасен!

//Според мен по-добре е да оставиш нещата да се случват от самосебе си от колкото да го насилваш да си ставате гаджета, после да се целувате и т.н., защото иначе „връзката“ ви ще е някак изкуствена! :?

bebity92
08-03-2010, 11:35
Изчакай,те нещата ще си станат от самосебеси.Успех!

ThisIsMe
08-03-2010, 11:37
Защо питаш нас не ми е ясно.Ти си си ти,имаш свои чувства и сама трябва да прецениш как да постъпиш.
Какво те спира да изчакаш?Нали казваш ,че го разбираш.Щом е така нищо не ти пречи да пробваш,но ако не се получи не трябва да се разочароваш понеже ти сама каза ,че ако стане така би го разбрала.
Успех от мен каквото и да става.
БТВ на снимката имаш много страшен поглед честно без майтап се стреснах.Не знам защо ги правите тези странни физиономии вместо една естествена красива усмивка все такива лиготии гледам напоследък :razz: но хайде да не задълбавам,че и без туй не става въпрос за аватара ти.
Знам че си е твоя работа как ще се снимаш :) и знам че така искаш и така ти харесва :) Лек ден :)

Elenichkaa
08-03-2010, 11:37
Щом е взаимно-не виждам проблем.
преодолеите си стара и предрасъдаците иначе...

...успе

D0tty
08-03-2010, 12:13
Яя му се мятай :D Какво се прави и той на свещеник, за 1-2 месеца нищо няма да се промени :(

umri
08-03-2010, 12:33
Тоя та прай на шматка, ма. Момче, което било МНОГО НАРАНЯВАНО и треа да чака. Това са шменти капели. И къв е тоя мерак да "тръгвате". Аз последно тръгнах с една във 2-ри клас. Изкарахме до началото на 4-ти... иба мамаму,

Milen0v
08-03-2010, 12:42
бил нараняван хаха
или си играе с теб или не му се ходи с теб

sasha_90
08-03-2010, 12:44
На твое място щях да го чакам.А ако не се случи нищо-пак ще седя сама, докато не го забравя.

Valento
08-03-2010, 13:20
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

soul1199
08-03-2010, 17:40
малко е бавен човека,то нищо друго не ти остава освен да го чакаш

Converse333
08-04-2010, 22:55
Аз бях в същата ситуация до вчера. Чаках го, той се оказа пълен идиот. Тръгна с друго момиче, с което се познава от 4 дена, като ми каза, че по този начин щял да ме забрави... И аз го харесвам и той мен, разликата била, че той ме обичал (никога до сега не се бил влюбвал) и го било страх . . .
Дано в твоя случай момчето да не е такъв тъпак. При всички случаи го изчакай. :)

silvencety
08-04-2010, 23:00
Дай му време,може би е объркан след като му покажеш доверие и се отпусне с теб ,може би ще предприеме деиствия.. опитай се да изграждаш.

tanch3t093
08-04-2010, 23:42
Има вероятност само да те разиграва. Щом ти е казал тези неща - още месец-два, бел нараняван, ама не обещавал нищо.. Е въможно е и да не е така, но замисли се... (;

anonymous708973
08-05-2010, 08:29
Това 2 седмици - 1 месец ме потресе. Какви са тия математически формули, брях?!

Мотае те. А и не виждам защо да го чакаш? За да си с някого толкова нерешителен? Или го остави, или направи така, че да прецени колко си подходяща за него - един вид, да загърби тия оправдания. Умри го каза точно. :)

MiChKoO
08-05-2010, 12:02
обичаш ли - ще чакаш аз чакам година вече ,но незма колко ще ми издържат нервите ако скоро той не се сети