PDA

View Full Version : Депозиаране на диплома в университет.



fa7al1ty
08-03-2010, 10:31
Въпросът ми е нужно ли е лично да си депозирам дипломата в МУ София , тъй като имам доста проблеми в момнета , с които не искам да ви занимавам излишно.Възможно ли е да помоля друг да ми я депозира.Не за записване (там знам че е задалжително лично да присъствам) , но задължително ли е и при депозирането , за да участвам в следващи класирания.И ако не е задължително трябва ли нещо допълнително да се представи ?Ако някои знае и е кандидатствал моля да сподели.Благодаря предварително!

LovelyGirl
08-03-2010, 10:43
Ако просто искаш да участваш в следващо класиране не е нужно да си оставяш там дипломата.Ако не си приета на 1-во класиране, автоматично участваш в следващото. Ако си приета специалност, която не ти харесва и искаш да участваш в следващото класиране, отиваш там и подаваш само молба.

fa7al1ty
08-03-2010, 10:47
Аха ясно благодаря за информацията.Но лично ли трябва да отида там ?

ПС:Момче съм само като информация :D

doomkillerr
08-03-2010, 12:34
Аха ясно благодаря за информацията.Но лично ли трябва да отида там ?

ПС:Момче съм само като информация :D

При мен така стана навремето - бяха ме приели на първо класиране специалност, която не ми харесваше и реших да подам молба за прекласиране. Запължително беше да се депозира дипломата за средно образование (за С.А. Д.А. Ценов - Свищов става на въпрос), като не беше задължително лично да отида! Мисля, че от университетите изискват дипломата от кандидат студентите, за да са абсолютно сигурни, че те са твърдо решили да учат в дадения университет и така да участват и на 2-ро и 3-то класиране! :)

Най-добре потърси информация в интернет страницата на университета! :)