PDA

View Full Version : Помагайте..



iwss
08-03-2010, 09:58
Здравейте знам,че не е по темата но ми трябва спешно отговор а видях че тук има повечко хора.. Въпросът ми е дали някои има или е имал пиърсинг под езика на ципата..
Аз се пробих сама и четох доста други са го правили. Сега ми е 2-ри ден но проблема ми е че не мога да се храня нормално много ме боли,а други казват че нямат проблеми.. обицата ми е по нагоре на ципата.. и сега се чудя какво да правя да я сваля или да изчакам? Моля ви пишете.. :(

shokolad_4eto
08-03-2010, 11:22
Здравейте знам,че не е по темата но ми трябва спешно отговор а видях че тук има повечко хора.. Въпросът ми е дали някои има или е имал пиърсинг под езика на ципата..
Аз се пробих сама и четох доста други са го правили. Сега ми е 2-ри ден но проблема ми е че не мога да се храня нормално много ме боли,а други казват че нямат проблеми.. обицата ми е по нагоре на ципата.. и сега се чудя какво да правя да я сваля или да изчакам? Моля ви пишете.. :(

защо не вземеш да отидеш до някое студио където правят пиърсинг :? така ако седиш и се чудиш и слушаш хорските мнения нз до къде ще стигнеш ... отивай докато не е станала някоя инфекция

magicfairy
08-03-2010, 11:35
Много сте ми интересни такива самопробиващи се и то на важни места....... да сте мислили преди това, четете глупости, пробивате се сами и после хленчите, 'щото ви е страх от инфекция.. Ходи в студио да те оправят да не стане белята и др-я път недей сама. :)

AniBG
08-03-2010, 11:44
Здравейте знам,че не е по темата но ми трябва спешно отговор а видях че тук има повечко хора.. Въпросът ми е дали някои има или е имал пиърсинг под езика на ципата..
Аз се пробих сама и четох доста други са го правили. Сега ми е 2-ри ден но проблема ми е че не мога да се храня нормално много ме боли,а други казват че нямат проблеми.. обицата ми е по нагоре на ципата.. и сега се чудя какво да правя да я сваля или да изчакам? Моля ви пишете.. :(
Не „Здравейте знам, че не е по темата...“, а “...не е за този раздел...“! :-D

По темата: Само не разбирам, за какво ви е пиърсинг, бе хора!? Какво ще спечелите - болка и тревоги, както е в случая на авторката! :?
Ти замисляла ли си се въобще колко е опасно това при това на такова място??? :? И ми отговори на въпроса - за какво ти е? Искаш да си по-готина ли, какво? :x Добре, разбирам, че някои хора ги кефят тия неща, ама поне влагай малко ум в цялата история! :? Ти нормална ли си, че да се „дупчиш“ сама при това на такова място!?! :x Знаеш ли каква беля можеш да си навлечеш!? :? Ето какво става като има недорасли умствено хора! :? Пък и ти къде си виждала хора, които сами си го правят при това безпроблемно, само не разбрах!? :lol:
Това, което бързо трябва да направиш е веднага да отидеш в студио за пиърсинг, за да ти оправят проблема! :-o

SummerDream
08-03-2010, 16:14
как сама ще си го продупчиш, бе, момиче? о.О
има си специалисти за това, ако беше отишла именно при такъв, сега може би нямаше да се притесняваш..
все пак, да, принципно е нормално, първата седмица да не можеш да ядеш що-годе нормално и да фъфлиш 8-)

iwss
08-03-2010, 19:03
Хора не е толкова притеснителен факта че съм го направила сама.. не веднъж съм се дупчила а и не бих ако зная че е на опасно място а точно това място не е от тези.. а относно яденето свиква се.. днес е по-добре а и с промивките .. надявам се до 4-5 дена да е ОК .. ако не я свалям.. :)