PDA

View Full Version : как да и кажа ?



MissHouse
08-03-2010, 11:52
Може тази година като ходим на море с мама да вземем и една приятелка обаче как да кажа на моята бф ( бф ме дразни ама да не се повтарям) нея няма начин да я пуснат и не искам да я дразня, а на мен тва ми мечта от малка да отида с някой на море (нямам предвид родител ест :D ) и не искам да се отказвам, но като знам че бих се почуствала ужасно ако бях на нейно място направо :-# ( да имаме малко странни взаимотношения) ...
Хелп плс :smt105 :smt087

Unendlich
08-03-2010, 11:59
- приятелката и твоята бф познават ли се (ако не се познават - няма да бъде проблем)
- на твоята бф не е нужно да 'и казваш, че отиваш с друго момиче на море, просто си отиваш и това е :)
- никъде не е казано, че специално с бф трябва да ходиш на море :)

MissHouse
08-03-2010, 12:30
ами познават се 3те бяхме в един клас

тя е хипер тънкобидна и ревнива ( а аз съм мн раздразнителна и и правя забележка доста често и ще се разкрещи: на мен ми се караш за (еди кво си там) пък ти отиваш на море с Пама ( така се казва) кво да кажа аз )
и не искам да се ядосва 1во, че тяхните никаде не я пускат, 2ро, че я ''зарязвям ''( така ще го изкара) заради друго момиче
ще ми е хипер гузно

iiordanova
08-03-2010, 12:33
Ако ти е истинска приятелка би трябвало да те разбере..
Вариант е и да не и кажеш. Помоли Пама да не казва и ти не казвай нищо.

krokkrok
08-03-2010, 12:43
Егати...ти си най-добрата приятелка на т'ва момиче? Горкото...

MissHouse
08-03-2010, 12:51
Егати...ти си най-добрата приятелка на т'ва момиче? Горкото...

кво искаш да кажеш [-X




Unendlich и iiordanova

мерси за разбирането :-)

krokkrok
08-03-2010, 12:52
Че яко я прецакваш,маца :) :-)

MissHouse
08-03-2010, 12:56
Че яко я прецакваш,маца :) :-)



ох и аз така го чувствам и май ще се откажа ... :-# :smt089 :smt090

пп и на теб мерси са мнението :-)

SmilezZz
08-03-2010, 13:06
Какво яко прецакване бе ? ...че тя тази не е никаква приятелка,камо ли пък най-добра..
Авторке - Вземи Пама и отивайте на море..Ако научи,че си ходила с друго момиче,а не с нея - кажи й,че първо нямаше да й разрешат и второ,че не си длъжна да я вземеш..
Това,че на нея не й харесва тази твоя идея - не означава,че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да си с нея,или пък с вашите.. :?
Да,съгласна съм - ще й стане гадно,но ще й мине

krokkrok
08-03-2010, 14:53
Ти как успя да прецениш,че изобщо не е приятелка?По-скоро авторката не е добра приятелка щом за едно море ще я зареже така.Съжелявам те SmilezZz,защото явно не си имала истински добра приятелка...

anitapz93
08-03-2010, 15:13
Щом знаеш, че няма да я пуснат твойта БФ, кажи й, че вече ти е писнало да ходиш само с родителите ти и искаш да идеш с някой друг, а щом твоита БФ няма да я пуснат ще вземеш Пама. Според мен ще и стане гадно, но трябва да разбере.

SmilezZz
08-03-2010, 15:29
Ти как успя да прецениш,че изобщо не е приятелка?По-скоро авторката не е добра приятелка щом за едно море ще я зареже така.Съжелявам те SmilezZz,защото явно не си имала истински добра приятелка...Имала съм и все още ми е такава..Окей..Но ти как прецени,че авторката не е добра приятелка ? По това,че иска да вземе друга приятелка,а не това момиче /БФ`то/..
А и щом на БФФ`то на авторката няма да й разрешат да отиде с нея на море - не означава,че не може да отиде с друга приятелка..

И между другото - Щом са най-добри приятелки,когато авторката даде обяснения защо е взела Пама,а не нея - ще разбере..Ще й стане гадно,да - но ще й мине..
Не бива да се дразни,да ревнува и т.н. - защото тя самата няма как да отиде без да й разрешат техните.. :?

iiordanova
08-03-2010, 15:38
И според мен , ако въпросната БФ се разсърди ще е тъпо. На едно море ли се крепи приятелството им ?

Claymore
08-03-2010, 16:03
За да не я обидиш ходи попитай я дали няма да я пуснат...ти знаеш, че няма така, че просто ще я питаш колко да мине номера. После като те пита що си взела тая фр ще кажеш, че е щото тя не е могла да дойде. ;P
ПП: Ако пък се подразни като я попиташ и ти каже, че трябва да й влезеш в положението една реплика от сорта "еми трябваше поне да опитам" пак се брои ;]

MissHouse
08-03-2010, 18:38
не не аз когато разбрах че ще ходя на море я питах дали ще я пускат




мерси на всички за помощта :-) :-) :-) :-)

Claymore
08-03-2010, 18:55
Тогава ще седнете и ще си поговорите. Ще и обясниш, че след като нея не я пускат няма причина да не вземеш друга приятелка. Ще й кажеш, че не искаш да си сама и това е. Ако пък толкова много разсърди има и други хора по света, които могат да ти бъдат "бф" :)

justwondering
08-03-2010, 19:10
Тя ако ти е приятелка, ще те разбере. Ако ти каже нещо от сорта на "зарязваш ме" обясни й, че не е така, ако не те разбере- я остави, ще й мине. Ако ти държи сметка и те ядоса много, просто я отрежи и кажи, че не е нейна работа. Не може да се съобразяваш с нея, все пак ще ходиш с когото искаш на море. Кажи на Пама да не й казва и ти недей ако ти е такъв проблем. :)

MissHouse
08-03-2010, 19:19
утре ще и обясня
благодаря супер сте :-) :-) :-) :-) :-)

bloodyF
08-03-2010, 19:38
взимай Пама и отивайте да си печете дупет-а-та на морето :P твойта приятелка,ако е истинска такава ще разбере и ще ви се кефи даже (би трябвало :) )

Unendlich
08-03-2010, 19:51
Чакайте сега малко.. Никъде не е казано, че трябва да дава обяснение на Бф-то какво прави, пък и щом я е попитала, а тя е казала, че няма да я пуснат - няма никакъв проблем да отидеш с Пама (щом я пускат). Дори и Бф-то да се нацупи - ти нямаш вина, че не я пускат, даже си постъпила много добре, че първо си я попитала нея (тя трябва да ти бъде благодарна за това), тъй като ти самата каза, че не искаш да си особено много с нея на море. Ето - предоставя ти се шанс да отидеш с друго момиче и да се изкъртите, успех ;р Морето е голяма игра, ако си с приятел/ка/и и не се и съмнявам, че ще изкарате супер :)

MissHouse
08-03-2010, 20:31
благодаря страшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшш шшшнооооооооооооооооооооо оооооооооооооооооо много на всички

златни сте :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)