PDA

View Full Version : Какво да направя..?



6okolad4ety95
08-03-2010, 12:04
Здравейте! Запознах се с едно момче пишем си в скайпа излязохме един път аз го харесвам изглежда,че и той мен!Обаче не прави нищо :( какво да направя да му предложа ли аз да сме повече от приятели или да чакам той да ми предложи?

Valento
08-03-2010, 12:08
Здравейте! Запознах се с едно момче пишем си в скайпа излязохме един път аз го харесвам изглежда,че и той мен!Обаче не прави нищо :( какво да направя да му предложа ли аз да сме повече от приятели или да чакам той да ми предложи?

Попитай майка си!Ако ще се унижиш да предложиш на момче да сте повече от приятели,изчакай го него да ти предложи...ако не ти е унизително попитай го какви са му симпатийките към теб ...но не по скайп,тея неща се говорат на живо !!!

Milen0v
08-03-2010, 12:45
не му казвай ... а му показвай!
прегърни го ,хвани го за ръка,целуни го!
щом тоя е шматка и неможе се усети помогни му малко с акъла

Elenichkaa
08-03-2010, 12:48
щом искаш-му предложи.
иначе е наистина тЪпо момиче да предлага на момче да са нещо "повече от приятели".
абе 8-) ти си знаеш най-добре 8-)

BlueFace
08-03-2010, 14:38
Защо просто не го попита какво изпитва към нея и как иска да се развият нещата м/у тях двамата ?

Лично на мен въпрос от сорта на "Искаш ли да станем гаджета","Искаш ли да бъдем нещо повече от приятели" ми звучи тъпо ,но в никакъв случай не е унизително да направиш първата крачка.Не знам кой е решил ,че момчетата винаги трябва да правят първата крачка,но има някой момчета,които са по-затворени/срамежливи,а тогава се налага момичето да действа ;)
Успех :)

Sh@d0w
08-03-2010, 14:41
Здравейте! Запознах се с едно момче пишем си в скайпа излязохме един път аз го харесвам изглежда,че и той мен!Обаче не прави нищо :( какво да направя да му предложа ли аз да сме повече от приятели или да чакам той да ми предложи?

Какво искаш да направи?Ако срещата е била по негова инициатива,той е направил първата крачка сега ти си наред.Може би не е сигурен в чувствата ти...действай няма смисъл да чакаш ;)

tuzaro
08-03-2010, 15:28
не му казвай ... а му показвай!
прегърни го ,хвани го за ръка,целуни го!
щом тоя е шматка и неможе се усети помогни му малко с акъланачи на мене ако ми направи така, ще реша че иска да я употребя майна.
Кво лошо има да му предложи с думи??

Blondityy
08-03-2010, 17:01
не му казвай ... а му показвай!
прегърни го ,хвани го за ръка,целуни го!
щом тоя е шматка и неможе се усети помогни му малко с акъла
и пак +++ мамка му... 8-)

soul1199
08-03-2010, 17:19
кажи му по скайпа,че искаш да се ожените