PDA

View Full Version : от морето



Cucko0
08-03-2010, 15:03
Какво бихте донесли на приятеля си от морето ?

SmilezZz
08-03-2010, 15:32
Или някакъв сувенир,или нещо друго,което знам,че ще му хареса

teddyx33
08-03-2010, 15:36
сувенир или ако пуши някоя по-хубава запалка (:

Ankh
08-03-2010, 15:40
Пясък...

iiordanova
08-03-2010, 16:00
Би трябвало да знаеш какво харесва.
Аз лично бих му купила нещо , което знам , че ще го зарадва! И ще остане за него , а няма да го захвърли като поредната вещ. (:

YouAteMyHeart
08-03-2010, 16:02
сувенир,гривна..

Neopitom3na
08-03-2010, 17:10
Аз лично си представям, че най- добрия подарък за любимия човек е нещо направено от теб. Може да вземеш някое шише от вино или нещо такова... да го напълниш с пясък (който ти си събрала) с мидички (пак, които ти си събрала) и някое пожелание примерно. Може да му вържеш някоя панделка и мисля, че ще стане готино :)

kaRamella
08-03-2010, 17:25
ммм.. може нещо пиратско :D някой кораб.. може и някакви черепи .. кости ;д ... знам ли :)

Cucko0
08-03-2010, 17:28
Аз лично си представям, че най- добрия подарък за любимия човек е нещо направено от теб. Може да вземеш някое шише от вино или нещо такова... да го напълниш с пясък (който ти си събрала) с мидички (пак, които ти си събрала) и някое пожелание примерно. Може да му вържеш някоя панделка и мисля, че ще стане готино :)

мн оригинално ..харесва ми :)

3oPuTy
08-03-2010, 18:54
Аз лично си представям, че най- добрия подарък за любимия човек е нещо направено от теб. Може да вземеш някое шише от вино или нещо такова... да го напълниш с пясък (който ти си събрала) с мидички (пак, които ти си събрала) и някое пожелание примерно. Може да му вържеш някоя панделка и мисля, че ще стане готино :)
Подобен "подарък" направих на себе си преди години :D
Докато излизах от морето се спънах в нещо ... Бръкнах да го извадя за да видя,какво е ... И ... Хоп една бутилка (от тия квадратните ... не помня от какъв алкохол беше :D ) пълна почти до средата с пясък и няколко парченца кафяво и зелено водорасло :) Като го видях си помислих "Еххх,колко е сладко ... Все едно имам море в бутилка" :) Намерих една капачка,затворих го,махнах етикета и си го замъкнах вкъщи :-D Проблема беше,когато веднъж реших да го отворя (и аз не знам,защо) и ми замириса на гадно (явно от липсата на кислород за водораслите) и го изхвърлих,но беше наистина яко :-D


А по темата:Миии може би ще намеря някой голям рапан,а отвътре ще напиша нещо с лак (например),или ще му купя нещо,свързано с мястото,където съм била :-o За щастие ще ходя на море с него и няма да ми се наложи да измислям подарък :D

deSireeE
08-03-2010, 20:35
Гривна,сувенир или нещо такова,но при всеки случай нещо което знам,че ще му хареса :-)

slynchoo
08-04-2010, 07:54
гривна или сувенир.

MissHouse
08-04-2010, 08:14
на най-близката фр тениска на другите гривнички или нещо от рода :D :D