PDA

View Full Version : Епилиране ААААААА :@:@:@



Acquire
08-03-2010, 17:07
Здравейте.Аз съм момче от София на 18 год.От 3 години се обезкосмявам почти навсякаде.Космите на краката,корема и гърдите доскоро си ги махах с машинка за подстригване,но не съм доволен, защото не се искореняват и така си личи че съм се бръснал там.Преди няколко дни си купих епилатор на Solac,но с него просто адски много боли и няма начин да издържа.Гледах по телевизията за един епилатор Дерма Сета и отидох да проверя,но се оказа че той е само на батерии и не си го купих.В момента нямам пари за лазерна епилация,която да си правя в месеца един път,защото е много скъпо и единствения метод който се сещам е Депилиращ крем.Ако може някой да ми препоръча марки депилиращи кремове,които държат по - дълго време косама от растеж след като се махне!Или някакви други методи ми препоръчайте,които са безболезнени.Мерси Предварително

j_adore2
08-03-2010, 17:15
Безболезнено няма нищо - единствено самобръсначка и депилатоарите,но на 3ия ден вече космите са подкарали.Трайните са епилатор и кола маска.Щом толкова те боли за теб е по удачно кола маска,понеже не усещат всеки косъм един по един как се маха.

mlakniwe2
08-03-2010, 17:15
Кола маска-боли, но за кратко+ дълготраен ефект :-o

teddyx33
08-03-2010, 17:18
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

SmilezZz
08-03-2010, 18:05
Безполезнено нещо,освен самобръсначки и крем-депилатори - няма..Най-добрият вариант в случая е кола - маска..Първите няколко пъти боли,но за кратко..След време ще свикнеш с болката..Но нали си мъж,ще търпиш малко - все пак ефекта ще е дълготраен /около 2 седмици най-малко/

Acquire
08-03-2010, 18:32
Колата Маска в фризиорските салони ли се правеше?И колко струва?

3oPuTy
08-03-2010, 18:56
Прави се при козметици,а не при фризьори :lol:
А цените са различни.

j_adore2
08-03-2010, 19:26
В козметичните салони (обикновено има и фризьор там) се прави и цените за цели крака за около 20.За друго поотделно не знам,на един приятел за цяло тяло му бяха взели около 60 лева преди време.

Acquire
08-03-2010, 20:21
Мерси :)

reoffender
08-03-2010, 20:43
II. Права и задължения на потребителите
12. Потребители, които подклаждат спорове, насаждат неприязън към потребител или група потребители и проявяват дискриминация, независимо от какъв характер, подлежат на санкция - изтриване или банване. Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат и уронват престижа на сайта или потребители, модератори, администратори на форума и сайта. Наказанията по тази точка следва да бъдат изпълнявани директно, без предупреждение.
kalpazanka

SummerDream
08-05-2010, 23:38
Да боли, колко да боли? Първите няколко пъти е, хм, неприятно, да, но после се свиква..
С депилиращите кремове и самобръсначките не е особено препоръчително, щото космите порасват буквално не с дни, а с часове д;
Колата маска също е добър вариант, особено при козметик.Колкото до цената-различни места, различни цени, най-добре се увери на място..
Айде..успех със справянето с болката 8-)