PDA

View Full Version : Чакам отговори



tuzaro
08-03-2010, 20:04
Хипотетично да развием една история.
Момчето да го кръстим тузаро а момичето В., те са гажета от почти 3 месеца. Да кажем че хипотетично тузаро обича В. и иска да и подари запалка на която е гравирано Обичам те. и в долния ъгъл инициалите на момичето. Момичето В. е пушачка.
Та хипотетично искам да ви запитам, момичетата, дали ще се радвате на такъв подарък?

SladkotoPoly
08-03-2010, 20:06
ако пуша -да сигурно ще се зарадвам ама ще искам още нещоо :D

balon4eeeee
08-03-2010, 20:07
много добро тва

ShtrudeL
08-03-2010, 20:10
Да. От тоя вид <3

http://tnetbg.net/wp-content/uploads/2009/11/aacd_USB_flash_drive_light.jpg

GossipGirl89
08-03-2010, 20:11
Пушачка съм и бих се зарадвала, но защо не гравираш твоите инициали? Така ще си има спомен от теб :)

king95
08-03-2010, 20:14
Пушачка съм и бих се зарадвала, но защо не гравираш твоите инициали? Така ще си има спомен от теб :)
По-добре е с нейните инициали, защото иначе тя може да го помисли за егоист. :)

tuzaro
08-03-2010, 20:15
Пушачка съм и бих се зарадвала, но защо не гравираш твоите инициали? Така ще си има спомен от теб :)ми незнам мейна, ако гравирам мойте дали нема да си помисли че запалката ми е подарък от некой щото и аз си пуша доста.

3oPuTy
08-03-2010, 20:20
Аз пък не пуша,но обожавам готините запалки и бих се изкефила,но предпочитам инициалите да са на този,който ми я подарява,а не моите :? :? :?


Ако логиката на мацката бачка поне малко ще се усети,че не е твоя,защото ако беше твоя щеше да си я използвал,а запалките като тази,която е показана по-горе се драскат адски бързо ... Ама,че го написах ама предполагам,че ще схванеш ...
А и к'ъв е смисъла да й подаряваш запалка,която ти е била подарена на теб?!Няма логика просто и едва ли би помислила подобно нещо :)

silvencety
08-03-2010, 20:22
Всеки жест от сърце би ме зарадвал.Подаръка не се измерва в големина или колорит,а в неговото значение и послание.. ;р

Smrazqvashta
08-03-2010, 20:23
А може инициалите и на двама ви или поне първите ви букви.

justonegirlwithonehope
08-03-2010, 20:25
Аз също съм пушачка и страшно много бих се зарадвала на такъв подарък.Наистина идеята ти е много добра, но определено мисля, че ще е много по-добре ако гравираш твоите инициали, вместо нейните.И не, не мисля, че ще те помисли за егоист, все пак това "обичам те" не е написано за теб.Не знам, според мен варианта с твоите е по-добрия, но все пак ти си решаваш.И браво, че си се сетил и че търсиш начини най-вече да показваш какво чувстваш. (:

А иначе не мисля, че би помислила, че това е твой подарък и ти един вид го преподаряваш.Не знам какъв трябва да си, то вярно, луда глава си, ама чак това да направиш . . не мисля. 8-)

tuzaro
08-03-2010, 20:27
А може инициалите и на двама ви или поне първите ви букви.и аз се сетих за първите букви, ама са еднакви и ше е тъпо 8-)

ShtrudeL
08-03-2010, 20:32
Няма да е тъпо О.о Още по-готино даже ^^ Като цигарите ММ ^^

tuzaro
08-03-2010, 20:40
Според мене нема да е готяно щото аз от де да знам дали тя ме обича? Ако си правихме заедно такива запалки наистина щеше да е яко. И аз вече си мисля за мойте инициали, като скъсаме някой ден след години евентуално като види запалката да се сети че е имала супер гадже 8-)

VinDiesel
08-03-2010, 21:31
Много от женските ще се зарадват,ако е с теб заради пари,няма :D .Идеята ти е уникална и ще й хареса.

valdesbg
08-03-2010, 21:33
Тузарчо тука идеята е друга - ТИ я обичаш и ТИ и показваш това. Поне доколкото разбирам де.. а дали тя те обича.. не влиза в сметките в случая.

Тъй че смело купувай запалката с инициалите и тъй :)

soul1199
08-03-2010, 22:01
доста ме изненадваш,да бих се зарадвала на такъв подарък :)

Sofff
08-03-2010, 22:03
Ако пушех и зависи все пак как се получи тва ... да
идеята е добра

Sa6eks
08-04-2010, 06:54
Идеята е супер :)
Ще се зарадва много !

dimi93
08-04-2010, 06:58
Да, доста як подарък! Така винаги като пали цигара, ще се сеща за теб...

LadyDi
08-04-2010, 07:11
По-добре само нейните инициали.

Иначе подаръкът е вери найс. И аз като пушач бих се зарадвала адски :)

anonymous708973
08-04-2010, 08:51
Чудничък подарък. :) И аз бих се израдвала.
Но май е по-добре да е с твоите инициали. Нещо като бележка за добро утро:
"Обичам те! В..." (цялото ти име)

Sh@d0w
08-04-2010, 08:53
Пушенето вреди,деца :-o

lifelesscorpse
08-04-2010, 14:22
Чак ми се прииска и аз да пропуша,ама няма да стане :lol:
Иначе е страхотна идеята,но мисля,че ще е най-добре да е с инициалите на двама Ви,защото все пак ти спомена,че са ви еднакви буквите и не си го представям добре.Айде успех с мацката и после чакам да видя снимки на физиономията й,когато си й я подарявал запалката ;)

zority7
08-04-2010, 15:51
Хипотетично ще се зарадвам, ако бях пушачка де 8-) :D

bratignat
08-04-2010, 16:50
Всеки жест от сърце би ме зарадвал.Подаръка не се измерва в големина или колорит,а в неговото значение и послание.. ;р

Еволюционното значение на повечето подаръците е никакво....но ми хареса, че толкова наивно се опитваш да разглеждаш нещата.

SunShinePearl
08-04-2010, 17:03
Ами с тва обичам те... незнам мн ми е лигаво примерно някакъв готин надпис или нещо символично за нея примерно аз бих се радвала да е гравирано Bon Jovi ама тва съм си аз нея не я познавам.Като цяло готин подарък е.

tuzaro
08-04-2010, 17:05
значи последно да е с нейните инициали така ли?

FeelMyPain
08-04-2010, 17:22
На брат ми, няква беше му подарила такава запалка, със снимката и на нея.Тарикатски подарък, само че трябваше да я хвърли, защото по това време си имаше приятелка.

mynichka
08-04-2010, 17:26
супер, и непушачка да беше, пак ще се зарадва :)

stelSs21
08-04-2010, 17:43
значи последно да е с нейните инициали така ли?

Не, по-добре да е с твоите, нали целта е запалката да и напомня за теб. Иначе подаръка е хубав. :)

truculent
08-04-2010, 17:43
Мамо дай ми я на мене е :-D аз мн ш и са радвам

soul1199
08-04-2010, 18:08
значи последно да е с нейните инициали така ли?

еми според мен така ще е по-добре



Не, по-добре да е с твоите, нали целта е запалката да и напомня за теб. Иначе подаръка е хубав. :)

тя така или иначе ще си спомня за него,като вижда запалката

umri
08-04-2010, 18:10
Не мога да разбера защо толкова настояваш да чуеш тия думи от нея. Както бях написал в миналата заключена вече тема, ако я клатиш редовно и отношенията между двама ви ти харесват такива каквито са, то какво толкова екзистенциално значение имат две думи, които дори казани няма гаранция, че са правдоподобни? Ако, пък не сте се шибкали още, те тогава пък още по-безсмислено става това твое желание.

Идеята е добра, но ако имаш свобода да гравираш навсякъде... аз бих го направил така. Щом и на двамата инициалите са В, тогава пишеш от едната страна на запалката твоето име, на другата нейното, а по-средата на запалката едно "И" или "&" или пък "and" написано вертикално. "И"-то да е от страната на палеца http://www.walyou.com/img/usb-lighter-electric-gadget-3.jpg , а не от задната страна.


edit: Лично аз предпочитам да е без "обичам те", защото първо, че е банално, лигаво и при положение, че не си го чул от нея.... неуместно. Така, като напишеш двете имена от страните на запалката символизираш едно равенство, което трябва да бъде основата на всяка една пълноценна връзка.

Деебъ, скоро не бех писъл нешо смислено. 8-)

fungus
08-04-2010, 18:28
тоз пък тузар изгоре. не си тузар мейна вече щом си се влюбил 8-)

tuzaro
08-04-2010, 20:04
чесно казано незнам що искам да ги чуя тея думи 8-) До сега никой не ми ги е казвал мейна, пък си мисля че е време да ги чуя вече. :lol: Начи викате обичам те е лигава работа, ма те нали така обичат момичетата или не :-o

soul1199
08-04-2010, 20:12
чесно казано незнам що искам да ги чуя тея думи 8-) До сега никой не ми ги е казвал мейна, пък си мисля че е време да ги чуя вече. :lol: Начи викате обичам те е лигава работа, ма те нали така обичат момичетата или не :-o абе зависи си и от момичето,ти си я познаваш,горкичкия до ся не си ги чувал,може би,щото се занимаваш само с курви?!пожелавам ти да ги чуеш в най-скоро време,тия две думи и после кажи кво е станало

tuzaro
08-04-2010, 20:24
ся ми дойде друга идея майна, да има гравирано едно големо сърце и долу инициали 8-)

babity
08-04-2010, 20:56
Сърцето е доста тъпа идея. Ако ще е в тоя дух, пиши "Обичам те", задължително на български. Относно инициалите... или наистина пишеш, както каза умри, имената и на двамата, или можеш да си останеш с В-то, щом сте с една и съща буква. По тоя начин се получава с един куршум два заека. Преди няколко седмици подарих гравирана флашка и човекът си хареса подаръка. Ако се сетиш за няк'ва нейна любима фраза, мото, нещо от сорта можеш да направиш подаръка още по - личен. Ако ли не, по - добре си остави с първоначалната идея.

silvencety
08-04-2010, 20:59
Втора вечер ли се чудиш бе.. :lol:

umri
08-04-2010, 21:05
чесно казано незнам що искам да ги чуя тея думи 8-) До сега никой не ми ги е казвал мейна, пък си мисля че е време да ги чуя вече. :lol: Начи викате обичам те е лигава работа, ма те нали така обичат момичетата или не :-o
Прекалено много енергия хвърляш в тази посока, това се усеща и ако не сега, то след време ще играе срещу теб. Така обичали момичетата... прави каквото искаш, аз ти казах моето мнение за подарък и като цяло какво е. Колкото повече енергия хвърляш за нея, толкова по неоценявана ще става с времето. Постъпи както сметнеш за добре, но винаги знай, че абсолютно всичко зависи от теб, винаги.

tuzaro
08-04-2010, 21:19
пуснах поръчката, ше е с мойте инициали. Евентуално до края на седмицата или началото на другата ще е в мен и ше кажа кво е станало.

djstyle
08-05-2010, 13:37
Хипотетично да развием една история.
Момчето да го кръстим тузаро а момичето В., те са гажета от почти 3 месеца. Да кажем че хипотетично тузаро обича В. и иска да и подари запалка на която е гравирано Обичам те. и в долния ъгъл инициалите на момичето. Момичето В. е пушачка.
Та хипотетично искам да ви запитам, момичетата, дали ще се радвате на такъв подарък?

Хипотетично, ко приказваш? :shock: