PDA

View Full Version : Предложете най-добрия телефон с най-добрата камера



koko95
08-03-2010, 20:16
Предложете най-добрия телефон с най-добрата камера

YouDontKnowMe
08-03-2010, 20:19
Ааа, т'ва сиг' ти е за да си правиш снимка в кенефите със цъки.
Вземи си професионална камера, щом възможност за телефона с най-добрата камера.

DaNGeRousLy
08-04-2010, 06:56
http://www.cellphones-comparison.com/wp-content/uploads/2010/06/best-camera-phone.jpg

RadioMan
08-04-2010, 08:16
Нямаш пари да си прекараш нет а камоли за нов телефон кво фукаш се че имаш пари ли тати да нее банкер :lol: :lol:

koko95
08-04-2010, 12:59
Нямаш пари да си прекараш нет а камоли за нов телефон кво фукаш се че имаш пари ли тати да нее банкер :lol: :lol:

има си собствена фирма хд

Reaper93
08-04-2010, 13:11
Нямаш пари да си прекараш нет а камоли за нов телефон кво фукаш се че имаш пари ли тати да нее банкер :lol: :lol:

има си собствена фирма хд

Явно щото има собствена фирма, ти си глупав и разглезен...Постоянно се чудиш кво да си купиш(телефони, компютри, камери, лаптоп и т.н...), а изобщо питал ли си го, дали щи вземе?

koko95
08-04-2010, 13:14
Нямаш пари да си прекараш нет а камоли за нов телефон кво фукаш се че имаш пари ли тати да нее банкер :lol: :lol:

има си собствена фирма хд

Явно щото има собствена фирма, ти си глупав и разглезен...Постоянно се чудиш кво да си купиш(телефони, компютри, камери, лаптоп и т.н...), а изобщо питал ли си го, дали щи вземе?

Първо докато стана да си копувам всичко каквото искам трябват да минат 20 години.Все още от фирмата на баща ми не мога да си купя и нов телефон.

Reaper93
08-04-2010, 13:16
Ми тогава за кво постоянно питаш кво да си вземеш?
И като имаш първо, къде е второ?

Tempest
08-05-2010, 12:47
по принцип пикселите не определят колко е добра снимката.. определят само колко голяма ще е, колко милиона пиксела ще съдържа... ако ще е за да излагаш платна с фотографиите ти, да отваряш галерия и т.н., най-добре 16+ МРх, но главно за качеството и наситеността на цветовете в снимките се гледа светлочувствителност, скорост на затвор. Сам можеш да си настроиш качеството на снимката с баланси на бялото, тип фокусировка, светкавица и т.н. Например в някои случаи - слънчев ден, добре осветена стая, миналия ми телефон (SE K700i) правеше уникално добри снимки, цветове, всичко.. но с малка резолюция :) В такъв случай не ти трябва камера с много пиксели, а с добра светлочувствителност (ISO-то да е повече). Камерата на сегашния ми телефон е 2 МРх, но някои залези ги прави по-красиви дори от 8 МРх фотоапарат, който имам. Защото цветовете са по-наситени ;) ако ще се снимаш, както казаха, в кенефи с муцуни и т.н., по-добре си вземи някакъв телефон със светкавица, ако ще и 2Мрх да е.. успех :)