PDA

View Full Version : Какво да мисля?



juj1
08-03-2010, 20:38
Здравейте!Моята история е малко дълга...Ходих с едно момче 5 месеца.Той е с 2 години по-голям от мен.Скъсахме преди 1 година..по взаймно съгласие,защото много се карахме.Не се виждахме 1 месец и после той започна да ми звъни да се виждаме.Разбрахме се да излиззаме като приятели,но не се получи и всеки път започвахме да се целуваме като се видиме.И така в продължение на 1 година от както скъсахме си продължихме..на нова година бях в тях и на рождения ми ден и тои много пъти ми е казвал,че има чувства към мен и че нещо все ни свързва..но така и не опитахме да тръгнем пак.. не мога да кажа,че го обичам,но имах чувства към него..сега незнам дали имам..преди известно време се скрахме,защото един негов приятел го беше излъгал,че съм се целувала с него.Преди сме се карали много пъти,но когато се видиме забравяме,че сме си сърдити и започваме да се целуваме и се сдобряваме..сега като се видиме може пак да стане същото,но аз незнам дали има смисъл да продължавам това вече..мисля да продължа с някой друг.. незнам още се чудя.. дайте ми някакви съвети моля ви .. и ако може без да ме упреквате :(

Smrazqvashta
08-03-2010, 20:50
Можеби има някаква тръпка, която не е "умряла" и тя просто ви сплотява, когато се видите. Но наистина е крайно безсмислено да се виждате да правите каквот правите, след което буквално да се чудите за каква глупост да се скарате. Изяснете отношенията си, защото вашето е някаква средна точка между приятелство и малко повече, което е много объркващо поне за мен, представям си за вас двамата.

soul1199
08-03-2010, 22:07
привличане,не знам,изясни се с чувствата си

Blondityy
08-07-2010, 20:54
И в "Тетрадката" беше така, все се караха, но след 7 години се събраха. Трябва ли да чакаш толкова?

pisety000
08-08-2010, 12:27
старата любов ръжда не хваща както се казва хихи :D защо пък да не опитате още веднъж...но пък зависи дали имаш чувства към него.. послушай сърцето си :)

Elenichkaa
08-08-2010, 12:33
смисъл не виждам да опитвате пак,но ти си знаеш най-добре!

nikoll4479
08-08-2010, 13:01
е кфо ние ли да знаеме кфо изпитваш към него ?? изяснетее си чувствата бе хора ,, акоо искате да сте заедно бъдете :D какъф е проблема ?? аз и аз така ,, една седмицаа уж бяхме приятели ама ,, :D :D неиздържахме и се събрахме ,, ама ЗНАЕХМЕ ЧЕ СЕ ОБИЧАМЕЕ ,, пък виее .. какк може да не знаеш дали обичаш един човек ако не знаеш значи тфа са просто симпатии ,, щото любовта не е знаене ,, смисъл не може да знаеш дали обичаш трябва да усещаш дали обиччаш ,, ;) тфа от мене ,, ;) аз съм на 13 години ама отт една 9 месечна връзка вече знам кфо е да обичаш ,, ;)

Sofff
08-08-2010, 13:26
Дай си сметка какво искаш ...
Според мен е по - добре да зарежеш тия истории с него ... и да гледаш напред .

MissBianka
08-08-2010, 15:09
знам какво е да държиш на някой,да знаеш че и той държи на теб, но да имате толкова разногласия.. явно имате много голяма тръпка един към друг, но понякога въпреки чувствата и усилията които полагат хората разногласията не могат да се оправят... просто характери... и мисля че това положение е най-мъчителното.. много е болезнено да знаеш че има любов(или просто някакви чувства в твоя случай) а сякаш каквото и да правите не можете да останете заедно дори и да го искате и двамата... но щом казваш че не знаеш дали го обичаш най-добре е да продължиш напред без него... ако чувствата ти не са толкова силни може да успееш да се измъкнеш навреме.. няма смисъл да се мъчиш :)

zlonamerena
08-09-2010, 16:03
И при мен беше така.. Но след като не се бяхме виждали повече от година,не поддържахме никакви контакти.. един ден излязохме уж само на разходка да си поговорим да се видим.. пак се повтори всичко.. моят съвет е,ако мислиш,че след време ще се повтори всичко което сега,не го оставяй бъдете заедно, не пропускайте времето да мине и след време пак да се съберете.. :? Ако ти се занимава дай му възможност, и го накарай да ти повярва 8)

mzon4479
08-16-2010, 22:00
е кфо ние ли да знаеме кфо изпитваш към него ?? изяснетее си чувствата бе хора ,, акоо искате да сте заедно бъдете :D какъф е проблема ?? аз и аз така ,, една седмицаа уж бяхме приятели ама ,, :D :D неиздържахме и се събрахме ,, ама ЗНАЕХМЕ ЧЕ СЕ ОБИЧАМЕЕ ,, пък виее .. какк може да не знаеш дали обичаш един човек ако не знаеш значи тфа са просто симпатии ,, щото любовта не е знаене ,, смисъл не може да знаеш дали обичаш трябва да усещаш дали обиччаш ,, ;) тфа от мене ,, ;) аз съм на 13 години ама отт една 9 месечна връзка вече знам кфо е да обичаш ,, ;)



9 месеца аз немога толкова доста са смисъл, ако обичаш някого 9 месеца и сичко между 2-мата е идеално нямат никакви проблеми и се обичат много ужасно много няма да е само 9 месеца, а ако случайно накрая :D Ако ти кажат обичам те, но мама не ми дава да съм с теб... това обич ли е ? Смисъл тези 9 месеца напразно ли са били не може ли да са до тогава когато "любовта" свърши, ако свърши .. ?... :booooomb:

RomantiCBoY
08-17-2010, 04:44
А на мене ми се струва, че просто ви се прави секс :D

BlackCross
08-17-2010, 08:48
До колкото разбрах той е ревнив или ти няма доверие по принцип от това излизат споровете.

sasha_90
08-17-2010, 09:29
Между вас има привличане,личи си.Но любов ли е,не знам.