PDA

View Full Version : Относно ревността..



silvencety
08-03-2010, 21:02
Нормално ли е моя приятел да ме ревнува от собствените си приятели от детство,и защо?Принципно съм отпусната и говоря много,това повод ли е?
Къде е грешката в тях които постоянно ми пишат без да знае,или в мен която на майтап им дава някакви надежди..
Като излезна от банята ,да има поне 2 смислени отговора.. 8-)

VinDiesel
08-03-2010, 21:07
Ти глей да не влезнеш пак в банята,по друг повод :D .Нормално е ,щом им хвърляш лъжлива стръв и те се ловят,той не е толкова тъп.В случая те познава добре и знае как се държиш.Та ,като цяло ти си за бой...

BlueFace
08-03-2010, 21:07
Аватара ти ме разсейва в този късен час 8-) :lol:

Защо ги даваш тези напразни надежди?Обичаш да си играеш с хората?
Ако му даваш повод е нормално да те ревнува,но попринцип за мен ревността е глупаво нещо...

П.П. Грешката не може да е в приятелите му ,който постоянно ти пишат.Те го правят,защото ти им даваш надежда. Ако спреш да си играеш с тях и те ще спрат да ти пиша постоянно ;)

tuzaro
08-03-2010, 21:07
в тебе е грешката.
с тоя аватар те помислих за момче мейна 8-)

iveetyy
08-03-2010, 21:14
В случая е съвсем нормално . .

3oPuTy
08-03-2010, 21:30
Ами ако си му дала повод да те ревнува е нормално.
Що се отнася до писането ти с приятелите муь - грешката е в теб,защото им даваш поводи да си мислят,че могат да те зарибят,което е много просташко от твоя страна след като си имаш приятел ...
Да не говорим,че постъпката ти ми звучи като опит за скарване на приятели ... :?

silvencety
08-03-2010, 21:42
Ами ако си му дала повод да те ревнува е нормално.
Що се отнася до писането ти с приятелите муь - грешката е в теб,защото им даваш поводи да си мислят,че могат да те зарибят,което е много просташко от твоя страна след като си имаш приятел ...
Да не говорим,че постъпката ти ми звучи като опит за скарване на приятели ... :?Нее такаа ,просто да става майтап..
Много добре знаят кого обичам,и че съм затворен страница за тях.
VinDiesel, по какъв повод да влезна ,че не разбрах.. ? 8-)

Sofff
08-03-2010, 21:57
Нормално ли е моя приятел да ме ревнува от собствените си приятели от детство,и защо?Принципно съм отпусната и говоря много,това повод ли е?
Къде е грешката в тях които постоянно ми пишат без да знае,или в мен която на майтап им дава някакви надежди..
Като излезна от банята ,да има поне 2 смислени отговора.. 8-)
както в тях, така и в теб
как ще се чувстваш, ако ти си на мястото на приятеля си
отговори си сама ...

FiRe_LaDy
08-03-2010, 22:07
Щом обичаш приятеля ми и си затворена страница за другите - спри да пускаш тези явно неуместни базици и т.н. Виждаш, че не му е приятно ... като държиш на него,значи можеш и да се съобразиш поне мъничко. И аз си пиша постоянно с приятели на гаджето ми и излизам дори понякога с тях, но никога не съм си позволявала да пускам неуместни базици или да сезакачам с тях по този начин. Ако приятеля ти направи същото като теб .. дали ще ти е приятно?

soul1199
08-03-2010, 22:09
има два варянта:да те обича или си мисли,че неговите фр не са за теб

LadyDi
08-04-2010, 07:16
Грешката си е твоя. Каквото и да ти се говори, щом даваш някакви аванси на другите, това веднага светва една червена лампичка.

И никаква гаранция нямаш, че си затворена страница за тях. Днес обичаш един, утре ще си легнеш с друг, това е положението - това е начина на разсъждение. Щом обичаш приятеля си, спри да постъпваш к*рвенски.

3oPuTy
08-04-2010, 07:32
Ами ако си му дала повод да те ревнува е нормално.
Що се отнася до писането ти с приятелите муь - грешката е в теб,защото им даваш поводи да си мислят,че могат да те зарибят,което е много просташко от твоя страна след като си имаш приятел ...
Да не говорим,че постъпката ти ми звучи като опит за скарване на приятели ... :?Нее такаа ,просто да става майтап..
Много добре знаят кого обичам,и че съм затворен страница за тях.
VinDiesel, по какъв повод да влезна ,че не разбрах.. ? 8-)
И как точно от държанието ти към тях си личи,че обичаш твоя?!
И според мен не го приемат като майтап,а като най-обикновена зарибявка.
Интересно ще стане ако кажат на твоя ... :lol:

GossipGirl89
08-04-2010, 08:32
Нее такаа ,просто да става майтап..
Много добре знаят кого обичам,и че съм затворен страница за тях.
VinDiesel, по какъв повод да влезна ,че не разбрах.. ? 8-)

Абе знаят кого обичаш... Ти продължавай да се "майтапиш" с тях пък се надявай да осъзнават кого обичаш... :? Просто спри да се държиш по този начин с тях и той ще спре да те ревнува - просто е. А и наистина от една страна излиза сякаш насаждаш интриги между тях...

anonymous708973
08-04-2010, 08:36
Спри с авансите. Между майтап и зарибявка има разлика. :)

AniBG
08-04-2010, 08:38
Е много мразя такива хора-изпозвачи! За какво се „майтапиш“ с тях и им даваш напразни надежди!? :x И те са хора, и те душа носят! Я се постави замалко на тяхно място! :x Как би се почувствала, ако и теб те използват по този начин? :? Те не са ти играчки, нямаш право да използваш чувствата им за майтап :x Я се осъзнай! Ти питаш в кой е грешката!
...Еми ниможеш ли да си отговориш сама на въпроса!? :?

Elenichkaa
08-04-2010, 08:44
Ти си си виновна...


не се оплаквай!

justonegirlwithonehope
08-04-2010, 09:18
Грешката е в теб.Не може да подхвърляш някакви глупости на приятелите му, ей така . . да става майтапа. :?

silvencety
08-04-2010, 20:01
Аууу ,как ме нападнахте ,иначе мерси за отговорите,светнаха ми идеики в главичката.. ;д