PDA

View Full Version : Ако има рай . . .



miminka__94
08-03-2010, 21:54
Преди време с едно момиче бяхме приятелки,почти сестри . . . един ден тя ми каза,че харесва едно момче,и аз го харесвах,но не и казах,защото не исках това да развали приятелството ни- да се скараме за момче . . . само че тя нямаше никакъв контакт с него,а аз си пишех с него до 4 сутринта,излизахме всеки ден,лигавехме се . . . бях луда по-него . . . и го исках толкова много,но не можех ... един ден той ми писа,че излиза за малко и ще ми се обади по-късно . . . така и не се обади . . . на другия ден разбрах,че е починал при автомобилна катастрофа . . . светът ми се срина за секунди,изгубих желание за всичко,човекът, към който имах толкова силни чувства си отиде . . . липсваше ми всичко от него,не можех да повярвам,че е истина,че никога повече няма да ми се обади и да каже "Ей Мухло айде да те водя на разходчица " и да се смее като бебенце. . . не можах да отида на погребението- не исках да го виждам изстинал . . . така смъртта му щеше да е по-реална . . . за известен период се затворих в себе си . . . приятелката ми разбра,че е имало нещо между нас,че съм го харесвала зад гърба и,че съм излизала с него зад гърба и . . . и от тогава не си говорим . . . мен ме е срам да я погледна . . . нея също . . . не знам какво да и кажа . . . днес(вторник) се навършват две години от смъртта му и сутринта отидох на гробището . . . исках да си поговоря с него,да видя пак светещите му очички,да се полигавим,да се целим с хартийки . . . не да стоя и да говоря на камък . . . искаше ми се да имам поне една последна минута с него да му кажа,че го обичам,че беше много скъп приятел . . . тогава бившата ми приятелка(така да се каже) дойде . . . разплакана . . . клекна до мен и само мълчахме . . . тя носеше цвете . . . не и беше за пръв път . . . и тя е имала силни чувства, а аз постъпих толкова гадно, все пак ми беше приятелка трябваше да и кажа, въпреки последствията . . . искам да поговоря с нея,искам да и кажа,че не е сама,искам да я подкрепя,но ми е неудобно,чувствам,че съм я предала,а ми тежи, че загубих него и не искам да загубя и нея,въпреки,че е късно . . . думите просто не можаха да излезнат,не можах да я погледна,просто станах и си отидох . . . отидох си от двамата,които обичах най-много,а и с двамата не можех да говоря . . . не знам дали написах темата,за да си излея каквото ми е или да пойскам съвет . . . но найстина не знам какво да правя . . .

п.с знам,че е дълго . . . благодаря,ако сте го изчели :)

Smrazqvashta
08-03-2010, 22:11
Просто и кажи всичко това, което написа тук на нас. Не си я загубила, бори се, сигурна съм, че ще ти прости. Успех.

mech0
08-03-2010, 22:53
Подкрепям мнението на Smrazqvashta. Също така искам да цитирам и Еминем.
And I just can't keep living this way
So starting today, I'm breaking out of this cage
I'm standing up, Imma face my demons
I'm manning up, Imma hold my ground
I've had enough, now I'm so fed up
Time to put my life back together right now.

radeberger
08-03-2010, 23:37
Времето лекува . :smt023

Sa6eks
08-04-2010, 06:50
Моите съболезнования !
Дано се оправят нещата помежду Ви :)

justonegirlwithonehope
08-04-2010, 09:30
Съжелявам за смъртта на момчето.Това е най-тежкото нещо, което може да се случи на някого.

Сега се замислям, колко теми има " той ме заряза ", " не мога да живея без него " и прочие.А колко по-добре е да се разделиш с човека, когото обичаш и да знаеш, че той е някъде там щастлив, от колкото той да си отиде от теб, завинаги и да знаеш, че никога вече няма да чуеш гласа му и че е някъде под земята, която стъпвашТежко е, ужасяващо.

Не си загубила приятелката си, просто трябва да бъдеш малко по-решителна.Направи първата крачка и ще видиш, че отново ще сте толкова добри приятелки, каквито сте били някога.

Пожелавам ти успех с нея и дано някой ден, в най-скоро време срещнеш човек, като онова момче, мир на праха му.Което да обичаш толкова, колкото него и да ви е толкова добре заедно.Искрено се надявам това да ти се случи. :)

GossipGirl89
08-04-2010, 09:35
Съболезнования за загубата ти :(
Говори с приятелката си. Сигурна съм, че ще ти прости и нещата ще се оправят. Просто бъди директна и й кажи абсолютно всичките тези неща, които си казала на нас тук - ще те разбере

bratignat
08-04-2010, 09:38
Няма зщо нито една от вас да се чувства виновна - вече не сте си конкуренция, а и не можеш да програмираш сърцето си. Поговорете си с това момиче. Свързва ви нещо доста силно.

zority7
08-04-2010, 15:59
Първо мойте съболезнования за момчето което си изгубила :cry: ,тази трагения според мен ще ви зближи повече ,ако направиш първ3ата крачка и и кажеш как се чустваш

zlonamerena
08-09-2010, 17:09
Мойте Съболезнования ! Тежко е да загубиш скъп за теб човек и да се обвиняваш.. Поговори с момичето и разкажи всичко,излей си душата пред нея,тя ако ти е била истинска приятелка ще те разбере ( и вероятно ще се наплачите двете) недей да таиш в себе си всичко..