PDA

View Full Version : Просто ми се искаше да споделя



HexGirl
08-03-2010, 21:59
Хора пиша доста безмислена тема ....
Скоро ако всичко е наред ще замина да уча ... Тоест ще съм далече от приятеля ми с когото сме от 2 години заедно . Това е първия човек когото обичам . Не знам как всичко минава така на един дъх ... В момента си мисля как съм си пиляла времето да се караме да спорим и тн . Защо по дяволите сме го правили .... Като сме далече знам че се ще стане нещо и ще ни раздели .....
Не си се представям с друг .
Аз съм от онези затворени хора ,който не допускат лесно до сърцето си .
Имам чувството , че съм му казвала твърде малко колко много го обичам всъщност .
извинявам се ца глупавата тема

Sofff
08-03-2010, 22:02
Връзките от разстояние трудно се поддържат, но все пак, ако и двамата имате толкова силни чувства ще успеете ...
А ти за колко време ще си далеч от него ?

miminka__94
08-03-2010, 22:05
силно се надявам любовта ви да е силна и да няма граници . . . но все пак при условие,че имате толкова сериозна връзка замисляла ли си се над вариянта да се преместите в новия град и да живеете заедно . . . :) Успех!

HexGirl
08-03-2010, 22:07
най малко година ще сме разделени

Sofff
08-03-2010, 22:10
времето ще си покаже ... изтъркано, но си е така
надявам се да успеете :)

HexGirl
08-03-2010, 22:18
Ктрах ме е ....
и друг път ме е нямало но съм знаела след месец ще се видим .... ще се гушкаме
а сега не знам ще се виждаме ли после , ще си намери ли по свясна от мен ... защото аз съм си леке
Супер много ме е страх найстина ....

iveetyy
08-03-2010, 22:24
Няма ли начин през тази една година да се виждате било то и за по ден - два на месец . . пак е нещо . . или както казаха да се преместите заедно ? . . Много тъжно е така . . искрено ти пожелавам да запазите отношенията си !

HexGirl
08-03-2010, 22:28
Родителите ми едвам ще ми плащат следването а камоли да плащат пътни нон стоп....
Ето дори сега лятото нямам време да прекарвам повече време с него защото работя както винаги .

Punisherrr
08-04-2010, 08:46
Наскоро изпитах същия тоя страх от същото нещо, но слава Богу се отложи иначе не знам и аз какво щях да правя. Една вечер като бях страшно изперкала и разтроена и си говорихме за това, му казах каквото и да става в никакъв случай да не ми позволява да се предавам и го молих 100 пъти колкото и да е гадно положението да ми повтаря винаги, че въпреки всичко ще сме заедно. (нямам идея какво щеше да стане ако се беше наложило да замина, но... )
Аз определено вярвам, че той не би ме предал, но ти май не си толкова сигурна или греша ?
А за да не пожелава да те сменя с която и да е друга, забрави кофти постъпките си и пропуските си към него и поне във времето, в което сте заедно бъди такава, каквато и за 10 години няма да иска да смени. ;)

justonegirlwithonehope
08-04-2010, 09:23
Времето ще покаже най-добре, но не бъди с нагласата, че това твое заминаване, ще доведе до раздяла.Ако наистина се обичате и не си давате повод да ревнувате и да се карате, мисля, че ще издържите тази година.Нормално е да ви е трудно, на кого не би му било, но все пак е поносимо.А и за тази година вие все ще се видите някой път, няма да е като без хич.Тази връзка се гради на две години, хич не са си малко да ти кажа, но лично аз мисля, че ще издържите и отново ще сте заедно.И най-искрено ти го покежалавам.Колкото до това, че мислиш, че не си му показвала достатъчно колко го много всъщност го обичаш - не е късно.Сега, когато ще заминеш и ще сте далеч за дълго осъзнаваш колко безсмислени караници сте можели да си спестите, но все пак и споровете и скандалите са неизбежна част от една връзка.Колкото и да се обичат хората и кавгите ги има.За времето, което ви остава се опитай да му покажеш най-искрено, какво всъщност чувстваш. :)

Smile91
08-04-2010, 09:40
Времето ще покаже най-добре, но не бъди с нагласата, че това твое заминаване, ще доведе до раздяла.Ако наистина се обичате и не си давате повод да ревнувате и да се карате, мисля, че ще издържите тази година.Нормално е да ви е трудно, на кого не би му било, но все пак е поносимо.А и за тази година вие все ще се видите някой път, няма да е като без хич.Тази връзка се гради на две години, хич не са си малко да ти кажа, но лично аз мисля, че ще издържите и отново ще сте заедно.И най-искрено ти го покежалавам.Колкото до това, че мислиш, че не си му показвала достатъчно колко го много всъщност го обичаш - не е късно.Сега, когато ще заминеш и ще сте далеч за дълго осъзнаваш колко безсмислени караници сте можели да си спестите, но все пак и споровете и скандалите са неизбежна част от една връзка.Колкото и да се обичат хората и кавгите ги има.За времето, което ви остава се опитай да му покажеш най-искрено, какво всъщност чувстваш. :)

+1 .. Напълно съгласна!! = ))

valdesbg
08-04-2010, 09:53
А от нас какво искаш? Съвет? Да ти успокоим съвестта?

Веселото в картинката е че ти не знаеш какво искаш. Ще перефразирам - не знаеш учи ли ти се, или ти се живее с въпросния човек. Чуденката ти идва от тук.

Ако беше сериозна и искаше да живеете заедно(щото не един път съм засичал твои постове за пича) щеше да заебеш ученето и да си вземете квартира някъде заедно. И щеше да ви е добре, всеки ще си намери работа и нещата ще вървят. вярно не като в приказките, но достатъчно че да сте доволни и щастливи. Разбира се има вариант да се запишеш да учиш някъде в близост до твоя град или той да дойде с теб, в града, в който ще учиш. И ситуацията която описах се повтаря - квартира, работа и така.

А ако искаше да учиш - хич нямаше и да се терзаеш толкова много и да хленчиш като ощипана петокласничка че си щяла да се разделиш с него за година примерно. Щото.. приоритета ти щеше да е другаде.

А сега както забелязваме - нито едното, нито другото не е на преден план. И хаоса в главата ти е повече от много.

Съвет - прецени си кое е на първо място за теб - живот с този конкретен човек, или висшето? И като го измислиш - действай спрямо това.

Успокоение на съвестта - няма.

Elenichkaa
08-04-2010, 10:42
Все пак колкото и да го обичаш образованието е много важно.Не си проваляй живота.
Дори и да си хване друга,това няма значение,защото не означава,че не те е обичал.
А може и ти да се влюбиш в някой по-добър от него!
Така е.Понякога трябва да преглътнеш буцата в гърлото и както каза по-горе valdesbg да осмислиш приоритетите си в живота.
Любовта е важна,но ако някой ден съжалиш,че си пропиляла шанса си за по-добър живот(в случай,че се откажеш да учиш).
Стискай зъби и горе главата,всичко ще си се нареди!

MetalZone
08-04-2010, 11:06
Ти си човек без воля... съдейки по тези писаници... след 2 години връзка... уж сериозна... се чудиш дали ще го загубиш... ?! ... връзка отразстояние се поддържа... стига да имаш въпросната воля, която май ти липсва... както казах вече. Кеф ти по телефона... кеф ти по скайпа... може да драскаш и прокажни смс-и... стига да има желание... ще я запазите...

ПС: Аз съм човек с връзка от разстояние... много голямо разстояние... и сме заедно от супер дълго време... определено не се виждаме често... ама все пак сме... щастливи и се борим със зъби и нокти и............. успяваме. :)

HexGirl
08-04-2010, 21:43
Какво ви наведе на мисълта , че не ми се учи ? Хахаха
ДА имамкариера като инжинер ми е мечта отмного години и се боря със зъби и нокти за нея .
Никога не бих си пропиляла шансовете за учене .
Темата няма цел а просто исках да споделя .
Нима съм първата с подобен род тема ?
Както и да е безволева или не такава съм.