PDA

View Full Version : Тая ревност убива мозъци :Д



seaeyes
08-04-2010, 00:34
Попринцип съм бая ревнива (но с причини естественно)..Вичко май ми идва от зодията не мога да понеса да се конкурирам с някфа си или пък да съм втора,не знам колко е добре или зле но съм такава какво да направя.!А инакъде отиде света да си многоо ревнив означавало товада ревнуваш ако ти си втората и има и друга ми мн ясно,какво се очаква да стоя и да гледам... :shock:
Та ето го и проблема сдърпах се с момчето с което се сваляме мн време вече и случайно разбрах,че има друга.нв били излизали и някфи такиа а май си беше написал някфи неща за нея само да ме дразни....Та оправихме се в момента отношенията ни са мн добре,но не престава да ме дразни това кото направи ..О т една страна мисля ,че само мен харесва но от друга знам ли какви ги върши (няма и как да разбера) та аз подмятам разни неща за това с тази обаче получавам няколко думи и тфа е ..мисълта ми е ,че няма и той като човек да ми обясни ,че няма нищо за което да се притеснявам и ми е гадно..а не искам да отварям вече нов разговор не искам в неговоте очи аз да съм страхливката да не го загубя от някфа си ..защо пак ме прецаква като ме кара да разпитам за "неговите милички " вместо той да ме ревнува

плс помощ :shock:

Sh@d0w
08-04-2010, 04:15
Накарай го тогава той да ревнува :-o

postmortem
08-04-2010, 09:05
ми вземете се свалете най-сетне, иначе не виждам от позицията си на каква му търсиш сметка с кого излиза

dimitar_ak
08-04-2010, 09:10
Ако му нямаш доверие връзката ви е без шансове да се развие.

AniBG
08-04-2010, 09:15
Една връзка се гради върху доверието, а като гледам при вас то не е много голямо! :-o Най-добре, направи така, че и той да те ревнува, както каза Sh@d0w! Хвани си едно фалшиво „гадже“, прави се, че се интересуваш от него и този, с който се сваляте ще разбере какво намекваш! А ако не стане нищо - зарежи го и ползвай резервата/фалшивият! :D

justonegirlwithonehope
08-04-2010, 09:15
Накарай го тогава той да ревнува :-o

Напълно съгласна.Само така би разбрал как се чувстваш ти, ако му пука за теб де.