PDA

View Full Version : Привързване след секс



Extremescream
08-04-2010, 09:01
То вече не останаха теми,които да се повтарят,но такава не съм,виждала,поне в последните 2 години. :D Така че ако наистина има друга подобна,извинявам се.

Преди няколко дни ми се случи нещо интересно-преспах с едно момче с идеята,че ще е само секс.И на него му беше пределно ясно,че от моя страна е само това.Но той взе,че хлътна.
Та въпросът ми е,случвало ли ви се е нещо подобно,независимо дали сте мъж или жена.И според вас кой се привързва повече при такива ситуации-мъжът или жената? :)

OneBoy
08-04-2010, 09:09
Привързаност има само ако секса е бил хубав пп. да случвало ми се е

FeelMyPain
08-04-2010, 09:28
Привързал се е, защото няма опит в тея неща.

anonymous708973
08-04-2010, 09:37
Ехе, в новото Космо има статия точно за това. Не ти е бил от листа с приятели, нали?
Обикновено жената се привързва. Мъжете знаят разликата между любов и секс - горещи адмирации за което :)

Extremescream
08-04-2010, 09:50
Да,и аз по принцип съм забелязала,че мъжете правят тази разлика.Но този път явно не, изключение от правилото.

GreenFairy
08-04-2010, 09:56
Ами по принцип когато съм правила секс с някой, с когото знам, че ще е само секс не съм се привързвала. Но когато правя секс с приятеля ми определено се чуствам много по-привързана към него отколкото преди това. Сексът сближава, но когато е само секс е просто удоволствие.

AniBG
08-04-2010, 11:21
Ами по принцип когато съм правила секс с някой, с когото знам, че ще е само секс не съм се привързвала. Но когато правя секс с приятеля ми определено се чуствам много по-привързана към него отколкото преди това. Сексът сближава, но когато е само секс е просто удоволствие.
+1! \:D/ Сексът е върховно удоволствие и сближава хората, които се обичат, но понякога - и без да има любов, както е случаят на авторката! :)

Awesomness
08-04-2010, 11:40
Ох мъжете правели разлика друг път... И мъжете и жените като ги удари любовния хормон мислите остават на заден план. Това, че някои хора си мислят, че могат да конторлират чувствата си не е вярно... Евентуално можеш да подтиснеш чувствта си но един ден излзиат наяве с все сила... Авторката тебе от много време искам да те хапна за закуска ама все ми се изкъкваш и аз съм ти сърдита :D :D
Много неща се променят с много малко.. Примерно имала съм случаи когато някое момче ми е било супер антипатично и след точно 2 реплики вече ми харесва... Така, че зарад единия секс всичко може да се промени. Това, че ти си се надявала да е само едното мушване не значи, че и той е бил така...

kremen4eto
08-04-2010, 11:47
Сегашната ми връзка е следствие от секс за една нощ. Аз хлътнах първа, той доста по-късно.

Никой не може да контролира чувствата си. Не зависи от пола.

Extremescream
08-04-2010, 11:55
Авторката тебе от много време искам да те хапна за закуска ама все ми се изкъкваш и аз съм ти сърдита :D :D
Що ще ме ядеш,аз нищо не съм направила? :D

FunkyBoy
08-04-2010, 12:40
Сигурно не е правил достатъчно секс, за да го приеме само като удоволствие :?

Princessani
08-04-2010, 12:50
То вече не останаха теми,които да се повтарят,но такава не съм,виждала,поне в последните 2 години. :D Така че ако наистина има друга подобна,извинявам се.

Преди няколко дни ми се случи нещо интересно-преспах с едно момче с идеята,че ще е само секс.И на него му беше пределно ясно,че от моя страна е само това.Но той взе,че хлътна.
Та въпросът ми е,случвало ли ви се е нещо подобно,независимо дали сте мъж или жена.И според вас кой се привързва повече при такива ситуации-мъжът или жената? :) ми на мен ми се е случвало само веднъж и то не беше точно превързаност след секс ,но основно това беше фактора :oops: ,но и той беше като мен и това продължи известно време. Иначе доста добре правя разликата от секс и любов.Но това винаги зависи от двамата ,не от един.

DarkTemplar
08-04-2010, 16:04
Случвало ми се е, но с нея си имахме заигравка и преди да си легнем. Все още тая леки надежди, че можем да повторим някога. За връзка ми е ясно, че няма как да стане, поради много причини.

crazy7oo
08-04-2010, 16:30
Ехе, в новото Космо има статия точно за това. Не ти е бил от листа с приятели, нали?
Обикновено жената се привързва. Мъжете знаят разликата между любов и секс - горещи адмирации за което :)
+1

PLAMENKO
08-04-2010, 20:44
Важното според мене е превръзването да е здраво стегнато иначе може да се разхлаби превръзкото

t0d1t0
08-04-2010, 23:48
Не съм прочел и един коментар от тая тема,само искам да ти кажа "Здрасти!"