PDA

View Full Version : Автоматично изпращащи се съобщения по скайп ПОМОЩ



Sunshin3
08-04-2010, 10:41
значи първо .. нищо не разбирам и дано някой разбере какво ще обясня 8-)

така 8-)

от скайп абонат получих спам съобщение по чата ии отворих линка, имаше прикачен файл и докато се усетя вече го свалих (на десктопа се записа уж)
и сега автоматично разпращам съобщението на някои абонати и като го премахна то им го изпраща отновооо 8-)

КАК ДА ГО СПРА? ПОМОЩ!!!!!!!!!!!! 8-)

maksimal
08-04-2010, 10:46
охх и ти ли 8-) вече мн хора са се прецакали така.. мисля че единствения изход е преинстал на wina : ))

Sunshin3
08-04-2010, 10:48
офф :-o :-o :-o :-o

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Jus7DreamBoy
08-04-2010, 11:22
офф :-o :-o :-o :-o

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

ее не е болка за умиране мах 1 час без комп докато го преинсталираш няма да умреш ...

lubo111
08-04-2010, 11:35
Махаш скайп триеш абсолютно всички файлове на скайп и инсталираш отново 8-) мисля че трябва да проработи :-D

DaNGeRousLy
08-04-2010, 11:55
Чудя ви се как се хващате :razz:

Sunshin3
08-04-2010, 16:59
и аз се чудя
никога не ги отварям
за кво го отворих тоя път пууууууууу 8-)

Tempest
08-05-2010, 11:41
щото сте фейсбук зависими... видяли сте фейсбук и веднага цъкате.. злектори!

dream1707
08-16-2010, 21:34
И аз попаднах на същото нещо. Някой ми праща файл и пишеше "is that you on the pic" или нещо такова, файлът беше exe, но с иконата на jpg файловете. И преди да забележа, че е exe го отворих и то изчезна 8-) И компа ми естесвено се прецака. Започнаха да ми се затварят папки и файлове от самосебе си 8-) Обаче си преинсталирах компа и всичко се оправи.. Едно преинсталирване не отнема толкова време, пък и можеш да си запазиш нужната информация на преносим носител или направо да не си форматираш D-то. А за тия които ни викат "злетаци" или нещо от сорта. Уча информатика, по цял ден се занимавам с подобни неща. И мога да ви кажа, че на абсолютно всеки може да се случи, просто от недоглеждане какво отваряте точно. Така че не се правете на големите разбирачи, защото утре вие ще пуснете тема "Моля помогнете ми, май хванах вирус" :)

Tempest
08-18-2010, 15:32
учения, при мене няма такава опасност.. дори да хвана някакъв вирус (малко възможно), ще успея да се справя с него без да питам по форуми..

п.с.: моята специалност е "системно програмиране"... да се хваля случайно? Приятно недоглеждане, аз не съм от тия цъкащите на всеки линк..

аман от пророци :?

UNITED2
08-18-2010, 16:23
Внимавай к'во отваряш ;)
Аз заради такъв вирус смених компютъра :grin: Ама то си ми беше и щото оня ми беше стар и не ми се занимаваше да го правя :D Сега каквото и да ми пращат НЕ отварям :grin: :razz: :razz: :razz:

NoOneElse
08-18-2010, 19:51
Теглиш SUPERAntiSpyware Professional и Malwarebytes' Anti-Malware, ъпдейтваш ги до последна дата, сканираш, триеш намерените зловредни кодове. Ако все още има проблем, пиши. Ако си решил/а да си преинсталираш ОС, твой проблем.
Бе не знам как за най-малкото нещо и веднага преинстал на уиндоуса. Аз за сега съм имал 2 компа, и в тези 10 години само веднъж преинсталирах ОС(което е дълга история :) ).

dakata123
08-18-2010, 21:47
И аз се хванах, без да мисля за преинсталация, веднага направих систем рестор и взе че се оправи :P

slavito007
08-18-2010, 22:04
http://s3.postimage.org/lAgJS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqlAgJS)

Има трилиарди подобни теми, позлвай търсачката!