PDA

View Full Version : Момчета, помогнете ми :[



vupros
08-04-2010, 10:51
Какво може да направи едно момиче, за да знаете, че тя наистина държи на вас и ви обича? Какво би ви зарадвало и би ви показало, че тя наистина ви обича, ако сте скарани? Момичетата също могат да споделят :) :) вече пробвах всичко и съм се отчаяла :smt087 :smt089 :smt089 :smt090

valdesbg
08-04-2010, 11:15
Свирката винаги оправя нещата :)

nefchi_bs
08-04-2010, 11:20
Свирката винаги оправя нещата :)

И аз за това си мислех 8-)

Sh@d0w
08-04-2010, 11:23
Владо стегни се,вярно говориш ама не ги учи така ;d

Скарани сте-опитай се да оправиш положението.Казваш всичко си опитала?Какво разбираш под всичко?Караниците са често явление във връзките ако сте се скарали наскоро изчакай ден-два да се нормализират нещата и се опитай тогава да поговориш с него.Обясни му че съжаляваш за караницата и че от това те боли.

;)

valdesbg
08-04-2010, 11:27
Радко щом са достатъчно големи да имат връзки, значи са достатъчно големи и да понасят всички следствия от тия връзки.

14 годишните само като чуят "секс" и са те скъсали (:

drakon44
08-04-2010, 11:32
Свирката винаги оправя нещата :)

И аз за това си мислех 8-)

И аз в първя момент това си помислих но не точно свирка,а му пусни на човечеца на пвоечко места да се зарадва и той 8-) ,ако това нестане остава варианат с свирката :D

SemperFidelis
08-04-2010, 11:39
Разговор.

Valento
08-04-2010, 11:48
Разговор.

За сега това е най-сериозното мнение което са ти казалаи....тва за свирката е само ако ти имаш желание да го направиш,никой не може да те накара на сила...разговора и като му кажеш как стоят нещата,и той ако не е малоумен ще разбери че го обичаш!

vupros
08-04-2010, 11:48
за вас явно само с единия секс и свирка се оправят нещата.. ами не винаги е така... Sh@d0w и SemperFidelis благодаря ви все пак :) ще поизчакам още 2-3 дни да му мине малко и пак ще поговорим. Ако му купя нещо, което иска, дали ще рреши, че му се мазня или наистина ще го оцени :( :(

Valento
08-04-2010, 11:52
за вас явно само с единия секс и свирка се оправят нещата.. ами не винаги е така... Sh@d0w и SemperFidelis благодаря ви все пак :) ще поизчакам още 2-3 дни да му мине малко и пак ще поговорим. Ако му купя нещо, което иска, дали ще рреши, че му се мазня или наистина ще го оцени :( :(

Ако беше момиче цветята щяха да я размекнат ама на момче няма кво да му се подари,просто разговора е по-подходящо,поне аз така мисля :)

Sh@d0w
08-04-2010, 11:54
Да естествено това е добра идея,но не само да му подариш нещо и да очакваш реакцията му.Дай му да разбере,че наистина съжаляваш за караницата и че не желаеш да се повтаря.Незнам кои е бил прав и кой крив,но тези нeща заедно трябва да си ги преодолеете.

Успех ;)

SmilezZz
08-04-2010, 14:48
Разговор,разговор и разговор..
Тези простотии от рода - "свирката оправя всичко" става,когато и ти имаш желание да го направиш..
Но не мисля,че това е правилния начин за сдобряване..Просто седнете и поговорете спокойно,без викове..

notlike
08-04-2010, 15:03
Ето какво бих те посъветвал аз (разбира се, може да не е най-добрият съвет, но пък знаеш ли..) - думите не струват, ако не са подплатени с действия. Покажи му, че го обичаш - покани го да отидете на кино да гледате няко любовен филм, пък ако е малко по-чувствителен, пусни му тоя филм (The Last Song) и го гледайте заедно, направо ще му се размекнат краката и може да плаче като малко дете (както ми се случи и на мен де :D ) . Относно това за свирката - сексуален контакт винаги можеш да направиш с някого, отиваш на някое барче, малко грим и си уредена. Аз ти казвам, любовните драми направо размекват мъжа, но не му пускай филми от сорта на Титаник, защото звучи изтъркано, а и когато е гледан - няма тръпка. Все пак опитай с това, което ти казах. Мъжете сме малко по-коравосърдечни и по-трудно се даваме, но пък когато някой филм ни удари по сърцето, сме лесноразгадаеми. После иди се гушни в него, извини му се и ще видиш, че той ще преосмисли много неща.

lubomirky
08-04-2010, 20:20
покажи му, че не искаш да сте скарани. обади му се, извини му се(ако ти си виновна?) и му кажи да излезете някъде. не на кафе, а на разходка и му обясни всичко така, както е(обичаш го, искаш да си с него и т.н.). обаче след като му го кажеш, намери начин и да му го покажеш - на момента и в бъдеще.

soul1199
08-04-2010, 20:21
сама го измисли 8)

strave
08-04-2010, 20:27
Свирката винаги оправя нещата :)Съвета ти е непълен,не си му казал каква точно свирка да търси-дървена или пластмасова. :-o

vupros
08-04-2010, 20:40
благодаря ви, оправихте ми настроението :) сека знам че има надежда да не сме вечно скарани :D стискайте ми палци да се оправим по-бързо :) целувки от мене на тия дето не отговориха с простотии, помогнахте ми =P~ :-D

bratignat
08-04-2010, 21:08
Потърси щастието другаде...

djstyle
08-05-2010, 13:33
Какво може да направи едно момиче, за да знаете, че тя наистина държи на вас и ви обича? Какво би ви зарадвало и би ви показало, че тя наистина ви обича, ако сте скарани? Момичетата също могат да споделят :) :) вече пробвах всичко и съм се отчаяла :smt087 :smt089 :smt089 :smt090

"вече пробвах всичко и съм се отчаяла" ... ами аз за нещо след "всичко" не зная, така че, съвета ми е да си тегли ножа, че да се преключва с мъките ти... :razz: