PDA

View Full Version : едно момче



miimiito
08-04-2010, 18:11
харесвам едно момче,но е по голям от мен пишем си по скайпа.Незнам дали да му призная,че го харесвам.Моя дайте ми съвет какво да права спешно е!

Claymore
08-04-2010, 18:50
Ако няма никаква представа, че го харесваш започни с леки намеци. Покани го навън или с някоя компания. Малко по малко се доближавай до него и на края би трябвало да разбере какво ти е на ум. Общо взето лекия подход е ключа към успешен старт на една връзка.
Имай търпение иначе изръсиш ли го ей така "Кефиш ме, ае да тръгнем" леко ще го стреснеш xD

miimiito
08-04-2010, 18:55
как да стане като той е на 19години имаме двама трима общи приятели,но няма как да стане излизане с една компания той сега е много зает и няма време за нищо не сяда и много на скаипа знам че си няма гадже.много го харесвам и незнам какво да правя

SmilezZz
08-04-2010, 18:59
А ти на колко си ?
Иначе не му го казвай по скайп - това според мен е най-тъпото
нещо..Не съществува само виртуален свят - има и реален..
Излезте някой ден и тогава му направи някакви намеци,че го харесваш..

miimiito
08-04-2010, 19:01
аз съм на 14 знам има 5 години разлика да той със сигурност няма да иска да се занимава с мен

Claymore
08-04-2010, 19:09
А бе мила...ти шегуваш ли се? :lol:
Аз ти препоръчвам да не се занимаваш с него щото няма да ти обърне никакво внимание. А сега легни си, наспи се и утре отивай да скачаш на дама с приятелките.

miimiito
08-04-2010, 19:11
ти пак от къде знаеш туко виж ми обърнал внимание

MissChocolate
08-04-2010, 19:12
Абе, момиченца.. какво се терзаете постоянно?
Само момчета са ви в главата.
Ами,замислете се,че изглеждате смешно, искайки съвети от някой,който не е навътре с нещата и не познава въпросния момък, следователно няма как да знае как харесва да му се признават - направо или с намеци. 8-)

Само едно ще кажа. По скайп - недей.. ще направиш огромна грешка.
Успех!

miimiito
08-04-2010, 19:21
ок ще видим какво ще стане все пак благодаря за съветите

SmilezZz
08-05-2010, 10:23
аз съм на 14 знам има 5 години разлика да той със сигурност няма да иска да се занимава с менЕ,тогава наистина не се занимавай с него..Едва ли момче,вече МЪЖ ще обърне внимание на едно 14 годишно ДЕТЕ..
Намери си друг на твоите годинки..

SmilezZz
08-05-2010, 10:25
ти пак от къде знаеш туко виж ми обърнал внимание :lol: Едва ли..Момчето вече е пораснало,знае какво е живота..да се труди и т.н..Той вече е станал МЪЖ..Вероятно ще те приеме като малка сестричка :lol:

Paramour
08-08-2010, 16:28
ти пак от къде знаеш туко виж ми обърнал внимание :lol: Едва ли..Момчето вече е пораснало,знае какво е живота..да се труди и т.н..Той вече е станал МЪЖ..Вероятно ще те приеме като малка сестричка :lol:

Мда! Точно това щях да напиша.... :lol: 8-)

lady__bird
08-08-2010, 18:08
Внимавай,защото може да ти "обърне внимание",но да иска само едно нещо от теб...Като се има предвид,че е на 19години.
Казваш,че много го харесваш тогава продължавайте да си пишите и може би го попитай за кафе нещо да излезите или примерно да мини до вас да се видите..не знам и аз много не му разбирам :D
Но в никакъв случай не му казвай по скайп "Харесвам те,искаш ли да ходим?" - Прекалено детско,а на него едва ли ще му се хареса.

venelinka
08-13-2010, 15:54
Покани го да излезете и ако нещата между вас потръгнат след време му признай за чувствата си. Успех! :)

mnogoznaikO
08-15-2010, 06:47
Покани го да излезете и ако нещата между вас потръгнат след време му признай за чувствата си. Успех! :)

Не , я слушай ... След време ще съжаляваш :) Кротувай си :)

venelinka
08-15-2010, 07:50
Разликата в годините може да е пречка, все пак той е видял доста повече и има други възгледи за живота, но нищо не се знае. Според мен по-добре е да опиташ и да сбъркаш, отколкото изобщо да не опиташ. Нищо не губиш, ако го поканиш да излезете. :)