PDA

View Full Version : Как да го забравя ?



yYniiKaLnAa
08-04-2010, 17:17
Любов с любов се забравя, но май не е много вярно.. Тръгнах с едно момче, (имам някакви симпатии към него, но не е любов.... ) само за да забравя бившия си (първата любов.. ), но не мога.. с това момче ходим вече от около 3 седмици, но нищо не се е променило.. всичко си е същото.. както в началото.. Постоянно мисля за бившия си .. не съм го виждала от 2 месеца.. липсва ми супер много, но нищо не мога да направя.. Незнам дали да продължа със сегашният ми приятел.. Страх ме е, че ще го нараня, ако не забравя бившия си :(

Smrazqvashta
08-04-2010, 17:41
Всичко зависи изцяло от теб. Ако искаш да забравиш бившият си приятел няма как да няма начин.

SmilezZz
08-04-2010, 18:03
Наистина всичко опира до теб..
Опитай се да не мислиш за бившия си..Излизай с
приятели,намери си някакво хоби..Запиши се на някакъв курс - поне така няма да мислиш много за него..
И тази мисъл - "Любов с любов се забравя" е вярно..Но както и ти си призна - към "новото момче" не си изпитвала любов,а просто те е привличал.. :)

miimiito
08-04-2010, 18:05
както се казва първата любов не се забравя ако мислиш че има опастност да нараниш негащния си приятел по добре се разделете докато не е станало късно

mech0
08-04-2010, 18:31
Първата любов наистина доста трудно се преживява. Ако не чувстваш нищо към другото момче по - добре се разделете, защото така нараняваш и него, и себе си и после ще ти стане двойно по - кофти.

GossipGirl89
08-04-2010, 19:08
Любов с любов се забравя, но нещата не стават на сила. Трябва поне малко да харесваш новото момче и да те привлича с нещо. А ти самата казваш, че си с него само, за да забравиш бившия. Така няма да стане. Ако наистина не изпитваш нищо към новия по-добре скъсайте докато е време, защото по-натам ще хлютне, ще се влюби, а ти може никога да не изпиташ нищичко към него и само ще го нараниш

lubomirky
08-04-2010, 20:24
^ йееп!

отдай се изцяло на някое момче. друг начин не виждам. тия курсове/спортове.. абсурд ;>

soul1199
08-04-2010, 20:27
има два варянта:оставаш с него и продължаваш да мислип за бившия или късаш с него и се опитваш да го забравиш

PLAMENKO
08-04-2010, 20:29
del skype
del facebook
del sms
del tel No
del pics..

silvencety
08-04-2010, 20:37
Прекарай повечко време с настоящия , с него също ще имаш силни емоции и спомени,който ще заличат онези старите.
Знаеш ли и аз си виках така,докато не мина време и осъзнах че дойдоха даже по-хубави.
Дай му шанс,ще видиш че времето променя всичко..

zlonamerena
08-09-2010, 17:04
Игнорирай го от всякъде.. замисли се,над това кой те е правил по щастлив.. сегашния или бившия.Трябва да има силна воля,за да забравиш бившия си.. и да продължиш напред със сегашния :) Всичко наистина опира само и единствено до теб,ти си човека който ще реши какво да прави,колкото и съвети да ти дадем,ако ти не искаш да забравиш бившия си, ще продължиш да се измъчваш, но с времето всичко ще се промени.. ако продължите да не се виждате ще е най-добре :)

Live4Life
08-09-2010, 18:04
Съгласна съм, че всичко опира до теб и за това че първата любов не се забравя, колкото и да се опитваш, но идва момент, в който свикваш и вече си готова за нова връзка и ако при тебе този момент не е дошъл аз лично не мисля че трябва да разиграваш сегашния ти, не и ако имаш само симпатии към него.

ScorpionGirl
08-09-2010, 18:35
По-добре изчакай да мине малко повече време, все пак 3 седмици е малко време, за да заобичаш някого, с когото си тръгнала ей така по симпатия. :)

TheOnee
08-09-2010, 22:23
the same
направих грешка, че тръгнах с момчето само, за да забравя бившия :-| дадох му напразни надежи и след това скъсахме за нищото,,, защото аз не можах да забравя .. :-|
по-добре, НЕ му давай напрани надежи .. :-|

LoveLetter
08-10-2010, 15:17
То, че няма да го забравиш - да. Не си търси друг приятел, просто ей така. Рано или късно ще срещнеш някое момче, което да харесваш наистина много и ще може да замениш стария. :)

Valento
08-10-2010, 15:18
Съсредоточи си вниманието върху момчето с което си сега,не гледай назад,само напред ! :grin:

Smile91
08-10-2010, 17:12
То, че няма да го забравиш - да. Не си търси друг приятел, просто ей така. Рано или късно ще срещнеш някое момче, което да харесваш наистина много и ще може да замениш стария. :)


Напълно съгласна! = )

umri
08-11-2010, 00:00
Любов с любов се забравя, но май не е много вярно.. Тръгнах с едно момче, (имам някакви симпатии към него, но не е любов.... ) само за да забравя бившия си (първата любов.. ), но не мога.. с това момче ходим вече от около 3 седмици, но нищо не се е променило.. всичко си е същото.. както в началото.. Постоянно мисля за бившия си .. не съм го виждала от 2 месеца.. липсва ми супер много, но нищо не мога да направя.. Незнам дали да продължа със сегашният ми приятел.. Страх ме е, че ще го нараня, ако не забравя бившия си :(
Секс терапия и време. Тва ти тряа.

Hidalg0
08-11-2010, 08:26
Любов с любов се забравя, но май не е много вярно.. Тръгнах с едно момче, (имам някакви симпатии към него, но не е любов.... ) само за да забравя бившия си (първата любов.. ), но не мога.. с това момче ходим вече от около 3 седмици, но нищо не се е променило.. всичко си е същото.. както в началото.. Постоянно мисля за бившия си .. не съм го виждала от 2 месеца.. липсва ми супер много, но нищо не мога да направя.. Незнам дали да продължа със сегашният ми приятел.. Страх ме е, че ще го нараня, ако не забравя бившия си :(
Секс терапия и време. Тва ти тряа.

И малко алкохол :D :smt006 :smt006 :smt006