PDA

View Full Version : Какви са вашите недостатъци?



notlike
08-04-2010, 17:32
Ами, всеки може да пише страници със своите силни качества, но кой ще признае слабостите си. Нека аз съм пръв:

-Говоря много. Като казвам много, много. Не един човек ми е казвал, че ще спра да говоря, само ако се пукясам.

-Разказвам вицове. Най-често мръсни, но пък и всякакви други. Мога да разказвам 2 години по 5-6 вица и нито един няма ми се повтори, ама доста хора от обкръжението ми нямат кой знае какво чувство за хумор..

-Почти винаги съм прям, затова и доста често казвам това, което мисля, но не трябва да казвам, ама какво да се прави.

-Може би не се държа достатъчно добре със семейството си. Понякога го осмислям, ама твърде късно и трябва да се усамотя, за да го разбера.

-Твърда глава съм - не обичам критиката и когато приема някой съвет, често не го изпълнявам. Доста често трупам опит от грешки, а не от съвети.

-Много спокоен в повечето време и си трупам вътрешно. Понякога не се сдържам и изхвърлям всичкия негативизъм навън, лошото е, че често около мен има хора, а това не е добре за тях, защото не усещам как ги наранявам.

-Ласкателствата по-скоро ме разконцентрират и ми влияят зле, защото ми порасва егото, а после ми е трудно да се отърся (все едно съм паднал от небето право на асфалт).

Е, това е, за което се сещам в момента. После може и за други неща да ми дойде на главата :)

EsteticLoff
08-04-2010, 17:46
-Може би не се държа достатъчно добре със семейството си. Понякога го осмислям, ама твърде късно и трябва да се усамотя, за да го разбера.

-Твърда глава съм - не обичам критиката и когато приема някой съвет, често не го изпълнявам.

-Ласкателствата по-скоро ме разконцентрират

И аз съм така :(
иначе другоо ..

- Много се оплаквам
- Все си мисля, че аз съм правата, а другите кривите .. :?
мм за друго не се сещам :)

Claymore
08-04-2010, 18:05
- Приказвам повече от колкото трябва
- Говоря много бързо и не изговарям добре думите - на няколко пъти трябва да ме спре човек за да схване нещо
- Истерична съм
- Сопната съм - най-вече към семейството си
- Твърдоглава... me 2
- Разсеяна съм
- Не ям редовно и по малко, в случай, че ми се дояде нещо се оливам като свиня 8-)
- Цапната съм през устата

RY
08-04-2010, 18:49
-Сменям си често мнението
-Непостоянна съм
-Падам си малко егоистка
-Притеснявам се за глупости,а всъщност всички неща са глупости 8-)
:booooomb:

bloodyF
08-04-2010, 18:58
говоря много и високо при това :booooomb:
инат съм
понякога се лигавя твърде много
непостоянна съм
в неподходящи моменти съм егоист
като се ядосам за нещо и не ме интерсува дали това нещо е истина или не,просто избухвам..после се успокоявам ама...след дъжд качулка :?

ecstazy
08-04-2010, 19:16
-говоря много
-внушавам си глупости
-премислям всяко нещо твърде много, което го прави проблемно..
-срамежлива съм
-по-закръглена съм
- и аз обръщам малко внимание на семейството си, за което изпитвам големи угризения. Не се осъзнавам, когато ги наранявам с думите си и после ми е адски гузно
-голям съм мързел и ми се отразява на успеха в училище
- ПРАВЯ АДСКИ ГЛУПАВИ ГРЕШКИ,ЗА КОИТО ПОСЛЕ СИ ПЛАЩАМ
- имам късогледство >.<

/мисля,че са това, но може и да има още/

male91
08-04-2010, 19:23
-говоря много
-внушавам си глупости
-премислям всяко нещо твърде много, което го прави проблемно..
-срамежлива съм
-по-закръглена съм
- и аз обръщам малко внимание на семейството си, за което изпитвам големи угризения. Не се осъзнавам, когато ги наранявам с думите си и после ми е адски гузно
/мисля,че са това, но може и да има още/
Същия съм ... + още някои други факти (може би) 8-)
Бреей, че ние сме доста еднакви, ве ...

barovec93
08-04-2010, 19:28
Ето ги моите недостатъци:
-много бързо говоря и в повечето случаи не се разбира какво искам да кажа :-D :-D
-не търпя критика-особено ако е от някой,който е под моето ниво!!
-в много случаи съм с високо его и самочувствие-но в същото време ме дразнят хора с високо самочувствие.
-лесно се ядосвам и полудявам.
-лесно изпадам в паника... ужасен недостатък..
-падам си егоист,но не толкова.. :)
има още,но не се сещам :-D

Unendlich
08-04-2010, 19:40
- Елегантен и хаплив език имам
- много развит егоизъм
- често наранявам най-близките си хора и не се съобразявам с чувствата им
- доста често се държа със семейството си грубо и арогантно

dan40123
08-04-2010, 20:02
рядко агресия, отвреме навреме лош поглед, малко егоизъм, винаги си мисля, че съм прав, а не е така. И освет това съм с топъл характер, но с чужди хора мога да се държа адски гадно.

ShtrudeL
08-04-2010, 20:53
-срамежливо съм
-притеснително
-не говоря много
-но ако се разприказвам искам да говооооря и говооооря и да ме слуушат --->
=> Разказвам с ужасно много подробности. Просто не мога да го кажа с две или три думи
-Лицемерно съм
-Мога да се усмихвам фалшиво и любезно страаашно добре
-Смятам горните две за +
-Наистина не смятам горните 3 за -
Мога да продължа тъй до безкрайност
-Ограничавам се и си позволявам да завися прекалено много от близките си. Искам да съм по свободно





Въпреки всичките ми недостатъци се обичам,защото човек трябва да се обича.

ShtrudeL
08-04-2010, 20:56
-не търпя критика-особено ако е от някой,който е под моето ниво!!


Именно,че е под твоето ниво не трябва да се засягаш,защото човека Х е Никой за теб. Но е хубаво да търпиш критика от човек, на който се възхищаваш. Много хубаво даже.

dan40123
08-04-2010, 21:13
а какво означава човек да е под нивото ти?? как разбираш даден човек на какво ниво е?

Biskfitka
08-04-2010, 21:16
много се оплаквам ;д
егоистка съм малко :oops:
голям инат
много мръсно подсъзнание имам,винаги мисля глупости! :-D
лесно се привързвам към хората и после страдам...

danibebi
08-04-2010, 21:19
амии и моите не са малко :-D започвам:
- прекалено съм разсеяна,примерно фр. си говорят за нещо, а аз съм се замечтала някъде си и после, а, за какво говорехте?! :D
- нямам навика да мисля когато правя или казвам нещо..след това вече мисля за последствията,но е твърде късно.. :(
- походката ми..
- много се ядосвам за някакви си глупости и после си го изкарвам на неподходящи хора,в някои случаи
- много съм НЕвнимателна
- все се оплаквам за нещо 8-)

ии за друго не се сещам :D но и тези са достатъчни :? ако оправя всички тези неща, значи трябва да стана перфектна,а перфектни хора НЯМА. :?

Ryapoff
08-04-2010, 21:20
много се оплаквам ;д
егоистка съм малко :oops:
голям инат
много мръсно подсъзнание имам,винаги мисля глупости! :-D
лесно се привързвам към хората и после страдам...
Абсолютно същите недостатъци имам! За последното най-ме е яд. И съм много проклет, злопаметен.

ShtrudeL
08-04-2010, 21:22
а какво означава човек да е под нивото ти?? как разбираш даден човек на какво ниво е?

Това е индивидуално. За теб може един човек да е тъпанар, за друг да е умен.

Аз например се мисля за умно. Не достатъчно защото знам че има много по-умни от мен, но не съм ги срещала чак толкова колкото тъпите. Има един на който се възхищавам и мисля,че наистина е много по-умен от мен. На всички други не се възхищавам. Може да са умни,но това не означава че не мога да съм умнО колкото тях.
За предпочитане е и пред тъпите да се държиш като тях - да си тъп,иначе те мислят за...тъп...ако се правиш на тъп и си като тях ще те мислят за умен,понеже самите те си мислят че са умни. Което ме наавежда на противоречие,но аз съм правО и трябва да ми повярвате. И да не го напрвите няма да има значение всъщност. Умния трябва да е тъп пред тъпите. Иначе рискува да се игнорира самичък.

Sham
08-04-2010, 21:36
//може ли, заради малък експеримент, да помоля хората с подробни описания да добавят коя зодия са, че се обзалагам със себе си:Д

- свръхчувствителна съм
- доверчива съм
- романтична съм и с нездравословно ниво на идеализъм
=> лесно се разочаровам от хората и света, защото не отговарят на едно или друго мое очакване > обръщам им гръб, затварям се в себе си
- анализирам повече от необходимото, за всичко трябва да си има логично обяснение и не съм спокойна, докато не намеря такова (което често не е особено достоверно, защото
- съм фантазьорка (което принципно е нещо прекрасно, особено за материите, с които се занимавам, но при мен излиза от границите и да...)
- човек на крайностите съм, всичко е или черно, или бяло. (макар мозъкът ми да е съвсем наясно, че това не е така, емоционалната ми природа има своята дума по въпроса)
- говоря много за чувства, държа да ги анализирам от-до, което, сигурна съм, на моменти влудява асистиращите
- това с нивото го има и при мен. горда съм и имам висока(и адекватна!) самооценка и не понасям хора, които съм категоризирала като неспособни/некачествени. не мога да говоря с такива хора, поне не свободно и доколкото зависи от волята ми,предпочитам да си спестявам подобни контакти
- срамежлива съм. макар да знам, че си струвам, имам перманентна нужда от одобрение, признание, висока оценка от хора, които смятам за важни, чието мнение ме интересува по един или друг начин
- имам нужда любимите ми хора да ми показват, че ме обичат, отново извън рамките на нормалното.
- трудно понасям промени
- не обичам да рискувам
- човек на настроенията съм(което също не е лошо), съответно - непостоянна, несигурна,...
- може би чувството ми за хумор понякоога ранява хора, които не ме познават добре
- изпитвам всеки един човек в живота си, преди да го пусна през следващата врата:Д измислям им изпитания, водя им мислени плюсове и минуси. изключително злопаметна съм.
- правя си планове (които никога не се случват, разбира се)
...
сигурно има и още, но някой друг път ще дописвам;

someonerandom
08-04-2010, 21:50
-Лесно се ядосвам,и то за глупости.И то доста се ядосвам.А след 5-10 минути обикновено ми е минало.
-Имам проблем с приемането са съвети и критика,особено когато даването им се проточи повече от няколко секунди.
-Понякога се усещам,че не се държа както трябва със семейството си.(последица от първото...)Старая се да подобря това и сякаш се справям.

ShtrudeL
08-04-2010, 22:09
//може ли, заради малък експеримент, да помоля хората с подробни описания да добавят коя зодия са, че се обзалагам със себе си:Д Риби съм

- свръхчувствителна съм И аз,но гледам да не съм. Човеко,туй е защото ни пука за неща, за които не бива да ни пука. Трябва да се усмихваме повече,дори да е насила!
- доверчива съм Е аз съм обратното и не вярвам на никой,за това не мога да помогна.
- романтична съм и с нездравословно ниво на идеализъм И аз,но не лигаво романтична. Защо смяташ това за минус?
=> лесно се разочаровам от хората и света, защото не отговарят на едно или друго мое очакване > обръщам им гръб, затварям се в себе си Това ти е проблема душко. Защо очакваш нещо от хората. Не очаквай нищо,не изисквай нищо и не искай нищо..Така няма да се разочароваш. Аз се научих да не го правя. ^
- анализирам повече от необходимото, за всичко трябва да си има логично обяснение и не съм спокойна, докато не намеря такова (което често не е особено достоверно, защото Мдаа...и аз така...ама това също не е минус + тва е интересно и забавно ^^ Като почнеш да си мислиш за нещо дребно например и развиеш това нещо и откриваш съвсем нови и нови неща,които са интересни. Надъхваш се,че си открил нещо толко забележително и те държи ебати якото настроение ^^
- съм фантазьорка (което принципно е нещо прекрасно, особено за материите, с които се занимавам, но при мен излиза от границите и да...) Да...това не е особено хубаво когато е в големи количества,понеже се вкарваш доста успешно в разни филми. Самовнушението е голямо нещо,което трябва да се усеща и контролира иначе е много лошо.
- човек на крайностите съм, всичко е или черно, или бяло. (макар мозъкът ми да е съвсем наясно, че това не е така, емоционалната ми природа има своята дума по въпроса) ии аз съм крайна...но само по някога... Хубаво е също да се усещаш и тук и да видиш,че има други варианти освен крайния..
- говоря много за чувства, държа да ги анализирам от-до, което, сигурна съм, на моменти влудява асистиращите Ахм... Това също не го намирам за минус обаче. Обичам да анализирам ^^
- това с нивото го има и при мен. горда съм и имам висока(и адекватна!) самооценка и не понасям хора, които съм категоризирала като неспособни/некачествени. не мога да говоря с такива хора, поне не свободно и доколкото зависи от волята ми,предпочитам да си спестявам подобни контакти Ии аз така,но не е хубаво,че ги избягваш...т.е... Не трябва да ти е дискомфортно/каквото и да е/ когато говориш с тях. Оо Гледай от положителната страна. Някои тъпанари вдигат много самочувствието ^^
- срамежлива съм. макар да знам, че си струвам, имам перманентна нужда от одобрение, признание, висока оценка от хора, които смятам за важни, чието мнение ме интересува по един или друг начин И аз съм срамежливо и до някъде май бих се засегнала съвсеем мъничко от чуждото мнение,но все пак много зависи. Това не знам как се оправя ^^ Може би с много самовнушение...и се опитвам да го оправя ^
- имам нужда любимите ми хора да ми показват, че ме обичат, отново извън рамките на нормалното. Нали? ^
- трудно понасям промени +
- не обичам да рискувам + Но много искам х)
- човек на настроенията съм(което също не е лошо), съответно - непостоянна, несигурна,... Усмихвай се повече ^^
- може би чувството ми за хумор понякоога ранява хора, които не ме познават добре Това може би не го разбирам много.
- изпитвам всеки един човек в живота си, преди да го пусна през следващата врата:Д измислям им изпитания, водя им мислени плюсове и минуси. изключително злопаметна съм. Да,това също в филмарско и ненужно. Това дори може да ги отблъсне
- правя си планове (които никога не се случват, разбира се)
... И аз. Явно просто не трябва ^^
сигурно има и още, но някой друг път ще дописвам;

krizko
08-04-2010, 22:17
Много съм агресивен.

SummerDream
08-04-2010, 23:45
Много може да се изпише по тая тема, всеки си има и плюсовете и минусите.Азз..
-винаги казвам това, което си мисля-и добро, и лошо, просто не мога да бъда лицемер с най-близките си, но осъзнавам, че понякога думите ми ги нараняват
-прекалено съм наивна, супер бързо се привързвм към даден човек, много хора са ме разочаровали по тоя начин
-егоист съм на моменти
-голям инат съм, в повечето случеи държа да стане на моето
-много съм нетърпелива, не мога да изчаквам, винаги гледам да избързвам с нещата
-лесно се засягам/обиждам за най-малкото нещо, но и лесно ми минава
-не обичам да ми налагат мнението си, но пък искам винаги да бъда изслушвана..
-понякога изпадам в някви супер тъпи настроения, че не ми се говори с никого -.-
-много съм разсеяна
-мога да закъснявам..многоо 8-)
-много съм чувствителна на моменти..обръщам внимание на всеки един детайл, което може би не трябва да бъде така..
-но пък супер трудно запомням подробности, като например рождени дни на приятели/имена на хора
-голям съм песимист, в повечето случеи първо гледам от лошата страна на нещата, а след това от добрата
-не мога да съм приятел с хора, които не харесвам..не мога да лицемернича само за да се харесам на някого
-понякога се държа най-гадно с хората, които най-обичам..
-когато правя нещо, го правя като за последно, давам си прекалено много зор за някви глупости..
-много съм крива сутрин, мразя да ме занимават с квото и да е д;

FiRe_LaDy
08-05-2010, 00:00
инат съм
често меня настроението си (без причина .. )
рядко се всклушвам с внението н другите
първо действам .. после мисля
действам много често под влияние на чувствата, а не на разума
бързо се изнервям/ядосвам

xxKiFlA
08-05-2010, 01:11
i az iмам някои :oops:

notlike
08-05-2010, 13:16
Аз съм зодия водолей, но това не значи всичко. Сетих се за още някои недостатъци:
-Мога да гледам в една точка много дълго време
-Може би съм чревоугодник
-Помня всичко лошо, което са ми направили (не е много, но все пак го помня)
-Променям си мнението твърде често

Ако се сетя за още, ще пиша. Иначе за плюсове няма смисъл да говорим, защото това си е просто хвалба. Човек трябва да работи постоянно върху себе си, а не да лежи на стари лаври :)

sasheto0o
08-05-2010, 13:24
- не търпя критика
- егоист съм
- инат съм
- също така не обичам някой да си налага мнението :?
- понякога съм доста агресивна ..

има ощеее многоо , но не ми се изброява ;д

dPa3HuTeJl
08-05-2010, 13:53
Зодия скорпион съм.
- Пука ми за много малко хора на тоя шибан свят и така доста често наранявам хората..

- ВИНАГИ съм отнесен някъде из облаците .. тоест: никаква концентрация.

- Обожавам да се дразня с хората и да ги закачам докато не полудеят 8-)

Exidee
08-05-2010, 14:43
-говоря много
-внушавам си глупости
-премислям всяко нещо твърде много, което го прави проблемно..
-срамежлива съм
-по-закръглена съм
- и аз обръщам малко внимание на семейството си, за което изпитвам големи угризения. Не се осъзнавам, когато ги наранявам с думите си и после ми е адски гузно
/мисля,че са това, но може и да има още/
Същия съм ... + още някои други факти (може би) 8-)
Бреей, че ние сме доста еднакви, ве ...

И аз съм така :o :o

ShtrudeL
08-05-2010, 15:02
- Обожавам да се дразня с хората и да ги закачам докато не полудеят 8-)

О предизвиквам те!

ElinoOor
08-05-2010, 15:11
- непукист..
- не спя с дни,а после спя с дни
- твърде груба съм с определени хора

-.-

не знам,сигурно има и още просто сега не се сещам

телец съм 8-)

neusnagz
08-05-2010, 23:39
- непукист..
- не спя с дни,а после спя с дни
- твърде груба съм с определени хора

-.-

не знам,сигурно има и още просто сега не се сещам

телец съм 8-)

ха и аз сам Теле,но плюс твоите симптоми имам ощее МНОГО .. други :D

-пука ми много за много хора , повечето от които не го оценяват , разкатават ми играта ,страдам и после ги намразвам..
-издивявам прекалено често,имам високо кръвно,и бия стени.. 8-)
-полудявам като някой край мен започне да иска внимание с тъпите си начини , и се успокоявам като се сетя че на моменти и аз търся тъпото внимание..
-мек сам с хората , но ако озлобея ме намразват за секунди..
-алчен сам и не умея да пестя пари да кажем..
-не умея да бъда "нормален" за мен да комуникирам с непознато момиче дори е препятствие което възлага да се мисли много преди да се започне минаването му..абе направоо в трета глуха съм :)

remix1912
08-06-2010, 00:02
-МНОГО ГОЛЯМ ИНАТ
-Прекалено големи амбиции,който не е сигурно дали мога да изпълня
Ама,като казвам големи,най-големите.Б.Б. пасти да яде.
-Черен хумор.
-Забавен съм само с хора,които са забавни за мен.
-Прекалено много търканя между ме и наще,даже за дребни неща.
-Винаги съм прав,независимо от нищо,само казвам,че греша,при доказване.
-Обичам да споря.
............................

Като цяло почти всичко,присъщо за зодия СКОРПИОн .

Smrazqvashta
08-06-2010, 01:17
Адски директна, до болка, не спестявам дори и най-болезненото и накърняващо мнение. Каквото чувствам и мисля, го казвам откровено в очите. И на доста хора това не им се харесва. Много съм злопаметна и ревнива,но не го показвам. Прощавам много неща и не се сърдя за щяло и нещяло, но кажа ли "край" или "сбогом" е завинаги, втори шанс няма. Мразя да се усмихвам.

Nakadah
08-06-2010, 06:36
Прекалено съм умен :?

nikoll4479
08-06-2010, 09:23
1.Говоря много
2.Не се държа добре с наште
3.Напоследък казвам всичко кфот мисля в очите на хората,
4.Много трудно допускам хора до себе си а когато ми спечелят респекта ставамм мноого наивна ,, :D :D

Nqkuf
08-07-2010, 15:20
Везни съм...

-Голям инат съм :D
-Много обичам да споря. Дори да знам, че греша продължавам да споря докато не изкарам бялото черно ;/
-Черен хумор...
-Срамежлив съм
-С непознати не мога да говоря, смисъл твърде много ми пука какво ще си помислят за мен. Чакам да ме питат нещо и им отговарям с възможно най-краткия отговор. :? :neutral:
-Когато някой ме ядоса си го изкарвам на нашите...
-Имам навици/тикове, които трябва да отстраня...
-Късоглед съм :-o (не нося цайси)
-Много се смея... МНОГО... някой хора това ги дразни, а и ми се отразява зле на гласа/корема...
-Пиша често многоточие след изриченията... ето пак... :D
-И мога да изброявам още ако не се налагаше да изляза...което е лошо... :D

dimi93
08-07-2010, 19:33
- гей съм
- приемам всичко на вътре
- склонен съм към самосъжаление
- прекалено емоционален
- много непостоянен
- отказвам се прекалено лесно
- непрекъснато съм в депресия
.................................................. .................................................. ............

ecstazy
08-07-2010, 19:58
- гей съм Аз лично не мисля, че това е недостатък. Чувала съм, че момчетата-гейове са много добри приятели + това хората се раждат с това. Не го приемай като недостатък, защото даже група съм виждала във Фейсбук (пфф, пак тоя фейсбук :lol: ), че е прекрасно да имаш гей-приятел. ;)

xxKiFlA
08-07-2010, 20:18
- гей съм
ти си за лекар

FuckedUp
08-07-2010, 20:29
-Говоря глупости
И аз като "Nqkuf"
-Пиша често многоточие след изриченията... (това просто ми е запазена марка...)
-Много обичам да споря. Дори да знам, че греша продължавам да споря докато не изкарам бялото черно ;/
-Срамежлив съм
-С непознати не мога да говоря, смисъл твърде много ми пука какво ще си помислят за мен. Чакам да ме питат нещо и им отговарям с възможно най-краткия отговор.(еднаквото) :D
-Много се смея... МНОГО... (така се смея, само когато съм HIGH :D)
-НЕ ТЪРПЯ ХОРСКОТО МНЕНИЕ :D
-И СЪМ МЕГА ИНАТ

YourFavouriteDrug
08-08-2010, 16:20
-ужасно разсеяна съм, понякога не слушам като ми говорят и май имам Дефицит на вниманието xD
-мога да бъда много лицемерна и с години да се преструвам, че харесвам някого, или да съм прекалено директна с неподходящите хора(учители например..кхъм :D )
-доста ме мързи да спортувам и си мисля че щом не ми се отразява на фигурата, това ще ми се разминава
-доста ме мързи да уча по някои предмети и си мисля, че щом съм с идеални оценки по други, това ще ми се разминава.
-повърхностна съм понякога и мога да съдя доста по външния вид на хората
-трябва постоянно да съм сред приятели, да ми се обръща внимание и да се запознавам с нови хора, иначе се чувствам като лузър
-често закъснявам и спазването на всякакви планове е мъчение за мен
-имам способност да манипулирам хората и знам как да я използвам :D

везни съм..някой позна ли? :D

lady__bird
08-08-2010, 16:48
1.Много разсеяна. Почти никога не излизам,без да забравя нещо и да се върна.
2.Закъснявам.
3.Прекалено емоционална и винаги скривам емоциите си от хората и ги пазя само за себе си.
4.Много трудно се привързвам към някого.И заблуждавам хората,да си мислят,че съм много привързана към тях,а всъщност.. :? Но гледам да не ги наранявам ;д
5.Не умея да пестя пари.
6.Не мога да казвам това,което мисля на хората.Говоря за по-важни неща
7.Не обичам да споря .Предпочитам да оставя човека да си говори,защото колкото и да се обяснявам само си губя времето.
8.Мразя да е разхвърлено :@ И се ядосвам когато някой разхвърля,докато аз съм чистила цял ден ;д
И не знам дали това е недостатък , но понякога не ми пука за нищо.Просто се смея и си казвам майната му,така е трябвало да стане,колкото и гадно да е ;х

greyli
08-08-2010, 18:31
1.Все си мисля, че аз съм правата, а другите криви

2.Не обичам да ми противоречат ако знам,че съм 100 % права и когато го направят просто избухвам ии така

Със сигурност има и други , но сега само тези са ми в главата :D

rammstein123
08-08-2010, 18:39
Не давам на никого да ме опознае.
Говоря малко.
Срамежлива съм.
Имало е цели дни, през които не съм говорила на никого.
Понякога имам странни изблици на лигавене.
Нямам приятели нито желание за такива.
Задръстена съм. Или нещо като зубър. Според другите.
Не се влияя от ничие мнение.
Мразя чуждото мнение.
Мразя розово.
Когато някой си изплаче душата пред мен, аз бързам да му реша проблема. Ако не съм в настроение, казвам "добре". :Д
Винаги поставям другите пред себе си.
Ужасно, ама ужасно твърдоглава съм и никога не бих променила начина си на живот, колкото и да е скапан.
Недоволна съм от всичко.

WaterLilly
08-08-2010, 18:40
Много обичам да споря, понякога съм прекалено честна, понякога си замълчавам за нещо и после съжалявам, леко злобна съм, прекалено наивна и доверчива, независимо че се опитвам да си скрия емоциите, лесно ми проличава. За това се сещам. Пълна съм с недостатъци. :D

Raffine
08-08-2010, 20:32
-и аз често се отнасям зле със семейстовто си-викам,дразня им се,цупя им се и после не знам как да ги погледна в очите,за да им се извиня :(
-инат съм
-непрекъснато се сравнявам с някого
-имам зверски неското самочувствие
-нерешителна съм
-все си мисля,че хората не ме харесват,а в повечето случаи на тях дори не им пука за мене 8-)
-лесно се разочаровам

Убедена съм,че има и още,но сега не мога да се сетя.

Slamdancer
08-08-2010, 20:57
-много говоря.
-казвам истината в очите.
-държа се гадно с наще.
-притеснявам се за хора , които ни им пука за мене.
-леко съм мързелив.
-не обръщам внимание на родителите ми.

petinkataaa
08-08-2010, 21:14
аз цялата от недостатъци съм изградена.......просто нямам нерви да ги пиша всички,те са безброй 8-)

venelinka
08-13-2010, 13:21
- Срамежлива съм
- Притеснителна съм
- Сопната съм от време на време и най-вече към семейството си
- Не говоря много
- Пряма съм, казвам истината в очите, макар че понякога засягам хората с това
- Нямам истински приятели
- Понякога манипулирам хората около мен

MidnightTornado
08-13-2010, 15:02
Оо, доста са.
- носа ми е ужасеннн
- косата също
- искам да кача некой друг кг, защото съм много слаба
тва са физическите недостатъци ;d
иначе
- нямам приятели /за което не казвам, че вината е в мен/
- държа се странно в повечето от случаите
- плямпам много по разни теми, които хората не разбират и не им пука ест
- трудно се запознавам с нови хора
- стоя прекалено много пред PC
.....

Wwwooow
08-15-2010, 10:48
- непукист.. - не спя с дни,а после спя с дни
- твърде груба съм с определени хора

-.-

не знам,сигурно има и още просто сега не се сещам

телец съм 8-)
това за недостатък ли го смяташ :shock: ? Аз бих се радвала ако съм непукист 8)

awerw
08-15-2010, 11:59
ами малко съм егоист
доста предпазлив съм което не е много хубаво
плаша се от някои глупави неща
понякога съм доста разсеян
казват ми че съм капризен но не вярвам :D
лесно се обиждам
подигравателен съм което много ме забавлява но другите не :(
когато бързам да кажа нещо почвам да заеквам :D
сигурно има и още но не ми се пишат

shutUp
08-15-2010, 12:18
-срамежлива съм
-нерешителна съм
-много съм гадна понякога
-адски много обичам да правя напук
-разсеяна съм
-толкова съм спъната :lol: чак вече не ми прави впечатление ..
-мда .. капризна съм от към храна
-обичам да викам и да се разправям :lol: и да се дразня с някой и да го бъзикам оо
-тва "око за око, зъб за зъб" важи с пълна сила
-трябва да се стегна малко
.. :booooomb:

GossipGirl89
08-15-2010, 13:01
- Прекалено добра съм - това е нещото, което попринцип не мога да определя точмно към кое спада, защото се води добродетел уж обаче аз си го имам за недостатък... Ама като казвам прекалено добра наистина имам предвид ПРЕКАЛЕНО добра... Понякога даже си мисля че не мога да казвам не. Винаги гледам да угаждам на всеки и в повечето случаи накрая все аз излизам кривата и виновната. Случвало ми се е понякога да си мечтая да бъда лоша и гадна с хората, защото те не оценяват добротата ми...

- Наивна съм - връзвам се на почти всичко и все си мисля, че и останалите са като мен и няма да ме излъжат, а ще постъпят добре, а накрая само страдам... Просто повечето хора са гадни и не знам кога ще дойде деня, в който ще го осъзная най-накрая и ще спра да им се връзвам.

- Срамежлива и притеснителна съм в определени ситуации. Като бях по-малка бях страшно затворен в себе си човек и чак ме беше срам да говоря с хората. Сега не съм такава. Общо взето си общувам свободно с хората, но пак има моменти и ситуации, в които ми става нещо и сякаш си гълтам граматиката. Например ако излезем аз и моя приятелка с компания от хора, които не познавам ще се чувствам адски неловко и сконфузно и няма да обеля и дума в началото, но след това ще се отпусна и ще спре да ми пука.

- Слаба воля - това е един от най-големите ми недостатъци сигурно. Без значение за какво става дума волята ми е адски слаба и почти винаги се отказвам...

- Инат съм - това в определени моменти ми се явява като недостатък, но пък в други е било за добро :)

Jaune
08-15-2010, 13:01
*адски несигурна съм в себе си в изключително много отношения през относително голяма част от времето
*склонна съм към депресии, черни дупки, етц. смотани настроения
*мнението на хората ми влияе
*говоря на висок глас без да се усещам
*позволявам на хората да ми се качват на главата
*голямо съм мрънкало и то за незначителни и малки неща, големите даже приемам по-уравновесено
*понякога се държа много зле с майка
*не съм амбициозна във всички отношения - бих си скъсала задника от учене, но не и да спортувам, примерно

Djuff
08-15-2010, 14:43
1.Не мога да отказвам (ако някой ми поиска нещо го давам, дори и да не искам)
2.Обиждам се и от най-малките неща, ама от НАЙ-МАЛКИТЕ.
3.Запомням само маловажните неща, важните-никога.
4.Ако се скрам с някого изпадам във великата депресия.
5.Ревнувам СТРАХОТНО МНОГО(от който и да е-роднини, приятели, дори непознати).
6.Страхувам се ако започна да говоря много ще кажа нещо което не трябва, за това в повечето случей мълча като пън.
7.Понякога обиждам родителите ми доста гадно, но когато осъзная, че това е лошо и не бих искала така да се държи някой с мен, както аз с тях вече е късно.
8.Съгласявам се за доста неща, въпреки че неискам да ги правя.
9.ГОЛЯМ мързел съм.
10.Имам страх от почти всяко нещо(ножове, неща които летят(снежни топки, футболни и пр.)(дори понякога ме е страх да стана от леглото, защото може да се спъна или да стане някой друг инцидент)
11.Когато съм с някой не говоря много и ме е страх някой да ме опознае по-добре, защото ще разбере каква странна личност съм всъщност, ще ме зареже и ще остана сама до края на живота си ;D.
12.Алчна съм.Винаги искам още и още.
13.Понякога заеквам, бъркам думите.
14.Когато някой ме ядоса много нищо не му казвам.
Ииииииии има още много, ноо ме мързи да изброявам.

amnessia
08-15-2010, 15:33
1.Много съм ревнива
2.Деструктивно критична :smt014
3.Отмъстителна (до неузнаваемост) :evil:
4.Неотстъпчива :smt062
5.Непримирима
6.Доста Брутална :D :smt075
7.Манипулативна :smt091
8.Прикритост :D

amnessia
08-15-2010, 16:16
Адски директна, до болка, не спестявам дори и най-болезненото и накърняващо мнение. Каквото чувствам и мисля, го казвам откровено в очите. И на доста хора това не им се харесва. Много съм злопаметна и ревнива,но не го показвам. Прощавам много неща и не се сърдя за щяло и нещяло, но кажа ли "край" или "сбогом" е завинаги, втори шанс няма. Мразя да се усмихвам.

++ Да не би да си скорпион?? :-o

ReaDy
08-15-2010, 16:52
Нямам такива 8-)

cvetinka95
08-15-2010, 21:52
-срамежливо съм
-притеснително
-не говоря много
-но ако се разприказвам искам да говооооря и говооооря и да ме слуушат --->
=> Разказвам с ужасно много подробности. Просто не мога да го кажа с две или три думи
-Лицемерно съм
-Мога да се усмихвам фалшиво и любезно страаашно добре
-Смятам горните две за +
-Наистина не смятам горните 3 за -


-с чувство за собственост
-ревниво ..малко
-дребнаво
-обидчиво
-слаба воля
-пука ми мнооого за всичко
-никога не мога да си скривам емоциите
-обичам да споря

Някои не мога да определя дали са точно недостатъци, и наистина много мога да си пиша ако продължа.
:?

BlackCross
08-15-2010, 22:44
-Меся се когато не трябва
-Срамежлив съм
-Притеснителен съм
-Голямо лигаве
-Скучен
-Не споделям нищо лично
-Слаба воля
-Дразня хора
(Даже понякога се самосъжалявам)

neusnagz
08-16-2010, 18:35
Нямам такива 8-)
напомпано самочувствие и мания за перфекционизъм ?

a1a2b3v
08-16-2010, 19:46
Мии кво да кажа има доста, но само за тези се сещам:
-Голям инат съм.
-Понякога съм доста срамежлива в някои ситуации ама тва е рядко.
-Оставям хората да ми се качват на главата.
-Като някоя "приятелка" (имам няколко такива по-скоро 1 и другите познати) ме ядоса много ама много се отварям и заяждам :D ( не ги оставям да се доизкажат и мн ги затапвам ама те си го заслужават).
-Мии може да се каже че съм ревнива.
-Също съм злопаметна ... ама мн. мн. злопаметна.
-Твърде съм директна и винаги казвам каквото мисля дори и по този начин да обиждам хората около мен, без да се замислям.
-Още може да се каже, че пазя нещата в себе си и не винаги ги споделям, за да не занимавам хората около мен с "глупости", а тва пък не е добре за мен.
-Също така мисля, че от части чуждото мнение ми влиае твърде много, но се старая да не обръщам внимание защото не си заслужава... просто навсякъде съм обиколена от къпи клюкарки, комплексарки, лицемерки и така нататък.


Тва за мен :-) :-)

Greennight
08-16-2010, 20:19
-Лесно се ядосвам -Като се ядосам не знам какви ги плещя -Инатлив -Държа се лошо и арогантно понякога и към близките си... Това е в общи линии :)

krokkrok
08-16-2010, 20:24
-срамежливо съм
-притеснително
-не говоря много
-но ако се разприказвам искам да говооооря и говооооря и да ме слуушат --->
=> Разказвам с ужасно много подробности. Просто не мога да го кажа с две или три думи
-Лицемерно съм
-Мога да се усмихвам фалшиво и любезно страаашно добре
-Смятам горните две за +
-Наистина не смятам горните 3 за -


-с чувство за собственост
-ревниво ..малко
-дребнаво
-обидчиво
-слаба воля
-пука ми мнооого за всичко
-никога не мога да си скривам емоциите
-обичам да споря



и почти всички написани като се замисля...комплексирате ме :D

ReaDy
08-16-2010, 20:26
Нямам такива 8-)
напомпано самочувствие и мания за перфекционизъм ?

Понякога голямо и да маниата я има 8-)

eminemfenka
08-16-2010, 20:31
Прекалено своенравна,твърдоглава и ината съм.

За всяко нещо имам мнение,и умело го защитавам.

Държа на хора,които не държат на мен,търпя всичко от тяхна страна - буквално съм парцал.. И обратното не се отнасям с тези,които държат на мен,както трябва с тях!

Мога да търпя дълго,но дойде ли мойто време съм доста цепната в устата!

Търча по чуждите свирки!

Решавам в подследният момент.

Стремя се и мечтая,после съм разочарована.

Понякога постъпвам глупаво,само и само да е мойто.

Има моменти,когато най-малката обида може да ме нарани доста,амаа доста.. И когато съм по твърда и от скала..

Правя неща без да мисля,понякога!

Възлагам голями очаквания и надежди на нещо,в повечето случаи хора.. После жестоко се разочаровам.

Винаги показвам колко привързана съм към някого и,че държа на него,никога не показвам разочарованието.

Ям прекалено сладко.

Налагам се доста често и то само на хората,които знам , че ще ми угодят,ако ли не се сърдя ..

Притеснителна и неуверена,доста често .

Понякога се лигавя и не усещам как това изглежда отстрани.

Това са ми недостатъците,хубаво е , че ги осъзнавам .. и в моменра се опитвам да ги променя малко.. НО Пък с някои се гордея :D

3ОДИЯ ЛЪВ

barovec93
03-11-2011, 17:16
--

ParadOx
03-11-2011, 17:23
Прекалено своенравна,твърдоглава и ината съм.

За всяко нещо имам мнение,и умело го защитавам.

Държа на хора,които не държат на мен,търпя всичко от тяхна страна - буквално съм парцал.. И обратното не се отнасям с тези,които държат на мен,както трябва с тях!

Мога да търпя дълго,но дойде ли мойто време съм доста цепната в устата!

Търча по чуждите свирки!

Решавам в подследният момент.

Стремя се и мечтая,после съм разочарована.

Понякога постъпвам глупаво,само и само да е мойто.

Има моменти,когато най-малката обида може да ме нарани доста,амаа доста.. И когато съм по твърда и от скала..

Правя неща без да мисля,понякога!

Възлагам голями очаквания и надежди на нещо,в повечето случаи хора.. После жестоко се разочаровам.

Винаги показвам колко привързана съм към някого и,че държа на него,никога не показвам разочарованието.

Ям прекалено сладко.

Налагам се доста често и то само на хората,които знам , че ще ми угодят,ако ли не се сърдя ..

Притеснителна и неуверена,доста често .

Понякога се лигавя и не усещам как това изглежда отстрани.

Това са ми недостатъците,хубаво е , че ги осъзнавам .. и в моменра се опитвам да ги променя малко.. НО Пък с някои се гордея :D

3ОДИЯ ЛЪВ

абсолютно THE SAME !! 8-)
Само че Водолей

sunshine01
03-11-2011, 18:58
Прекалено своенравна,твърдоглава и ината съм.

За всяко нещо имам мнение,и умело го защитавам.

Държа на хора,които не държат на мен,търпя всичко от тяхна страна - буквално съм парцал.. И обратното не се отнасям с тези,които държат на мен,както трябва с тях!

Мога да търпя дълго,но дойде ли мойто време съм доста цепната в устата!

Търча по чуждите свирки!

Решавам в подследният момент.

Стремя се и мечтая,после съм разочарована.

Понякога постъпвам глупаво,само и само да е мойто.

Има моменти,когато най-малката обида може да ме нарани доста,амаа доста.. И когато съм по твърда и от скала..

Правя неща без да мисля,понякога!

Възлагам голями очаквания и надежди на нещо,в повечето случаи хора.. После жестоко се разочаровам.

Винаги показвам колко привързана съм към някого и,че държа на него,никога не показвам разочарованието.

Ям прекалено сладко.

Налагам се доста често и то само на хората,които знам , че ще ми угодят,ако ли не се сърдя ..

Притеснителна и неуверена,доста често .

Понякога се лигавя и не усещам как това изглежда отстрани.

Това са ми недостатъците,хубаво е , че ги осъзнавам .. и в моменра се опитвам да ги променя малко.. НО Пък с някои се гордея :D

3ОДИЯ ЛЪВ

абсолютно THE SAME !! 8-)
Само че Водолей

същото..
и напоследък съм доста мързелива :(

зодия-Близнаци

Lian4ety
03-12-2011, 08:59
- известна доза егоизъм
- когато се скарам с някой приятел примерно започвам да говоря без да мисля и не осъзнавам,че наранявам с думите си
- голям инат
- трудно ми е да се извинявам ( мразя тази черта от характера си.. )
- много силно се обвързвам и после страдам от това
- когато не съм на кеф използвам фалшивата си усмивка, на която всички се хващат..
- мега ревнива .. :-x :lol:
- самосъжалявам се
- до някъде лицемерна..

зодия Близнаци ..

Общо взето имам досата негативни черти на характера си,но всеки има неизбежно е. :-D

nymphadora
03-12-2011, 11:00
Гоооолям инат
мразя да губя,или да се оказва,че греша
не зачитам чуждото мнение
малко нарцист си падам
много се бъзикам на хората и понякога ги засягам.. 8-)

anonymous708973
03-12-2011, 12:16
Много обичам да споря, понякога съм прекалено честна, понякога си замълчавам за нещо и после съжалявам, леко злобна съм, прекалено наивна и доверчива, независимо че се опитвам да си скрия емоциите, лесно ми проличава. За това се сещам. Пълна съм с недостатъци. :D

Яяя, близначка 8-)

iiordanova
03-12-2011, 12:54
-много съм инатлива
-леко злобна
-доверявам се лесно понякога
-егоистка съм
- спонтанна съм
- обичам да споря и не се отказвам
- не си мълча
- притеснителна съм
- не мисля , че нещата горе са минуси .. е почти всички 8-)

minionka
03-12-2011, 13:11
-егоистка
-малко нарцистична
-не приемам добре критиката
-мразя да се извинявам
-понякога се държа ужасно със семейството си и хората на които държа
-злопаметна
-когато се ядосам се владея, но някой каже ли ми нещо на криво го правя на 2 ст..
-^ няма значение кой е
-голям мързел
-не мога да кажа на някой, че го обичам..
-с непознати съм много студена
-леко срамежлива

RoSKo0o0
03-12-2011, 14:52
Голям минус ми е, че убивам хора за пари, не много пари, но достатъчно. Мисля че това е достатъчно.

XxStupidMuffinxX
03-12-2011, 16:10
- гооооооолям инат съм.

- малко съм срамежлива.

- ям прекалено много вредна храна.

- не спортувам достатъчно.

- настроенията ми се менят прекалено бързо.

- правя неща без да мисля за последствията.

diksi
03-12-2011, 16:28
не обичам критики, ако нещо не го правя като трябва - сама ще преценя
напреднал стадий на чревоугодничество
харесва ми (така де..искам) повечето (а.к.а. всички) неща да стават на мойта
не ми харесва някой да ми налага мнинето си, но пък понякога аз самата го правя
общо взето не знам дали това минуси дори да е така, харесвам си ги..

аа да най-големия ми минус е, че все се каня да направя някои неща, а така и не ги върша..

D12Respect
03-12-2011, 19:11
- преструвам се , че ми интересно в клас с 15 олигофрена с IQ на маймуна.
- прекалено съм добричък и ми се качват на главата
- не спортувам достатъчно и много псувам.

Razor93
03-12-2011, 22:27
-тотално изтрещявам, когато губя. каквото и да е, МРАЗЯ ДА ГУБЯ
-понякога говоря много, но не говоря тогава, когато трябва :D
-прекалено честен и откровен човек съм. казвам на всеки какво мисля за него в лицето му и това естествено ми печели повече врагове, отколкото приятели
-променям си мнението често, макар че по принцип съм решителен човек

само за това се сещам сега, макар че надали съм написал всичките си недостатъци. перфектни хора няма. :)

edit: също така и тези:
-когато имам, винаги споделям с "приятели", които в последствие бързо забравят това
-понякога съм доста непохватен, защото винаги бързам

ImmortalSportFreak
03-12-2011, 23:09
-понякога съм голям мързел и вместо да си науча,сядам на компа или гледам филм,и после защо се притеснявам,че няма да се справя на олимпиадата... :D
-понякога се каня да свърша нещо,а не го правя(или от мързел,или си намирам нещо по-интересно ;Д)
-понякога сънувам адските глупости... :lol:
-обичам да се мотая
-срамежлива(не прекалено,но понякога се притеснявам от глупости..)
-последен стадий на чревоугодничество... непрекъснато съм гладна о.О (хубу,че не напълнявам ;д)
-вечер обичам да стоя до късно и да си губя времето
-понякога лигавщината ми прескача границите :oops:
-когато се ядосвам псувам(поне го правя само вкъщи и то когато съм сама.. най много котката да ме чуе..). :D :D
-понякога от мързел избирам по-трудният начин да направя нещо,вместо да си улесня... от време на време съм малко непохватна и правя глупости(я от бързане,а от мързел ;Д).

За други не се сещам в момента... 8-) Май са това и определено не се гордея с тези недостатъци. ;д

IAmJustAKid
03-12-2011, 23:28
- пука ми какво мислят хората за мен, даже и непознатите
- влюбчива съм
- Псувам
- Държа се гадно с всички

unknown0inlowe
03-13-2011, 08:10
-срамежливо съм
-притеснително
-не говоря много
-но ако се разприказвам искам да говооооря и говооооря и да ме слуушат --->
=> Разказвам с ужасно много подробности. Просто не мога да го кажа с две или три думи
-Лицемерно съм
-Мога да се усмихвам фалшиво и любезно страаашно добре
-Смятам горните две за +
-Наистина не смятам горните 3 за -
Мога да продължа тъй до безкрайност
-Ограничавам се и си позволявам да завися прекалено много от близките си. Искам да съм по свободно





Въпреки всичките ми недостатъци се обичам,защото човек трябва да се обича.
И аз така :D

Greennight
03-13-2011, 09:33
-Инатлив
-Трудно се ядосвам,но като се ядосам,мога да изненадам дори хората,които ме познават най-добре
-Много често,без да се усещам се държа лошо и арогантно към семейството си,за което съжалявам...
-Лесно се привъзрвам
-После като се разочаровам го преживявам много трудно
-Мнооого влюбчив
-Понякога прекалено наивен и добричък
-Уж се водя,че лесно забравям,но несъзнателно почти винаги си отмъщавам
-Уважавам само много умни хора със силни характери,на другите мислово гледам подигравателно и се приемам като полубог пред тях...
-Често недооценявам хората
-Мисля се за нещо повече от другите,все едно съм някакъв избранник на съдбата
-Сколонен към хазарт,пиянства и екстремни начинания...


Овенче 8-)

Sunwell
03-13-2011, 10:10
- Искам да съм център на вселената
- Искам ВИНАГИ ВСИЧКИ да ме слушат
- Заяждам се с хората
- има и такива които буквално тормозя... и обиждам
- Не харесвам това което съм, обичам онова което не съм, но продължавам да бъда себе си.
- Завистлива съм
- Рядко показвам някаква емоция

teenems
03-13-2011, 11:26
-наивна съм
-прекалено прощавам
-сменям си мнението ,често
-когато съм нервна говоря неща ,които не мисля..после ми минава ,но не всеки път и на този на който съм го казала
-първо гледам чуждите интереси

theonlyone123
03-13-2011, 17:37
хмм .. ам :
- понякога се лигавя твърде много [но това наскоро се попроменя малко ;д]
- понякога се държа грубо , с хората , които всъщност най-много ме кефят .. и то само защото те са подхвърлили няква лека "обида" и аз се засягам от тяхното мнение .. еми овенче съм .. трудно ще поправя навика ми да ми пука за мнението на другите ;д
- ии понякога ме мързи , но хубавото е че намирам начин да премахна мързела и понеже съм упорита постигам това което искам :Д
- не мога да обясня всичките ми недостатъци , тъй като съм перфекционистка и се опитвам да обясня недостатъците си с хубаво .. въпреки че няма как :D :D :D

bebzgirl
03-13-2011, 20:14
не обичам критики, ако нещо не го правя като трябва - сама ще преценя
напреднал стадий на чревоугодничество
харесва ми (така де..искам) повечето (а.к.а. всички) неща да стават на мойта
не ми харесва някой да ми налага мнинето си, но пък понякога аз самата го правя
общо взето не знам дали това минуси дори да е така, харесвам си ги..

аа да най-големия ми минус е, че все се каня да направя някои неща, а така и не ги върша..

+ огромния ми инат ...
и незнанието ми какво точно искам ;)

SiLencCcE
03-13-2011, 20:32
Ммм аз съм Везни
Такамм... АДСКИ срамежлива и притеснителна съм, мразя това в себе си.
Не съм много разговорлива, с непознати мълча като риба.
Не търпя да ме критикуват.
Понякога съм твърде добра към някои хора.
Наивна съм.
Мързи ме да уча.
Доста съм непохватна !!!]

UniCoWN
03-14-2011, 00:11
- Изключително голям инат,
но пък не знам защо, харесвам това си качество, макар че повечето го определят като отрицателно.
- Доста злопаметна... >
- Трудно прощавам и още по-трудно забравям...
- Понякога малко егоистична
- Трудно допускам хората до себе си, за да ме опознаят достатъчно
- Малко срамежлива ;д
- - -
Има още със сигурност, но това са основните, понне за тях се сещам сега.

drumforyou
03-14-2011, 02:10
-мразя да уча
-постоянно се критикувам
-държа се добре и с хората които ме нараняват
-прекалено наивен съм
-срамежлив съм

tedincetyyy3
10-04-2012, 16:52
Много съм приказлива
много се оплаквам
говоря неща които не мисля
прибързвам с решенията
клюкарка съм :Д
много бързо си променям мнението
обичам да се сърдя
много съм наивна
имам много труден характер

skate
10-04-2012, 17:26
- каня се да свърша нещо и после правя съвсем друго
- не мога да пестя пари
- пуша
- доста често ме хваща мързела
- когато имам проблеми сам си вглъбявам че всичко е наред и ще се нареди както искам,вместо да разрешавам проблема
- меня си мненията много бързо
- говоря глупости :D
- не мисля за последици
- злопаметен съм,трудно прощавам
- когато разбера някой неща за хора(предателство,говорене зад гърба,лъжи и др)не го разкарвам веднага или да говоря с него,ами започвам едно гадно държание,грубост,дразнене и всякви такива простотий .

BrainlessROCKBABY
10-04-2012, 18:21
- преструвам се , че ми интересно в клас с 15 олигофрена с IQ на маймуна.
- прекалено съм добричък и ми се качват на главата
- не спортувам достатъчно и много псувам.

същата работа
пуша
много лесно си сменям мнението

OFWGKTA
10-06-2012, 14:58
бързо се ядосвам,изказвам си мнението без да ми го искат,бързо си сменям настроенията,мързелива съм

Makenzi97
10-06-2012, 15:16
Прекалено съм интелигентен и скромен за годините си.

ZaHaRnA_bLizAlKa
10-06-2012, 15:26
Страхотна тема
-не съм от приказливите
-но за сметка на това съм голям инат
-не се доверявам на абсолютно никой,което е ужасно
-Доста често се случва да споря с някой и да си държа на моето(дори и да не съм права)
Май ''само'' това

Sissy127
10-09-2012, 13:22
Осмислям нещата твърде много, и понякога от това много се отчайвам.
Понякога се случва да обидя някой, който значи нещо за мен, включително семейството ми, за което след това съжалявам.
Много съм несигурна в себе си.
Постоянно мисля за бъдещето, а не за настоящето.
Често се депресирам.
Късогледа съм.
Не мога да се концентрирам /например като уча/.
Трябва ми много време, за да се почувствам в мои води.
и още много други

kitty02
10-10-2012, 07:07
Ям нездравословна храна.
Влияя се от мнението на другите.
Страдам от далекогледство.
Обиждам се много лесно.
Срамежлива съм.
Не говоря много, но почна ли. говоря много подробно с много подробности 8-)

nepowtorima
10-10-2012, 10:00
-Голям инат съм.
-Не се вслушвам в критиките на другите.
-Правя каквото смятам за добре, не което трябва да стане.
-Много лесно се изнервям.
-Не съм особено чувствителна, но наранят ли ме се затварям в себе си.
-Критикувам много другите.
-Не обръщам много внимание на семейството си.
-Егоистче съм, но рядко си го проявам това качество.
-Давам се да ме използват.
-Докато не стане на моята мога да вкарам някой в лудницата :Д
-Обичам да съм колкото сериозна, толкова и лигава.
-Не мисля какво говоря и после съжалявам
-Както се държат с мен така и аз с тях. – крещят ли ми естествено, че и аз ще повишя тон.
-Много се паникьосвам
-Приемам всичко на сериозно. – смисъл не за шегите, a относно живота
-Убеждавам хората дори когато не съм права в мнението си
-Доверявам се на хора, които не са заслужили доверието ми
-Не рискувам и после съжалявам
-Нетърпелива съм
-Песимист съм всъщност, но в повечето време съм реалист
-Непохватна съм понякога
-Сменят ми се бързо настроенията и мненията
-Разхвърлям много, а после мразя да чистя
-Не ям много
-приказлива съм, много даже
-При мен пари да стоят повече от 2 дена – невъзможно
-Изхарчвам всички пари за дрехи и всякакви такива глупости
-Мразя да ми отказват
-Оплаквам се много и после започвам да се самосъжалявам
-Не оценявам вещите си. Т.е. не ги пазя или подобно

Доста ги написах о.о ама има и още де ама айде да ги спестя :д

Deny96
10-10-2012, 10:14
-срамежлива съм
-инат съм
-влюбчива
-държа се добре с всички,дори и с тези,които не го заслужават
-наивна съм
-лесно се ядосвам и си го изкарвам на неподходящите хора
-мързел съм :D
-разсеяна съм
-имам истеричен смях
-лъжа от време на време иии още имам,но за момента не се сещам.

cookie78
10-10-2012, 10:29
-Срамежлива съм с непознати, а отракана с по-близките си.
-ГОЛЯМО съм магаре.
-Не се доверявам на никого.
-Понякога не мисля много когато говоря и после съжелявам.
-МНОГО увъртам и рядко отговарям направо.
-Трудно успявам да кажа какво искам, дори да ме питат конкретно.
-Държа се доста странно понякога :D :shock:
-Изнервям хората (най-често с увътането си..)
-Понякога съм егоистична или избягвам приятелите си.
-Не обръщам много внимание на семейството си.
-Понякога се давам да ме използват.
-Бързо си сменям мненията и настоението.
-Не ям много.
-Липсва ми самочувствие.
-Могат да ме наранят дори и хора, които не са ми никакви. (т.е. вглеждам се в хорското мнение)
-Бързо се сближавам с хората, т.е. приемам ги като близки за мен, а въпреки това не им се доверявам.
--Много съм привързана към миналото [си] и не мога да погледна към бъдещето! :?
..И съм сигурна, че има още, но стига.

kitty02
10-10-2012, 15:37
-Давам се да ме използват.
-Разхвърлям много, а после мразя да чистя.
Това забравих :D