PDA

View Full Version : Miss Sixty & Diesel



BadBadGirl
08-04-2010, 17:48
Искам да попитам дали има магазини с имитации на тези две марки къде мога да намеря?

teddyx33
08-04-2010, 18:00
Miss Sixty има в мола Сердика,за другото не знам сиг и него го има..
можеш да споделиш поне за кой град говориш ...

BadBadGirl
08-04-2010, 18:04
Аз знам къде има оригиналните магазини,но търся имитации,защото мн ми харесват,но са много скъпи и търся имитации. и говоря за софия :)

OtherSide
08-04-2010, 18:24
Имитации на дрехи или на бижута? Ако е на бижута, никакъв шанс, аз поне абсолютно никъде не съм намирала.
Иначе дрехи (дънки) най-вече се намират по пазарите и по вторите употреби изникват тук-таме.

Coke
08-04-2010, 19:06
Имитациите нямат нищо общо с оригинала като модел,единствено неправилно написания надпис може да заблуди някой,което според мен е много глупаво... :? Иначе по магазините и пазарите дрешки 'Dizel' и 'Mis Siksty' да искаш.Ако пък си харесала модел лесно може да намериш нещо подобно на по-ниска цена. ;)

footballgirl
08-04-2010, 19:09
ако си от София ходи в квартал Борово , там при пазара има едно магазинче с дънки на Miss Sixty

footballgirl
08-04-2010, 19:13
и забравих да кажа че са 100% оригинални , просто е нещо като аутрет и на собственика му ги доставят с кашони ( нелегално мисля ) и за това са евтини

Romance
08-04-2010, 19:43
най - яко е да гъзарееш с имитации

viliana9
08-04-2010, 20:00
олеее тъкмо гледам сайта и си харесах една чанта ама 100евро :shock: та някой да знае дали има имитиции на мисчето в плд :)

BadBadGirl
08-04-2010, 20:10
най - яко е да гъзарееш с имитации

не съм те питала ;)

Romance
08-04-2010, 20:17
Изобщо пък не ми е нужно разрешението ти..
На пазара в момента има изобилие от всичко! Харесват ти светлите накъсани дънки от магазина на Дизел.. ето ти подобни от китайския магазин до вас..
Но ако очакваш, че парцалките от новата колекция на Мис Сиксти ще ги има същите, ама не оригинални е доста наивно..

krokkrok
08-04-2010, 20:36
Изобщо пък не ми е нужно разрешението ти..
На пазара в момента има изобилие от всичко! Харесват ти светлите накъсани дънки от магазина на Дизел.. ето ти подобни от китайския магазин до вас..
Но ако очакваш, че парцалките от новата колекция на Мис Сиксти ще ги има същите, ама не оригинални е доста наивно..

Ти си наивна да мислиш,че "оригиналните" не са имитации и да мислиш,че на популярна и търсена марка няма да има имитации...

pinkflower
08-05-2010, 06:56
и забравих да кажа че са 100% оригинални , просто е нещо като аутрет и на собственика му ги доставят с кашони ( нелегално мисля ) и за това са евтини

На кви цени са горе долу?

teddyx33
08-05-2010, 07:18
а само да кажа,че напротив по-скъпите и хубавите марки почти винаги имат имитации ... ест. издържат по-малко време ,но има ...
и е малко смешно да ги наричаш парцали ,вярно е,че и аз колкото пъти съм влязла там не съм си харесала нищо...,но за да са толкова пари си има причина...и така се опитваме да ви кажем на всички ,че всеки си има вкус стига сте си налагали мнението :?

Kmet4e
08-05-2010, 11:47
Имитациите са по Битаците,Пазарите,Втората употреба > Там всичко намираш само че с прецакани имена като Adidas > Adibas Puma-pumba :D
Иначе има нелегални оригинални стоки на достъпни цени ! Разрови се малко ... АКо пък си тръгнала за ментета ИЛИЕНЦИ > това е мястото ! :D

Sarge
08-05-2010, 11:55
Относно имитациите уважаеми дами, има два вида-лоши и добри. Добрите почти по нищо не се отличават от оригинала, освен по някои дребен детайл, който само познавачите ще открият. Така че ако не сте такива, не се правете на велики, че познавате имитациите още когато ги видите!


Към авторката- аз лично бих ти препоръчал да се разровиш в магазините втора употреба. Там шанса да попаднеш на менте е по-малък, освен това цените са повече от достъпни. Естествено номерата и избора няма да е голям, но нищо не ти пречи да провериш. Всъщност като нямаш много пари, защо изобщо търсиш имитации на известни марки-влез в Capasca, Zara, Reserved, Peek and Cloppenburg, Esprit. Там на доста добри цени можеш да намериш подобни дрехи :-D

Infinity
08-05-2010, 11:59
На Дизел имитации , колкото искаш , но да знаеш , че наистина нямат нищо общо с оригиналите и като качество , и като избаротка.. абе всичко. На Мис Сиксти съм виждала дънки по пазарите / имитации /,
но са наистина доста зле. След като нямаш възможност да си купиш оригинали аз бих те посъветвала да си вземеш нещо оригинално , пък дори да е на друга марка. Не си ми искала съвета , така че е нормално да не го приемеш , но във Pull & Bear , Страдивариус , Бершка има супер модели с много добро качество за нормалните 50-60лв. :)

BadBadGirl
08-05-2010, 12:03
Аз искам обувки като цяло да си намеря имитации на тези марки,не дънки.

Coke
08-05-2010, 14:03
В Deichmann гледах имитация на едни цикламено-черни маратонки на Miss Sixty.Честно казано си личеше и то много,но по-добро не очаквай и да намериш.. ;)