PDA

View Full Version : Ами кой е най - добрият спорт ? И още един въпрос ..



GosPoJichka
08-04-2010, 19:33
Здрасти : )) .. Кой е най - добрият спорт за удължаване ( момиче съм ) Баскетболът ще ме направи груба нали ? Вмомента съм 1.62 см искам да стигна 1.70 см.. Но не искам мускулесто тяло, а нежно :)
А.. И другият ми въпрос е какъв трябва да ми е текстът, за да не ми заключват темата.. Не разбирам, честно ?!? :D

OtherSide
08-04-2010, 19:44
Плуване!
Ако не пораснеш на височина, то поне ще се сдобиеш с много хубаво стегнато и пропорционално тяло.
От волейбол съм чувала, че също се пораствало.

Всъщност на колко си години?

fungus
08-04-2010, 19:54
спорт тото, то се виде - някои играят само за спорта и не прибират джакпота

jghgh
08-04-2010, 20:26
Абе то не става само така със спорт или с желание. Колкото ти е генът, толкова ще пораснеш. Със спорт можеш да се издължиш, ама тва да си искаш някви точно определени мерки може и никога да не се случи.

Не че се опитвам да те отчайвам, просто си мисля че генът е по-определящ.

От плуване ще направиш голямо гръбче доколкото знам, ама кво ти пука. Спортът като цяло е здравословен и ще станеш добре сложена мацка, кво ти пука дали си 1.70, ако имаш перфектно тяло?


Аз съм чувала че от скачане се растяло, но тва може и да са градски легенди. Ходи да хвърляш топка и да се изсилваш "нагоре". От това със сигурност се расте, ама щом толкова се тревожиш да не изгрубееш..

fastuka96
08-12-2010, 17:49
Еми Плуването му е майката ; ))
Тренирам плуване от 7 години може би откакто се помня 8) . Повярвай ми няма да срешиш ако се запишеш . Вярно гърба ти ще е по голям от на другите , но да не ти пука . :-)

fastuka96
08-12-2010, 17:50
Еми Плуването му е майката ; ))
Тренирам плуване от 7 години може би откакто се помня 8) . Повярвай ми няма да срешиш ако се запишеш . Вярно гърба ти ще е по голям от на другите , но да не ти пука . :-)

Iria
08-12-2010, 20:06
жена над 1.70 не ми я хвали... Защо? Нима сме по-ненормални от другите ли? Или просто някой е нисък..

Dundy
08-14-2010, 20:05
гадничко ли ти стана? :-P

нисък съм,да. аз няам проблем с тва и си се харесвам 8)

теб обаче ти е яко гадно,че си кобила http://kachi-snimka.info/images/bfi1281534310f.gif
ти сериозно ли?! аз съм 176 момиче предстааш ли си..и на всичкото отгоре се харесвам д*ба тъпата кобила дето съм.И все си харесвам некфи коне по над 180..луда раота

Bianc0
08-14-2010, 20:11
Плуване/Тенис/Волейбол.