PDA

View Full Version : Лошо момче...



justbe777
08-04-2010, 20:44
не знам какво ми става...ходих с едно момче..бях сигурна че е мой,че е с мен..и го зарязах на втория месец..просто ми писна..изгубих интерес от него .. А сега срещнах друго момче..която по рядко звъни,отношението му е по студено ,но ме привлича 100 пъти повече.не знам защо ми харесват повече лошите момчета... явно има тръпка ,а той почва да прекалява..звъни рядко..виждаме се рядко аа ме влече все повече и повече.. тичам след него а не трябва да е такааа... :(

razores
08-04-2010, 20:46
На колко си и на колко са те?

babity
08-04-2010, 20:47
Един много ценен за мен човек неотдавна ми каза нещо по тоя повод. Ти си тъпа пyткa, каза. И беше прав де. Та... ето защо!

justbe777
08-04-2010, 20:47
на 17 съм аз..на 20 е той..

silvencety
08-04-2010, 20:56
Един много ценен за мен човек неотдавна ми каза нещо по тоя повод. Ти си тъпа пyткa, каза. И беше прав де. Та... ето защо!Много умни приказки ти е казал,даже и се впечатляваш.. :lol:
Относно темата,винаги в едни взаймотношения,който остъпва винаги другия настъпва така че е нормално..
Тва не е 'лошо' момче,а глупак който не знае как да се държи с момичетата,ходила съм с подобен..

razores
08-04-2010, 20:57
а бившия?

justbe777
08-04-2010, 21:01
бившия беше на 17.. скучно ми беше с него...нямаше тръпка.. само звънеше..искаше да ме вижа.а сега е точно обратното...не че сега момчето не иска да ме вижда..просто не напира много много :D

babity
08-04-2010, 21:03
Един много ценен за мен човек неотдавна ми каза нещо по тоя повод. Ти си тъпа пyткa, каза. И беше прав де. Та... ето защо!Много умни приказки ти е казал,даже и се впечатляваш.. :lol:


Прочети и последния пост и кажи, че не съм права!

Smrazqvashta
08-04-2010, 21:04
Явно харесваш мъже с твърд характер, доминиращи във връзката и ти да си тази, която търчи. Друг вариант е просто да не харесваш момчета готови да лазят в краката ти /перифразирам/, да обичаш да усещаш мъжът властен.

bratignat
08-04-2010, 21:06
Един много ценен за мен човек неотдавна ми каза нещо по тоя повод. Ти си тъпа пyткa, каза. И беше прав де. Та... ето защо!Много умни приказки ти е казал,даже и се впечатляваш.. :lol:
Относно темата,винаги в едни взаймотношения,който остъпва винаги другия настъпва така че е нормално..
Тва не е 'лошо' момче,а глупак който не знае как да се държи с момичетата,ходила съм с подобен..

Сама се опровергаваш - винаги един настъпва, а друг отстъпва. Ако не настъпваше той, тя щеше да настъпва. И тогава във форума щеше да има тема - "Кучки" или нещо от сорта.

Всички сме в една тава, но някой са по-постни....

umri
08-04-2010, 21:07
От това, което прочетох оставам с впечатлението, че е по-скоро се държи незаинтересовано, отколкото да е лош. Лош е много абстрактно понятие.

justbe777
08-04-2010, 21:09
Явно харесваш мъже с твърд характер, доминиращи във връзката и ти да си тази, която търчи. Друг вариант е просто да не харесваш момчета готови да лазят в краката ти /перифразирам/, да обичаш да усещаш мъжът властен.

=D>

silvencety
08-04-2010, 21:11
Един много ценен за мен човек неотдавна ми каза нещо по тоя повод. Ти си тъпа пyткa, каза. И беше прав де. Та... ето защо!Много умни приказки ти е казал,даже и се впечатляваш.. :lol:
Относно темата,винаги в едни взаймотношения,който остъпва винаги другия настъпва така че е нормално..
Тва не е 'лошо' момче,а глупак който не знае как да се държи с момичетата,ходила съм с подобен..

Сама се опровергаваш - винаги един настъпва, а друг отстъпва. Ако не настъпваше той, тя щеше да настъпва. И тогава във форума щеше да има тема - "Кучки" или нещо от сорта.

Всички сме в една тава, но някой са по-постни....Окей да кажем че винаги единия има психическо надмощие над другия.Била съм и водещата,била съм и губещата във определени връзки.Мисълта ми е не може ли да се образува баланс и идилия между двамата,в която няма водещи,търсещи,губещи.. някак си една непринудена връзка без задни помисли.. ;]

justbe777
08-04-2010, 21:13
не искам момчето да върви по дирите ми... пък не искам и аз да го следвам .. не знам просто :D

bratignat
08-04-2010, 21:15
Един много ценен за мен човек неотдавна ми каза нещо по тоя повод. Ти си тъпа пyткa, каза. И беше прав де. Та... ето защо!Много умни приказки ти е казал,даже и се впечатляваш.. :lol:
Относно темата,винаги в едни взаймотношения,който остъпва винаги другия настъпва така че е нормално..
Тва не е 'лошо' момче,а глупак който не знае как да се държи с момичетата,ходила съм с подобен..

Сама се опровергаваш - винаги един настъпва, а друг отстъпва. Ако не настъпваше той, тя щеше да настъпва. И тогава във форума щеше да има тема - "Кучки" или нещо от сорта.

Всички сме в една тава, но някой са по-постни....Окей да кажем че винаги единия има психическо надмощие над другия.Била съм и водещата,била съм и губещата във определени връзки.Мисълта ми е не може ли да се образува баланс и идилия между двамата,в която няма водещи,търсещи,губещи.. някак си една непринудена връзка без задни помисли.. ;]

Може - дядо и баба успяха след 76 си година, но май тръпката бе отдавна отлетяла. И все пак макар липсата на страст помежду им баба редовно правеше кифлички на дядо. Тук аз се появявам в действието.....

justbe777
08-04-2010, 21:18
просто искам да питам как да му кажа че игрите няма да вървят сега.. и че аз искам по сериозно..не знам как да разбера какво иска той..а не мога да го набарам сериозно да си говорим :D

bratignat
08-04-2010, 21:22
Няма смисъл да му обясняваш колко си желязна. Дали си желязна или дървена се усеща - 6 чувство или хищнически инстинкт. Усетил, е че ако те натисне си негова. И за това е изгубил интерес. Жива жертва е далеч по-весело от неповижна.

justbe777
08-04-2010, 21:26
мисля да направя така...няма да му звъня .да му пиша и т.н... ако той се сети ок.. ако ли не... не е първият не е и последният :)

valdesbg
08-04-2010, 21:29
Авторке.. бита карта си, видяло се е :)

Явно само с момченцата можеш да си играеш на топло и студено. А лошо момче е простосиноним на мъж на място.

Ще си позволя да копирам чата с Ина, с нейно позволение разбира се :)


какво, за Бога, е лошо момче
00:16Аз
Лошо момче е синоним на мъж на място.
Т.е. човек, който няма да ти тича след полата, но и няма да ти позволи да му висиш на колана.
Човек, който цени времето си с теб, кактои цени времето прекарано без теб.
00:17Innah
Хм.
00:17Аз
И може да предизвика почти всяка емоция у теб.
00:17Innah
Човек, който не си разкрива картите от самото начало?
и не се връзва на два-три палави погледа?
00:17Аз
И термина лош идва от факта че всичко това е лека или не толкова лека мистерия
и не е под твой контрол.
Което пък се асоциира с властта, която този мъж има над теб.. което пък доколкото знам е влудяващо за вас.
В хубавия смисъл

От това, което си описала.. ти просто си се провалила на първия тест и нашия е нямало защо да си губи времето с теб. Така че. не е задължително да е бил лош.

Със здраве :)

justbe777
08-04-2010, 21:46
повярвай ми това с което си имам работа не е " мъж на място" . " мъж на място" нямаше да ме моли 2 часа да правим секс ..след като му отказах 10 пъти...нямаше да звъни(което направи преди 5 мин) и да си измисля фалшиви извинения защо не се е обадил... той е човек на който не му пука много много..от това което изброи... той не препокрива и едно от нещата.. нищо особено не е ..не знам дори защо искам да съм с него...просто ме влече това че не е мой.. и се опитвам се отърва от това чувство..

valdesbg
08-04-2010, 21:56
Аха, той е селския плейбой, а ти си градската кифличка. И сега въпроса е как да стане така че аз да си запазя реномето на недостъпна пред него.

Окей, хев фън :)

Само махни това лошо момче... щото хич не се вписва.

justbe777
08-04-2010, 22:04
ахаха мисля,че твоите коментари не се вписват :)


СЪС ЗДРАВЕ! :)

valdesbg
08-04-2010, 22:08
Е.. добре де.. сподели какво искаш да чуеш от мен.. и да ти го кажа :)

Малко кооперация да има от мен :)

justbe777
08-04-2010, 22:11
От теб...?!Вече нищо не бих искала да чуя...

valdesbg
08-04-2010, 22:16
Хм.. засегнахме ли се?Следващия път напиши в темата какви отговори не искаш да получаваш, за да знаят хората, как да ти помогнат.

И тъй, измаменото камилче не ти отива като роля.

bratignat
08-04-2010, 22:18
Е истината може да е неприятна, но сме сигурни, че си се научила как да живееш със самосъзнанието на кифла (без мармалад).

Не става хем да излезеш суха, хем да направиш бедра на плувкиня. Такъв басейн просто няма... :D

justbe777
08-04-2010, 22:20
ахаха аз не мога да разбера какво разбираш ти под кифла....хайде да си имаме уважението,нали :) По-добре не пиши повече...иии...остани със здраве :)

razores
08-04-2010, 22:22
Ти сама каза че ти се е молил да прайте секс
Сама разбираш че иска само секс

justbe777
08-04-2010, 22:23
Ти сама каза че ти се е молил да прайте секс
Сама разбираш че иска само секс

надявах се да не е така ,но казано от страничен човек звучи реалистично... :D

valdesbg
08-04-2010, 22:23
Авторке.. че нашето уважение с какво го спечели че да си го имаме и занапред?

Изрепчи се тука пред всички "Вижте ме коя съм и как не приемам чуждото мнение" и после "Искам уважение". Е не става така :)

OneGuy
08-04-2010, 22:24
Това че и се е молил за секс не значи че иска САМО секс от нея ... поне според мен

justbe777
08-04-2010, 22:27
Ами виж какво... мнението ти го прочерох... отговорих ти даже..какво повече искаш...хайде спри да пишеш празни работи...писа каквото писа..каза си мнението по темата .други неща.. от сорта каква мислиш,че съм аз..не ме интересуват :)

justbe777
08-04-2010, 22:29
Това че и се е молил за секс не значи че иска САМО секс от нея ... поне според мен


ами аз направо си му казах.."не те задържам... ако искаш си тръгвай щом те интересува само секс.. " а той ми каза да не си мисля такива работи и че не очаква само секс от мен...ноооо такива приказки всички сме ги чували :)

OneGuy
08-04-2010, 22:35
От колко време сте заедно .. ако е повече от месец и той не е успял да ти спечели доверието за секс ... значи е зле ... той ако знаеше как да си поиска до сега да сте го направили ... не става то така ... хайде да правим секс ... трябва да го усещаш ... и да е взаимно ...

radeberger
08-04-2010, 22:38
не искам момчето да върви по дирите ми... пък не искам и аз да го следвам .. не знам просто :D


Реши какво искаш в крайна сметка . На 17 си , въпреки че така като гледам как разсъждаваш имам известни съмнения .

justbe777
08-04-2010, 22:43
От колко време сте заедно .. ако е повече от месец и той не е успял да ти спечели доверието за секс ... значи е зле ... той ако знаеше как да си поиска до сега да сте го направили ... не става то така ... хайде да правим секс ... трябва да го усещаш ... и да е взаимно ...

ами ние не сме точно заедно... когато бяхме заедно в апартамента ...ни беше 3та среща.. :? в момента сме в едно такова положение...водим се само че ходим :D просто той ми дава смесени сигнали...в един момент е супер..в друг студен и гаден ... мога да му кажа че искам да съм с него и да ми каже той какво иска но ме е страх да не ме помисли за някоя лепка ...

OneGuy
08-04-2010, 22:45
ААА на 3та среща е искал секс от теб ... махай го ... това съм го пробвал ама на 2ра среща ....почти стана честно казано ... ама там нещата стояха по друг начин нз както си прецениш ...

justbe777
08-04-2010, 22:51
аз писах и по горе... ще се оставя на течението.. ако той решии да прояви повече интерес ок..ако не.. няма да съжалявам :) просто той явно е не е от бързо привързващите се момчета.. но какво дойде :P [/url]

tanch3t093
08-04-2010, 22:51
Проблема ти е, че не знаеш какво искаш... ;)

justbe777
08-04-2010, 22:53
защо аз да не знам какво искам ? :) Аз си мисля точно обратното...аз искам него ...

OneGuy
08-04-2010, 22:54
А ако трябва да правиш секс с него ... за да си с него ?

justbe777
08-04-2010, 22:57
все още секс с него няма да правя...

OneGuy
08-04-2010, 22:59
А ако ти постави така въпроса?...Просто искам да видя на какво е способна любовта ...

justbe777
08-04-2010, 23:01
тук не мога да кажа че има любов..има привличане..харесване ,а работата е че искам да разбера той какво има към мен ... с тези смесени сигнали... нищо не става...

OneGuy
08-04-2010, 23:02
Без желание да ти разбирам мечтите ама щом на 3та среща те е напъвал 1 час за секс и ти си му отказала 10 пъти ... ясно е какво иска

justbe777
08-04-2010, 23:05
хаха прав сии.. но след това ..на сутринта той се държеше нормалноо...както преди ..беше мил...даже закуска ми купи :D после излязохме... а преди когато откажех на момче.. не чувах повече за него.. :D

FullEclipse
08-04-2010, 23:08
хаха прав сии.. но след това ..на сутринта той се държеше нормалноо...както преди ..беше мил...даже закуска ми купи :D после излязохме... а преди когато откажех на момче.. не чувах повече за него.. :D

Значи много иска да праи секс с тебе..щом чак и тутманик ти е купил смятай...! 8)
Постави му въпроса така: ако държиш на мен ше си държиш чепа мирен известно време, пък и на това ще му дойде времето...И тогава ще дойде момента в който или ще те "клъцне" или ще продължите...

OneGuy
08-04-2010, 23:08
Значи не е толкова прост колкото изглежда ... може пък да си му фикс идея ... и той да е яко хлътнал по теб и да е готов на всичко за да прави секс с теб ... предположения колкото искаш /...

justbe777
08-04-2010, 23:12
времето ще покаже какъв е... чувствам че все едно сме в отворена връзка .... :?

OneGuy
08-04-2010, 23:15
Все пак не спирай да поддържаш разговор с него ... да не си играете на развален телефон накрая ... а тутманика е ... знак че трябва да ти порасне дупето ахахаха

justbe777
08-04-2010, 23:17
аа и така съм си добре ...не е нужно да расте :D аз повече няма да звъняя .. искам да видя дали той сам дали ще се сети...

OneGuy
08-04-2010, 23:24
Ако до ден два не се сети му прати много поздрави и по живо по здраво ... дано не ми се сърди много пича че така му прецакахме оная раута ... ама какво да се прави .. да помогна и аз както мога хахахах :P

justbe777
08-04-2010, 23:28
Ооо наистина помогна ...благодаря ти ! :P Бих искала да му напиша един гневен смс ноо..първо не знам какво и второ няма смисъл май..

OneGuy
08-04-2010, 23:29
не бе изчакай сега ... не бързай :) гневните смс-си няма смисъл ...

FullEclipse
08-04-2010, 23:30
Ако до ден два не се сети му прати много поздрави и по живо по здраво ... дано не ми се сърди много пича че така му прецакахме оная раута ... ама какво да се прави .. да помогна и аз както мога хахахах :P

Ааа не така :? ..Може да му трябва примерно 1 седмица да разбере какво е без нея и че си заслужава да е с нея...така че авторката да не прибързва, но иначе не прави повече стъпки, и ако те пита що се държиш така можеш да си му кажеш какво е положението, че не може само ти да крепиш "връзката" ви..па ше се молим да му дойде акъл в главата...иначе викаш дупето ти е екстра а? 8)

justbe777
08-04-2010, 23:33
ами не мога да се оплача от дупето си... :D а по темата ... ще изчакам безучастно...и да видим какво ще стане :) Благодаря ви,хора :)

OneGuy
08-04-2010, 23:34
Айде сега ... аз да не кажа нещо за дупето ...


А по темата ... имах предвид 2-3 дни ... и да го отписва не че ще му казва нещо ... и ако след седмица се сети за нея ще може да си излее гнева върху него ахаха найс ...

justbe777
08-04-2010, 23:38
просто искам да ми каже какво иска той... а виеее..на колко години сте? :-D

OneGuy
08-04-2010, 23:41
Аз съм на 16 ... но от този въпрос на сам всичко е спам ... ще ти бъде заключена темата а ние може да бъдем санкционирани .... предлагам ти на лично или в кошче да пишеш ... :Д тамд а се опознаваме ...

FullEclipse
08-04-2010, 23:42
просто искам да ми каже какво иска той... а виеее..на колко години сте? :-D

Ее ся няма да спамим с кибер свалки тука..за тая работа си има лични съобщения...не че намеквам нещо..не че и не намеквам.. 8)

Но по темата щом тва ти е зора няма кво да го бавиш 1 бърза среща, сядате като зряли хора и го питаш "ти аджеба кво искаш от мене" и така ше сте наясно. Не пречи да му обясниш чувствата ти нали...

justbe777
08-04-2010, 23:48
определено трябва да си поговоря с него...но ще изчакам малко време да видя какво ще прави той... ще му гледам сеир малко :D

umri
08-05-2010, 19:34
Лошо момче....


повярвай ми това с което си имам работа не е " мъж на място" . " мъж на място" нямаше да ме моли 2 часа да правим секс ..след като му отказах 10 пъти...нямаше да звъни(което направи преди 5 мин) и да си измисля фалшиви извинения защо не се е обадил... той е човек на който не му пука много много..от това което изброи... той не препокрива и едно от нещата.. нищо особено не е ..не знам дори защо искам да съм с него...просто ме влече това че не е мой.. и се опитвам се отърва от това чувство..
:lol: :lol:

Ти не знаеш на кой свят се намираш. Виж, ако методът му за вкарване в леглото е бил подобен на тоя http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=7609131#7609131 , в което МНОГО се съмнявам, то тогава добре, но в противен случай.... лошо момче... :lol: :lol: :lol: :lol:

Мнението ми за лошите момчета е почти идентично с това на valdesa.

mrfahrenheit
08-05-2010, 21:41
По мое мнение разбирането ви за "лошо момче" е изключително изкривено.Това ,че се дърпа и е недостъпен ,говори за подход и съответно за нещо съвсем различно.
Този етикет се изразява в бурен нрав и бунтарско поведение - да речем ,че се бие много ,пие ,пуши ,често се забърква в неприятности ,обича опасността и адреналина.
99% от тези момчета (дори само думата "момче" изразява несериозността на понятието) всъщност погрешно са възприемани като "лоши момчета".Това ,че някой знае как да събуди интерес у една жена ,не значи ,че е лош човек респективно момче.

justbe777
08-06-2010, 20:42
Абе хора...вие от "преносен смисъл" не разбирате ли? :shock:

dimi93
08-07-2010, 09:02
Дам! Това е най-точния подход, да се правиш, че не ти пука за някой, така по бавно ще му писнеш!

plaYanDwin
08-29-2010, 12:35
Обикновено е така - колкото повече единият напира, толкова повече другият губи интерес :) Не бъди толкова активна, покажи му, че е важен за теб, но все пак си имаш собствен живот и нямаш намерение да тичаш след него ;]] Ще започне той да те търси, защото ще осъзнае, че не си му "в кърпа вързана" ;pp

FunkyBoy
08-29-2010, 12:59
Той се прави на недостъпен и на корав, пък ти си куха и му играеш по свирката :P

Milen0v
08-29-2010, 15:32
Аз съм на 17 ама за разлика от него след като има харесване...ала бала ... въобще няма те чакам " да станеш готова" не ми ли пуснеш на 2ра седмица те режа и забравам че съществуваш

щото наистина незнаеш кво искаш :?