PDA

View Full Version : Самота



Blo0d
08-04-2010, 20:56
Какво да правя с тази проклета самота :(
Бях от момичетата където постоянно се "влюбват" в втория срещнат,но като поотраснах малко се усъзнах.От много време не съм обичала някое момче.Всъщност съм обичала истински само един,който...вече сме само приятели.Но просто имам чувството че умирам.Толкова съм самотна,имам нужда от момче,ама не..повечето който познавам са кретени.И не искам да търся любовта,защото тя не се намира ей така.Искам просто да ми дадете съвет....не ми казвайте да си намеря хоби или такива работи,да не мисля за тва...ми просто не помага :(

Smrazqvashta
08-04-2010, 20:58
Научи се ти да властваш над нея, не тя над теб.

Blo0d
08-04-2010, 20:59
Научи се ти да властваш над нея, не тя над теб.
Това не ми помага,опитвам се,но уви :(

Smrazqvashta
08-04-2010, 21:00
Това не ми помага,опитвам се,но уви :(

Не си опитвала достатъчно.

king95
08-04-2010, 21:03
Пусни си скайпа тука и гледай каква навалица почва да се събира. :D

Seductress
08-04-2010, 21:03
Яя се стегни, толкова отчаяна никой няма да те вземе. Запознай се с нови хора, може пък да има някой свестен. Когато най- малко очакваш, ти се случват хубави неща. Успех. :)

Blo0d
08-04-2010, 21:06
Пусни си скайпа тука и гледай каква навалица почва да се събира. :D
А няма...като гледам първо ще искат снимка....след тва скайп :D :D :D

П.С. - Seductress - И да се запозная с много хора...ъм..песимистка съм...не вярвам че така ще открия някой,но благодаря все пак (:

Seductress
08-04-2010, 21:11
Пусни си скайпа тука и гледай каква навалица почва да се събира. :D
А няма...като гледам първо ще искат снимка....след тва скайп :D :D :D

П.С. - Seductress - И да се запозная с много хора...ъм..песимистка съм...не вярвам че така ще открия някой,но благодаря все пак (:

А как очакваш да го намериш? Като си седиш у вас и чакаш някой симпатяга да ти почука случайно на вратата? Да, случват се такива неща, но по филмите. Направи нещо по въпроса и мисли по-позитивно, с отрицателна нагласа няма да постигнеш нищо. :)

bratignat
08-04-2010, 21:20
Добре, зарежи хобито и учи. Спортувай. Не с еоплаквай. Никой няма да те спаси.

Един приятел ми каза веднъж една мъдрост (естествено не я е измислил той): Много е трудно да бъдеш това, което искаш. Но можеш да бъдеш всичко онова, което искаш.

justbe777
08-04-2010, 21:24
излез с приятелки...по женски...дискотека :) отпусни се и не мисли.. момчето,което търсиш ще дойте..просто се наспаждавай и на моментите в които си single lady.. 8) :-)

nia711
08-04-2010, 21:34
И не искам да търся любовта,защото тя не се намира ей така.

Тука много грешиш моето момиче. Точно когато неочакваш тя се стоварва върху теб ;)

silvencety
08-04-2010, 21:43
Добре, зарежи хобито и учи. Спортувай. Не с еоплаквай. Никой няма да те спаси.

Един приятел ми каза веднъж една мъдрост (естествено не я е измислил той): Много е трудно да бъдеш това, което искаш. Но можеш да бъдеш всичко онова, което искаш.Приятеля ти както и самата мъдрост се опровергават тотално .. ;р
Как едновременно в началото се казва 'трудно' ,а след това 'можеш' ,доста нелеп афоризъм..
Относно темата,намери си занимание което да ти запълва ежедневието,та все ще се появи човек на място според твойте критерии и колкото банално да звучи точно когато най-малко очакваш..

OneGuy
08-04-2010, 22:00
Има толкова много момчета ... огледай се от тях има и доста свестни .... и за мен 90% от жените са тъпи ама буквално с малък капацитет в къхината си и ползват главата си само за снимки ... но току виж изскочи момиче което не е такова ...

justbe777
08-04-2010, 22:06
важно в самочувствие да имашш... високо вдигната глава..не се депресираЙ! :(

radeberger
08-04-2010, 22:20
Все някога ще намериш някой , когото да харесваш и той теб и така ;) .
Който търси , намира . :)

Siiberia
08-04-2010, 22:37
Много е трудно да бъдеш това, което искаш. Но можеш да бъдеш всичко онова, което искаш.
wtf

teo96
08-05-2010, 04:34
Ами...какво да ти предложа...например телефонния ми номер? :D Бъзикам се естествено.Напълно се съгласявам с теб,за това че свестни момчета има малко(макар аз самия да съм момче).Повечето които познавам са идиоти,които мислят единствено за тийнейджърски "развлечения" като пиене (на 13-14,а даже и по малко години),пушене,дори дрогиране (!).С такива момчета ходят предимно "кифли".Ти не си нали? Тогава си отвори очите за другите,свестни момчета,малко са,но ги има (аз например :grin: :grin: :grin: (не се рекламирам :D) ) Най-малкото което трябва да направиш,е да се регнеш,например,в някой сайт за запознанства (Най малкото!) Започни да излизаш с момчета,все някое ще се окаже твой тип.Послушай съветите на останалите. Успех!

Blondityy
08-05-2010, 09:16
Ей сега четох една от новините в сайта (не е нова, просто си нямам друга работа... 8-) ) - 8 китайки излезли по бельо на улицата да си търсят мъж, може да пробваш... :D :D