PDA

View Full Version : Един неразделен клас !!!



SunSetBeach
08-04-2010, 23:53
Тази година завърших 7 клас.В новото ми училище има около 8 човека от стария ми клас,но нито един не е в моя клас... Като се замисля,че вече никога няма да се съберем всички заедно и ми става много мъчно.Като се замисля,те са първите ми приятели,които през последните 7 години станаха,като моето второ семейство :cry: .
Имахме хубави и лоши моменти...не бяхме особено задружен клас-имахме всякакъв тип хора,със своите качества и недостатъци.Никога няма да забравя,как един ден,когато едно момче от съседен клас,дойде да заплашва с бой наша съученичка,НАШИТЕ момчета,застанаха пред нея,за да я защитят. :cry:
Каквито и да са тези хора,те са били важна част от тези първи години от израстването ми.Те са ме оформили като силен човек и съм им благодарна.Няма да ги забравя!!! :)
П.П Извинете за безсмислената тема-исках да споделя :)

FiRe_LaDy
08-05-2010, 00:03
Всеки е минал през този период. Ще видиш колко хубаво ще ти е в новия клас, когато се опознаете висчки.

UNITED2
08-05-2010, 00:38
:( И на мен ми беше тъжно когато се разделях с предишния клас..
Но ако трябва да съм честен с новия ми е по добре,доста бързо се приобщих към тях и те ме приеха много добре... неразделни сме..
Ще видиш,че и с теб ще да е така ;)

male91
08-05-2010, 05:30
Горе главата, ако сте пичове и пички ще се събирате като такива !!!
Аз завърших тази година 12 клас иии за 4те години през които бях с едни кавали (с изключение на няколко човека) разбрах, че няма да се събираме никога така както съм се събирал/м с по-стария ми клас ;-)
Стария ми клас сме се събирали повече от половината само за 2 часа, и такива запои сме имали, че просто не се забравят :}}}

danibebi
08-05-2010, 11:42
Почти съм сигурна,че новия ти клас ще се окаже по-готин :) Не му мисли много и горе главата. :grin:

MiChKoO
08-05-2010, 12:44
на нен последна година всички ми се смееха защото все плачех още от началото на 7 ми клас рев , и аз обожавам бившия си клас , бяхме наистина задружен клас защитавали сме се пазили сме се , веднъ щях да ям бой от едно момиче от съседния но моя клас не ме пускаше да излизам сама от стаята ходех с 10 човека от една и 10 от другата страна , прави ли сме си много жестове, услуги и сме се подкрепяли ,луди глави бяхме ! Приятелеля ми винаги се чудеше защо се разплакана излизам от час (беше от съседния клас) а те се ме разплакваха като ми напомняха за края на годината , но накрая всички плакахме за моя радост продължаваме да поддържаме връзка да се събираме и да си споделяме :-) :-) :-) :-) :-)

ecstazy
08-05-2010, 14:56
В началото на 7ми клас си бяхме 4-те дружки и ни беше много кофти, имайки в предвид, че това ни е последна година заедно. В последствие стана една глупост, от която се получи грамадния скандал и приятелството ни рухна - разделихме се на 2 по 2. От тогава нещата съвсем се промениха и просто го преживях леко 15-ти юни. Определено искам да върна времето назад и пак да съм си 7ми клас, но уви, не може. В крайна сметка аз останах с онова момиче, с което и до ден днешен сме си добри приятелки и се виждаме често ;) Искаш, не искаш - това е положението. Не си първата, не си и последната. Ще видиш, че се свиква и след 2-3 години няма да ти пука изобщо. И в крайна сметка защо ревете, ако сте си такива неразделни приятели, виждайте се всяка събота и неделя.. :-o

stelSs21
08-06-2010, 08:43
Аз пък много се радвам, че се махнах от тоя клас. :grin: :grin: :grin:

CupcakeMonster
08-06-2010, 14:05
Айде,айде,кво толко ревете всички :lol:

SmilezZz
08-06-2010, 14:53
Аз пък много се радвам, че се махнах от тоя клас. :grin: :grin: :grin:И аз така..
Да и ние сме имали хубави моменти,в които сме били задружни,защитавали сме се,но само толкова..Никога не сме били задружни и т.н..Абе и аз се радвам,че се махнах от този клас и от това училище

notlike
08-06-2010, 16:50
Ами, те повечето отидоха в съседните класове. Нямах НИТО един познат в моя клас, но сега като си помисля, не съжелявам. Много нови познати, много контакти. Единствено, че с тези от стария клас не се засичаме често, а и някои пропаднаха.

xWandereRx
08-06-2010, 20:37
напълно те разбирам, аз много плаках като се разделяхме с класа ми и въпреки, че си харесвам сегашния клас винаги ще си обичам стария <33