PDA

View Full Version : Въпроси за целувката



vilinka96
08-05-2010, 11:02
Знам че в форума има много теми по този въпрос но просто не мога да намеря точно това което ми трубва!!
Та въпроса ми е за целувкаталллллкато се целувате с едно момчелкой пръв трябва да пусне език момичето или момчето? и какво трябва да направим после (имам предвид как да движип езика си докато е в устата му???
Ако може без да ме упреквате за темата и тем подобни!!!!! :):):):)

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

Tiin
08-05-2010, 11:07
Знам че в форума има много теми по този въпрос но просто не мога да намеря точно това което ми трубва!!
Та въпроса ми е за целувкаталллллкато се целувате с едно момчелкой пръв трябва да пусне език момичето или момчето? и какво трябва да направим после (имам предвид как да движип езика си докато е в устата му???
Ако може без да ме упреквате за темата и тем подобни!!!!! :):):):)
Ако приятелката ти го е правила и преди я помоли тя да води!

Claymore
08-05-2010, 11:08
Ти кво очакваш?! Момчето да си пъхне езика в устата ти и да ти дръпне твоя език ли? :lol:
Даваш направо...и после въртиш. Ако не можеш, слагаш един молив в устата и почваш да го въртиш с език.

vilinka96
08-05-2010, 11:15
Знам че в форума има много теми по този въпрос но просто не мога да намеря точно това което ми трубва!!
Та въпроса ми е за целувкаталллллкато се целувате с едно момчелкой пръв трябва да пусне език момичето или момчето? и какво трябва да направим после (имам предвид как да движип езика си докато е в устата му???
Ако може без да ме упреквате за темата и тем подобни!!!!! :):):):)
Ако приятелката ти го е правила и преди я помоли тя да води!


az sum momiche we

Tiin
08-05-2010, 14:42
Съжелявам грешката е моя!
Но следващия път оточнявай пола си хората не са длъжни да гадаят!



Та поговори с приятеля ти и му кажи,че досега не си го правила (разбира се и ако той го е правил :Д) и го помоли да ти покаже как става :).

LipSy
08-05-2010, 15:04
Ами аз попринцип мисля, че момчето трябва да си пусне езика и то да води. Това обаче попринцип зависи от хората. Ако на партьора ти му харесва ти да водиш, води ти. Ако на него му харесва той да води, той да е. Трябва да се разберете. Ако пък и двамата не можете тогава просто си пъхате езиците в устите си и ги въртите обратно на часовниковата стрелка! :P Ще се научите взаимно! :)

vilinka96
08-05-2010, 15:19
Кирилицата е задължителна.
kalpazanka

LipSy
08-05-2010, 15:21
heheheehe ms mn mi pomognahte
veche moej da slagame kluch
:grin: :grin:

Ти пробва ли се?! Стана ли? :)

vilinka96
08-05-2010, 16:26
heheheehe ms mn mi pomognahte
veche moej da slagame kluch
:grin: :grin:

Ти пробва ли се?! Стана ли? :)


probvah i stana ynikalno

Claymore
08-05-2010, 16:48
'Айдеее детска радост. :D

vilinka96
08-05-2010, 20:02
'Айдеее детска радост. :D



q ymri ma drisloooo..ne se podigravai :-x :-x

Claymore
08-05-2010, 20:14
Както кажеш, само да си закопчая гащите... :lol:

Paramour
08-08-2010, 16:17
:lol: :lol: 8-)




'Айдеее детска радост. :D



q ymri ma drisloooo..ne se podigravai :-x :-x

Хората си казват мнението. Като си пуснала тема тука ще търпиш критики.
п.п. Кирилицата е задължителна.

kalpazanka
08-08-2010, 17:03
vilinka96, чувствай се предупредена по т. 1 и т. 12.