PDA

View Full Version : Влюбена до уши



Tiin
08-05-2010, 10:31
Значи имам голяяям проблем влюбена съм в едно момче с 2 години по-голямо от мен в началото си мислех,че ще отмине за 1-2 месеца,но това вече продължава годинаа :( Ужасно съм влюбена в това момче а то дори не ми обръща внимание.В квартала в който живея има много момчета моите приятелки все си харесват някой а аз никой.Не знам какво ми става и защо никой освен това момче не мога да харесам...Как да го забравя?

D0tty
08-05-2010, 10:34
Никой от форума не може да ти каже или помогне...

chemist9009
08-05-2010, 10:39
Значи имам голяяям проблем влюбена съм в едно момче с 2 години по-голямо от мен в началото си мислех,че ще отмине за 1-2 месеца,но това вече продължава годинаа :( Ужасно съм влюбена в това момче а то дори не ми обръща внимание.В квартала в който живея има много момчета моите приятелки все си харесват някой а аз никой.Не знам какво ми става и защо никой освен това момче не мога да харесам...Как да го забравя?

Еми направи така,че да ти обърне внимание :lol: :lol: :P :P
На колко си? :-o

silvencety
08-05-2010, 10:44
Защо ти е да го забравяш,направи опит да те забележи и се пробвай ,от риск глава не боли .. ;р
Пък тогава ако не стане се опитай да го забравиш..

Tiin
08-05-2010, 10:52
На 14 съм.

razores
08-05-2010, 10:57
Запознайте се излезте някъде и може да те хареса

Sa6eks
08-05-2010, 14:54
Това случайно да не съм аз ? Хъхъ в майтап мила :) Пробвай да се събереш с него и неговата компания и да се опознаете повече.

sladur4etyYy
08-05-2010, 17:52
и това момче ли е от квартала ти? имате ли общи познати? познавате ли се изобщо лично?

JustMe92
08-05-2010, 18:08
Сигурна ли си че момчето не те харесва?Познавате ли се въобще?Разкажи малко повече за да ти помогнем

radeberger
08-05-2010, 18:42
Как да го забравя?


Порасни :-D . Предполагам , че догодина ще си 8 клас . В новото училище ще срещнеш много нови момчета ;) .

sasha_90
08-05-2010, 19:26
И аз съм така,но при мен са 4 години.Когато намеря лек срещу забравяне ще пиша.Но не вярвам да е скоро.

IrRePlAcEaBlE
08-05-2010, 20:16
Мила, в момента съм на 16. На 14, точно колкото теб и аз имах същия случай с момче от квартала. Беше най-големия playboy и аз естествено адски много си го харесах, уж бях влюбена, но не правех нищо по въпроса и само с харесването си остана... Както и да е.
Първо се опитай да се запознаеш с него, ако все още не се познавате. Тогава разбери що за човек е и дали наистина си толкова влюбена в него.. А той на колко години е, знаеш ли?

bilqnavod
08-05-2010, 21:52
Горкичкото, мънинка си още, нормално е да се влюбиш така и да не знаеш какво да правиш - все пак нямаш опит.
Опитай се по някакъв начин да покажеш на момчето, че го харесваш. Станало ти е като фикс идея. Дори повярвай ми, ако случайно стане така да тръгнете, може на практика да се окаже, че чувствата ти не са били толкова силни и че просто си го превърнала в една мания, в един идеал за момче. Не се отчайвай - твърде малка си. Аз съм на 21 и все още не съм намерила пълното щастие в любовта. В момента съм с момче, което ми харесва и допада изцяло, но честно да ти кажа, той не желае да бързаме и аз не знам до кога ще издържа на така.... има време да срещнеш истинската любов!

b0nb0nA12
08-05-2010, 22:32
Не мога да ти кажа да го забравиш,защото който каквото да ти говори ти ще продължиш да го обичаш...По-добре направи нещо.Може и той да те харесва. :)

Nakadah
08-05-2010, 23:44
на 14, здрач, от 1 година го харесваш

ЗАБРАВИ!!!

GossipGirl89
08-06-2010, 06:33
Вие познавате ли се лично с това момче? Имали ли сте някакъв контакт до сега? Пробвала ли си по някакъв начин да му спечелиш вниманието? Ако не си - десйтвай

kumky
08-06-2010, 07:11
Преди 2 седмици и аз се чувствах така .
Срешнах човек който ме излекува и не само ме излекува,а и ми показа какво е любов.
Този човек в който бях влюбена,буквално ме разиграваше.
Един ден ме харесва,друг-не.
Никога не сме били заедно.
Преди 1 седмица срешнах човек в който съм влюбена и се радвам че и той е влюбен в мен.
Мога да те посъветвам да спреш да мислиш за него.От личен опит ти казвам,че човек не обича само веднъж. :grin:

Tiin
08-06-2010, 08:03
То стана така,че с една приятелка си го бяхме харесали и един нейн приятел ни запозна.Всеки ден си пишем по скайпа и всячески се опитвам да му покажа чуствата си,но просто нищо и нищо.... :?
Май ще трябва да се опитам да го забравя...

IrRePlAcEaBlE
08-06-2010, 08:55
^ Ако има някакъв начин да поговорите лично, според мен ще е най-добре. Тези skype истории не са много сигурни. В смисъл, че си е друго живия контакт, лице в лице.

sonsta
08-17-2010, 19:53
То стана така,че с една приятелка си го бяхме харесали и един нейн приятел ни запозна.Всеки ден си пишем по скайпа и всячески се опитвам да му покажа чуствата си,но просто нищо и нищо.... :?
Май ще трябва да се опитам да го забравя...

и при мен е същото:той е с две години по-голям,една приятелка ме запозна с него,пишем си всеки ден по скайпа,обичам го като луда,той ме приема като приятелка(макарче ме харесва горе-долу на външен вид),....и се скарахме де,защото му бих шута,абе я си внуши за тоя твоя идиот,че е най-големия тъпак на света,изброй си на ум лошите му качества и добрите също,виж кои са повече и реши какво да правиш,ама най-добре пробвай да харесаш някой друг.
:D :D мани го тоя..... играе си с тебе и по мой извод ен те харесва...съжалявам,че така трябва да ти го кажа,но нали и при мен е същото и аз имам опит ..... успех :D :D :D :grin: :grin: :grin: :grin:

loliii
08-17-2010, 20:11
То стана така,че с една приятелка си го бяхме харесали и един нейн приятел ни запозна.Всеки ден си пишем по скайпа и всячески се опитвам да му покажа чуствата си,но просто нищо и нищо.... :?
Май ще трябва да се опитам да го забравя...
и как се опита да му покажеш чувствата си? като му пращаш (hug) за чао? кажи му го направо като вече нямаш друг избор

JustAngel
08-17-2010, 20:44
Опитай се да го впечатлиш някак,освен ако си няма приятелка,разбира се.

Sladurchoo
08-17-2010, 21:12
ми що не се пробваш с него :-|

mzon4479
08-17-2010, 22:50
Да го забравиш го опознай...така може да го намразиш заради изгубеното веме по него а тои да не е бил кой знае какво ... запознаваи се и излизаи с други момчета така се някои характер...

beautiful1whisper
08-18-2010, 06:39
Защо ти е да го забравяш ? Опитай да се сближите , гледай да сте в една компания , намери го във фейсбук,аха или импулс . Опитвай се да комуникираш с него при всеки удобен случай. А след време може и да те хареса и той , ако ли пък не , е явно просто не сте един за друг.