PDA

View Full Version : Раздяла



reportera
08-05-2010, 10:51
Започнах да хозя с едно момиче(първото ми гадже) от курсовете ми по рисуване към края на учебната ми година (15 Юли) видяхме се няколко пъти годината свърши и тогава обикновенно наште ме мъкнат на вилата за 2-3 седмици.Искам не искам отидох голяма скука беше само за гаджето си мислех и като най накрая се върнах тя не беше в София а в Англия на почивка върнала се беше вчера ии си поговорихме по скипе тя постоянно ме питаше дали съм намерил друго момиче.Тя ми каза че вече се била обвързала с друг защото ме е нямало.Тя днес замина на море до 13 септ O.o . Иии аз останах с пръст в уста..така да се каже.преди да замине ми каза че ще види какво ще прави като се върне ама не вярвам мн.Не съм съкрушен еле някаква подобна глупост тъпо ми е че ме е оставила.Само това да не се превърне в ония драми във форумите...Може ли някакъв съвет какво да права...да го потърся ония и да го... или не :D..не , просто някакъв съвет какво да правя оттук нататъка. :)

razores
08-05-2010, 11:00
Намери си друга явно не те харесва щом е тръгнала с друг

AniBG
08-05-2010, 11:33
Мдам, намери си друго момиче! Щом тази те е зарязала, значи не те харесва и/или не ти вярва, че я харесваш истински! :-o

w0sh
08-05-2010, 11:42
Щом излиза с друг значи много те харесва.

reportera
08-05-2010, 11:55
само ми е чудно да си търся друга или още имам шанс защото е много готина.Други отговори ще са..малко тъпи

petyfi
08-05-2010, 13:14
Аммм..авторе.. смяташ ли,че ако пак тръгнеш с нея, тя ПАК няма да ти изневери? За мен няма смисъл. :) По-добре си намери готина мацка, от колкото да стоиш с няква,дори и суупер яка, която обаче да те върти на пръста си ;)

reportera
08-05-2010, 14:21
дообре :D но това че ме е зарязала не е ли по повод че не сме се виждали няколко месеца и не сме се чували си е помислила че аз съм я зарязал.

Lovegood
08-05-2010, 15:56
Да, не се виждайте, не се чувайте, пък после го наречете това "връзка". :D

reportera
08-05-2010, 16:07
да знам :D :D ние преди да изляза от София се виждахме

w0sh
08-05-2010, 16:08
сега давай телепатично.

Claymore
08-05-2010, 16:14
Уфф, баа тия истории...заминал на почивка и гаджето ще го зареже. :?
Тая нещо си е оставила мозъка в Англия. Знаеш ли какво обичат жените, мъжете да им пълзят в краката. Накарай я да се чувства "излишна" или, че не ти пука за нея. Ако те харесва веднага ще дотърчи. Жената трябва да води във връзката макар и вие да не забелязвате, за това с времето ще си върне тази способност. В случай, че не те харесва повечето от текста горе отпада. :D

reportera
08-05-2010, 18:51
:D :D :D тука като в хороскопа всеки ден ми пише че имам проблеми с черния дроб :D :D :D .Тоя май е англичанин ако не е и го намеря лошо му се пише :o ама няма голем изглед това да стане :D тя сега зямина за Бургас и пак няма да се чуваме нещо да я "омая" :D . сиг че ме харесва :D

umri
08-05-2010, 19:02
edited

umri
08-05-2010, 19:04
Започнах да хозя с едно момиче(първото ми гадже) от курсовете ми по рисуване към края на учебната ми година (15 Юли) видяхме се няколко пъти годината свърши и тогава обикновенно наште ме мъкнат на вилата за 2-3 седмици.Искам не искам отидох голяма скука беше само за гаджето си мислех и като най накрая се върнах тя не беше в София а в Англия на почивка върнала се беше вчера ии си поговорихме по скипе тя постоянно ме питаше дали съм намерил друго момиче.Тя ми каза че вече се била обвързала с друг защото ме е нямало.Тя днес замина на море до 13 септ O.o . Иии аз останах с пръст в уста..така да се каже.преди да замине ми каза че ще види какво ще прави като се върне ама не вярвам мн.Не съм съкрушен еле някаква подобна глупост тъпо ми е че ме е оставила.Само това да не се превърне в ония драми във форумите...Може ли някакъв съвет какво да права...да го потърся ония и да го... или не :D..не , просто някакъв съвет какво да правя оттук нататъка. :)
Трайкаш си, не и звъниш... като се прибере ще те потърси. Вече ще е свършила лятната авантюра и ще иска пак да е на сигурно при теб. Тогава и покажи ей това:


_|_

Почти сигурно е, че на тая възраст и с неосъзнатия все още подход няма да eбеш. Поне си направи шоуто, за да видиш после как ще те преследва, като ЦРУ Бин Ладен.

едит: Нещо се провали delete горния.

reportera
08-05-2010, 19:06
:D :D само един въпрос. защо си го пуснал 2 пъти тоя отговар :D :D :D

umri
08-05-2010, 19:10
:D :D само един въпрос. защо си го пуснал 2 пъти тоя отговар :D :D :D
Грешен въпрос задаваш.

sasha_90
08-05-2010, 19:15
Чувствата й не са били истински,щом си е намерила друг,само защото те е нямало 2-3 седмици.Трябва само да се радваш,че така се е получило.По-добре ли щеше да е да те зареже след като сте имали връзка?Според мен тогава щеше да страдаш повече.

notlike
08-05-2010, 19:19
reportera, не мислиш ли, че много ти е пораснала работата? Ако е така, забрави я. Не мисля, че жените обичат да се занимават с такива типове като теб, които се надъхват на всеки видян с цел "Вижте ме аз, големия уй", с извинение. Рядко ще ме видиш да се държа така с някого, но просто си смешен в момента - или си фейкър, или просто се правиш на Big Time. Ако искаш това момиче - покажи, че я обичаш и че я цениш повече от себе си. Ако ли не - самозадоволявай се...

reportera
08-05-2010, 19:30
reportera, не мислиш ли, че много ти е пораснала работата? Ако е така, забрави я. Не мисля, че жените обичат да се занимават с такива типове като теб, които се надъхват на всеки видян с цел "Вижте ме аз, големия уй", с извинение. Рядко ще ме видиш да се държа така с някого, но просто си смешен в момента - или си фейкър, или просто се правиш на Big Time. Ако искаш това момиче - покажи, че я обичаш и че я цениш повече от себе си. Ако ли не - самозадоволявай се...

защо да ми е пораснала работата нито ме познаваш нито нищо.а аз пък не мисля че жените не искат да се занимават с теб келеш смотан аз си я ценя и й го показвам ама трябваше да замина ако беше прочел темата добре. :smt091 :-x

notlike
08-05-2010, 19:46
Научи се поне да пишеш като хората, а относно това, че я цениш - няма лошо. Аз ти казах - ако я обичаш, ще си я вземеш, а няма да се надуваш много. Любовта иска развитие, а не думи. Никой не е вечен, нито аз, нито ти. Това са най-хубавите ти години - затова превъзмогни всичко, за да я вземеш. И освен това не ми пука особено за теб, просто ти давам насоки - ако искаш, мога да повдигна самочувствието, като те хваля, ама знаеш ли колко такива познавам - расте му работата и като отиде с някоя да се прави на пичага и нещо запецва. Бъди себе си обичай мадамата до теб безвъзмездно. Ако тя те обича, ще върне жеста - ако ли не, оставяй я :)

umri
08-05-2010, 19:58
reportera, не мислиш ли, че много ти е пораснала работата? Ако е така, забрави я. Не мисля, че жените обичат да се занимават с такива типове като теб, които се надъхват на всеки видян с цел "Вижте ме аз, големия уй", с извинение. Рядко ще ме видиш да се държа така с някого, но просто си смешен в момента - или си фейкър, или просто се правиш на Big Time. Ако искаш това момиче - покажи, че я обичаш и че я цениш повече от себе си. Ако ли не - самозадоволявай се...
Май май... ти се задоволяваш. 8-) 8-)

Не са обиждай

GossipGirl89
08-05-2010, 20:02
Тъпо е постъпила като се е хванала с друг след като вече е била обвързана с теб, но... разни хора, пазни идеали. Не я търси - няма смисълл Дори и да се хванете на нова пак ще дойде момент, в който ще ти се наложи да заминеш за малко и тя ще реши, че сте скъсали и ще си хване друг

notlike
08-05-2010, 20:06
@umri, с такива хубави теми като тая няма как :lol:

umri
08-05-2010, 22:29
@umri, с такива хубави теми като тая няма как :lol:
Имах предвид самозадоволяваш. Карай де. 8)