PDA

View Full Version : Надпис За Гравиране



national1
08-05-2010, 12:21
Здравейте на всички .. отдавна следя темите във форума и виждам, че има много идейни и креативни личности :grin: Отдавна се чудя какво да подаря на приятеля ми ( от 7 месеца сме заедно ), получавал е много подаръци от мен, както и аз от него.. сега за 8-мия ни месец съм решила да му гравирам запалка.. :-) тъй като той замина за 1 месец извън страната, ще му пратя подаръка по куриер,. от 2-3 дена си мисля какво да напиша, но така й не ме грабва нищо .. отказала съм се от баналните "липсваш ми", "не мога без теб" и т.н. :( така, че ще се радвам, ако имате някакви хубави идеи за надпис.. Благодаря предварително :oops:

babity
08-05-2010, 12:26
Писах и в темата на тузаро същото, което ще напиша и тук. Сети се за нещо дребно, но любимо. Аз например, на флашката, която подарих гравирах любим негов цитат от сериал, който с времето, явно, е придобил сантиментална стойност за него. Може пък да е някаква закачлива реплика, която сте си разменили и винаги нещо ви стопля отвътре като се сетите за нея. Целта е хем да е много миличко и да значи нещо, хем да е лично между вас си и да не е достъпно за другите хора. Е т'ва прави подаръка адски личен и на практика безценен.

Sa6eks
08-05-2010, 14:52
Аз не те искам, нуждая се от теб !
Горния пост го прочети внимателно и може да изникне нещо.

AniBG
08-05-2010, 15:19
Най-добра идея дотук е дала babity! :-o Гравирай някаква реплика, която е лично ваша и недостъпна за другите! А само да попитам (...за да не правя нова тема :smt010 )- вие с какво и как гравирате надпис върху (както е в този случай...) запалка!? Аз също искам да подаря нещо на моят и знам какво и върху какво да го „напиша“, но незнам с какво! :D

national1
08-05-2010, 17:02
Най-добра идея дотук е дала babity! :-o Гравирай някаква реплика, която е лично ваша и недостъпна за другите! А само да попитам (...за да не правя нова тема :smt010 )- вие с какво и как гравирате надпис върху (както е в този случай...) запалка!? Аз също искам да подаря нещо на моят и знам какво и върху какво да го „напиша“, но незнам с какво! :D

Да, много ми допадна идеята на babity :) .. ами аз лично ще я занеса в едно магазинче за сребро, пишеш си посланието с един много тънък маркер и след това те го повтарят отгоре с няква джижафка :D не знам точно какво е, ноо.. се получава много добре. 8)

Blondityy
08-07-2010, 09:03
Бащата на един мой приятел има такава фирма - Лазердизайн май беше, абе ето сайта www.laserdesignbg.com :-)