PDA

View Full Version : Как да си я върна... ?



withdrawsmoke
08-05-2010, 12:41
Редактирано:Искам за сега да си я върна като ПРИЯТЕЛ !!!! Как да си върна поне приятелството на момичето с което бях.Искам да се зближим ,да ни се оправят отношенията,пък по нататък когато успее да ме опознае и да свикнем един с друг да се съберем отново.Скъсхме защото се държах като пу**а (мисля че вече оправя тъпото си поведение) просто и омръзна да е с лиглиьо.Как да и покажа че мога да съм един сериозен мъж и приятел.Как да си върна и приятеството и,за да може да се опознаем по добре а не спонтанно да ходим и накрая да си развалим и приятелството.
<<< Моля ви за сериозно отговори и съвети. Благодаря предварително.

Lovegood
08-05-2010, 12:50
Поискай втори шанс. Ако не го получиш, поне ще знаеш, че това момиче има акъл в главата, щом бяга от такива, които се държат зле с нея. :?

Smrazqvashta
08-05-2010, 13:11
Човек оценява какво е имал, когато го загуби.

Бори се, ако те обича може и да получиш друг шанс, но много зависи и от разбирането и за връзка и компромиси.

withdrawsmoke
08-05-2010, 13:33
Може би не сте разбрали правилно въпросът ми е.Как да я спечеля като ПРИЯТЕЛ Първо трябва да ми се довери като приятел и т.н. за да настоявам да се съберем,така че ..... Въпросът е: Как да я спечеля като добър птиятел ! ?

BlueFace
08-05-2010, 14:00
На колко си ?14? Поне правописа ти и държанието ти към момичето изглеждат като на толкова годишен човек.... :?
Според мен си си пропилял шанса.Да я беше оценил докато още сте били заедно ;)

SemperFidelis
08-05-2010, 14:05
Да си мислил по-рано.

AniBG
08-05-2010, 14:15
Ами ти каза, че си лигльо, а момичетата не искат да имат лигльовци за приятели, камоли за гаджета... :? Късно си се сетил да направиш нещо по въпроса! :? Освен това няма как да ѝ покажеш, че МОЖЕШ да си един сериозен приятел, като ти не си такъв! :? Трябва да почнеш отначало - търси си друга! 8)

bathory
08-05-2010, 14:40
Че колко време ходихте? И какво имаш предвид под това: ''държах се, като путка'' и че и е писнало да е с лигльо? :) Ии да на колко си :lol:

withdrawsmoke
08-05-2010, 14:51
Че колко време ходихте? И какво имаш предвид под това: ''държах се, като п***а'' и че и е писнало да е с лигльо? :) Ии да на колко си :lol:

Почти 3-месеца (Ще си кажете че е нямало любов за нея незнам но аз я обичам.Силни думи все пак знам какво чувствам знам коло пъти и го доказвах) ... ''държах се, като п***а''- не бях твърд позволчвах и да ми се качи на главата съобразявах се непрекаснато с нея угаждах й.А тя явно искаше не лигаво момченце а МЪЖ...Промених се все пак сега не съм лиглиьо и се държа по кораво,но искам да ме опознае за да види че на мен може да се разчите.Въобще проувеличавах.Постоянно и споделях чувствата си като "п***а"... На 16 съм.

FreakBitch
08-05-2010, 15:50
Пич, радваш. Е такова момче като теб си търся аз.. :D Няма да мрънкам, че си п**ка, просто ще те цедя до край. :D Шегувкам се.

Изглежда си доста луд по това момиче, може и да я обичаш, знам ли, но тя очевидно не иска момче, което постоянно да и ходи по задника. Иска мъж на място. А като само и цивриш, пък било то и по скайп, за това, че искаш още да си с нея и т.н. само още повече показваш, това което не иска тя. Най-добрия начин, според мен, е просто да я игнорнеш за момента - спри да и пишеш, спри да и обръщаш внимание. Има голяма вероятност сама да се сети, че още иска да е с теб, може да се получ същото като при теб - оценяваш нещо, чак след като го загубиш. :)

Айде и успех от мен! :-)

sasha_90
08-05-2010, 19:22
Ако си я наранил много,няма начин да сте приятели.Замисли се и ти-би ли искал приятелски отношения,с момиче,което те е наранило.

zlonamerena
08-09-2010, 16:44
Човек оценява какво е имал, когато го загуби.

Бори се, ако те обича може и да получиш друг шанс, но много зависи и от разбирането и за връзка и компромиси.



В повечето случай става така.. оценяваш нещо,чак когато го загубиш.. Опитай се да бъдеш сериозен и да се държи като мъж, и да стигне до нейните уши, но тя ако не иска да сте приятели,каквото и да направиш, ще е безсмислено! Но пък с нахалство към прогрес !!! Успех :)