PDA

View Full Version : Моля,след сигнала оставете съобщение...



ShtrudeL
08-05-2010, 12:55
Моля,след сигнала оставте съобщение...или го пратете на банковата ми сметка. Хаха: Спайк. *********************
Скъпи Спайк,
Бих те наричала "Мило дневниче", но тогава листите ми щяха да прозират и думите ми щяха да са като разплетен пуловер.
Моля,след сигнала оставте съобщение...или го пратете на банковата ми сметка. Хаха: Спайк. *********************
Скъпи Спайк,
Бих те наричала "Мило дневниче", но тогава листите ми щяха да прозират и думите ми щяха да са като разплетен пуловер. Прозират ли думите ми Спайк? Обаждам ти се,за да ти кажа,че си главния герой в живота ми. И знаеш ли кое ме натъжава...Спайк? Авторите могат да контролират живота на героите си. Аз нямам контрол над твоя. Мисля,че и над моя си нямам,но това не е важно. Важен си ти Спайк. Авторите измислят сами героите си. Спайк, аз не съм те измислила. Ти съществуваш,а аз нямам контрол над теб,но въпреки това си моят герой. Спайк аз не мога да те контролирам,...но ти можеш. Без теб...без героят ми,животът ми не би бил завършен,цветен. Би се градил на основи,а това не ми стига Спайк. Би било чудесно да имам контрол над теб. *Телефонният секретар е такъв добър слушател. Той също е герой в живота ми. Обичам го,защото е твой. Има ли лимит? Да,знам. Глупаво е да задавам въпроси в този момент.Смятам, че в този момент отговорите са положителни,точно такива,каквито искам да са. Спайк, казах ли ти,че си моят герой,над който нямам контрол? Би могъл да ме унищожиш в собствената ми приказка Спайк. Би ли го направил? Би ли разрушил приказката...моята приказка,в която ти си главния герой,който не мога да трия,моделирам или имам. Мога да откъсна тревичка само с мисълта си Спайк. Мога да накарам опосумите да говорят или Червената шапчица да изяде вълка. Но Спайк, толкова искам...всъщност не искам да те променям. Искам само за момент...или два да вляза в главата ти и да видя мислите ти. Спайк мислиш ли,че съм красива? Мислиш ли,че с теб бихме могли да...

Моля,поставете монета. Моля,поставете монета.

JustaLittleKid
08-10-2010, 18:27
Много, много, ама наистина много ми хареса!
БРАВО!!!

kris37o
08-16-2010, 12:46
красота..


хареса ми =]