PDA

View Full Version : Подарък :(



YourDream
08-05-2010, 18:50
Може да ви се стори тъпа темата, обаче на мен ми става адски гадно ,защото приятелят ми никога не ми подарява подаръци. Заедно сме от 3 год. и на всеки празник аз му подарявам подарък (понякога нещо малко и евтинко,понякога нещо скъпо ) , а той никога не се сеща.... Ужасно е... Дори не искам да е скъп подаръка , нещо малко ,но от сърце адски много би ме зарадвало, обаче дори тва не получавам :( И не е поради липса на пари - просто не се сеща .... Много кофти се чувствам, когато някоя от приятелките ми се похвали какъв подарък е получила за Коледа (примерно) и като ме пита аз кво съм получила да отговоря -Нищо!


Малко дълго се получи, обаче очаквам вашите мнения и коментари :)

OneGuy
08-05-2010, 18:51
3 години нито 1 подарък ,,,, ходих с едно момиче още първия ден и подарих презерватив ...

Stralle
08-05-2010, 18:58
за толкова време заедно и нищо да не ти подари....
явно просто си е такъв твоя приятел. При някои хора без напомняне нищо не става така че свиквай.... :? Или щом за теб е такъв проблем си намери някой който да се сеща малко от малко :? ...
Успех :)

SladkotoPoly
08-05-2010, 18:58
Кажи на някой/някоя общ/а приятел/ка да го сръча.Така случайно да го попита какво ти е подарил за някакъв празник и той като каже нищо,да го пита защо и да му напомни или ддз ти говори с него !

3oPuTy
08-05-2010, 19:00
А за рождените ти дни подарява ли ти подаръци?!
Ако и тогава не ти подарява става кофти,а за Коледа,Нова година и т.н. ... може би просто не мисли,че е необходимо :-o
Макар,че ми се струва малко странно :? Всичките ми гаджета са ми подарявали разни неща с и без повод,но явно има и такива,които не се сещат :-o

radeberger
08-05-2010, 19:01
Въпрос на възпитание си е .

nevermind1313
08-05-2010, 19:07
като дойе някой празник му кажи "ти какво искаш, дрън- дрън... хайде да си направим сами подаръците/да си разменим подаръците на тази дата/ много ще ти е лесно с моя подарък, ако се сещаш какво съм ти споменавала/ подаръците да са изненада..." и ако не стане и този път (а гаджето ти е пълен вейко), то му кажи "абе пич (или мило, квото там си викате), нали се разбрахме, кво стана, забрави ли ме, имаше някакъв супер ангажимент или? " и всичко това уж на шега. ако е умен, ще зацепи че нещо е в грешка и скоро се приготви за подарък. ако не стане, то явно не вярва в тая традиция и не си длъжна да копуваш подарък. подарявай му най- сладките целувки :-) успех

OneGuy
08-05-2010, 19:08
По скоро на отговорност ... и любов към човека ... ако сам не се сетиш ... утре някоя тяхна обща приятелка ще ги подсети 3 години по късно ще ти е подарил само 1 подарък ... не го разбирам това

3oPuTy
08-05-2010, 19:08
Въпрос на възпитание си е .
:razz: Как пък реши,че е въпрос на възпитание?! :razz:
Въпрос на уважение - да,но на възпитание - не мисля :?

YourDream
08-05-2010, 19:18
Нито за РД,нито за годишнина,нито за имен ден,нито за Св.Валентин, нито за Коледа, нито за НГ.....напълно отчаяна съм . И всеки път като му подаря подарък (за всеки празник!!!) се надявам,че и той ще се сети... ама не...много ми е гадно :( дори свете не се сеща да ми купи,колкото за жеста :cry:

radeberger
08-05-2010, 19:20
Въпрос на възпитание си е .
:razz: Как пък реши,че е въпрос на възпитание?! :razz:
Въпрос на уважение - да,но на възпитание - не мисля :?


Научен да оважаваш половинката си . (айде така да се изразя )

Smrazqvashta
08-05-2010, 19:21
АБСОЛЮТНО НИЩО ли не ти е подарявал ? :-o

Поне да ти честити сеща ли се ? 8-)

OneGuy
08-05-2010, 19:27
АБСОЛЮТНО НИЩО ли не ти е подарявал ? :-o

Поне да ти честити сеща ли се ? 8-)
То не е за смях ... трагедия е ... 1 на милион сигурно се случва

Smrazqvashta
08-05-2010, 19:42
АБСОЛЮТНО НИЩО ли не ти е подарявал ? :-o

Поне да ти честити сеща ли се ? 8-)
То не е за смях ... трагедия е ... 1 на милион сигурно се случва

Не се смея. Просто си се чудя що за особняк трябва да е.

OneGuy
08-05-2010, 19:43
Ами смотан е човека ... и заради него страда и тя ...

Biskfitka
08-05-2010, 19:50
Спри да му подаряваш и ти :D

3oPuTy
08-05-2010, 19:51
То пък едно страдание ... Голяма работа,че не й подарява подаръци ...
В крайна сметка в една връзка е важно да има разбирателство,уважение и любов,а не някакви си подаръци :?
А и някой по-горе каза,че трябвало момичето да му напомни да й подарява подаръци ... :? Това ми звучи толкова унизително и просто,че просто нямам думи ...
Като толкова много иска да й се подаряват подаръци нека да си хване друго гадже и готово ...

anonymous708973
08-05-2010, 19:54
Зори, малко бързаш мисля.
Това тотално пренебрегване (дори за рожден ден) може да е показател за по-големи проблеми. Авторке, има ли случаи, в които те е заебавал ей така? Примерно, заради приятелите си... или ти връзва тенекия? Нещо такова?

notlike
08-05-2010, 20:01
Стана интересно. Нож с две остриета. Не знам - за всеки подарък е различно нещо. За един е гривна, за друг е целувка за здравей. Не можеш да го критикуваш заради това му качество. Обичай го такъв, какъвто е. Затова сте заедно. Ако си сериозна, няма да гледаш кусурите на човека, когото обичаш. Да, разбирам те, че ти е гадно, но продължаваш. Не е важно да ти купи една гривна, важно е да знаеш, че когато се нуждаеш от помощ, той ще ти я окаже. Няма по-голям подарък от обичта и чуждото уважение :)

DeiLa
08-05-2010, 20:12
сериозно?

добре де как така? разбирам да е 1-2 пъти, но чак пък всеки път? не лму ли става неудобно ти все да му подаряваш нещо а той на теб нищо! неразбирам.

3oPuTy
08-05-2010, 20:13
Пантерке,авторката споменава празници като Коледа,но не и Р.Д.,което ме навежда на мисълта,че поне тогава й подарява ... :-o
Все пак подаръка за Коледа не е толкова важен,както този за Р.Д.-то и ако дори тогава авторката не получаваше нищо щеше да го спомене (според мен) ... :-o
Тааа мисълта ми беше,че ако за Р.Д.-то й подарява по нещо,а за другите празници не - то тогава проблема не е чак толкова голям,защото не всички хора (било то момчета или момичета) обичат или имат навика да подаряват подаръци на гаджетата си за Коледа,Нова година,годишнини и т.н.

JustMe92
08-05-2010, 20:44
Нито за РД,нито за годишнина,нито за имен ден,нито за Св.Валентин, нито за Коледа, нито за НГ.....напълно отчаяна съм . И всеки път като му подаря подарък (за всеки празник!!!) се надявам,че и той ще се сети... ама не...много ми е гадно :( дори свете не се сеща да ми купи,колкото за жеста :cry:
3oPuTy ти май не прочете това а ?

3oPuTy
08-05-2010, 20:54
Дам,този пост определено не съм го видяла :)
Амиии това вече е кофти,но пак казвам,че подаръците не са всичко :?
Аз например мразя,когато някой ми подарява подаръци :? Дори на нашите съм им забранила да ми подаряват подаръци и всеки път,когато се случи нещо подобно се цупя по няколко дена :?
Е за сметка на това обожавам да правя подаръци С и БЕЗ повод :-D