PDA

View Full Version : Приятели с привилегии...



SuperBadSuperFresh
08-05-2010, 20:48
Има ли подобно нещо?Има ли някой,който да ви е просто приятел,но от време на време да си позволявате целувки или нещо повече с него?И може ли подобно приятелство да прерастне в нещо повече?Дали в тези закачки с някой приятел се крият някакви чувства или всичко е просто забавление?
Не е нужно да отговаряте на всички въпроси,де :D

3oPuTy
08-05-2010, 21:01
Има ли подобно нещо? Да,има подобно нещо :)
Има ли някой,който да ви е просто приятел,но от време на време да си позволявате целувки или нещо повече с него? Да,имаШЕ такова момче :)
И може ли подобно приятелство да прерастне в нещо повече? Да,възможно е :)
Дали в тези закачки с някой приятел се крият някакви чувства или всичко е просто забавление? Възможно е някой от двамата (или и двамата) да има чувства,но не е задължително :)

Dollystar
08-05-2010, 21:05
Приятели с привилегии- Дам, само че това е малко опасна игра.... :-D

mrfahrenheit
08-05-2010, 21:05
Аз ще ти отговоря и те уверявам ,че мнението ми е достатъчно.

Такова нещо не съществува ,тъй като точно в това се изразява разликата между "приятелството" и "любовта".Тази догма е откроена от психолози и философи и е общоприета в бита ,въпреки че много хора я пренебрегват ,защото мислят ,че поради липсата на ясно изразени чувства явлението не може да бъде наречено любов.Осланяйки се на правилата за взаимоотношенията между хората ,няма такова понятие , но според мнението на невежите в тази област "приятелството с облаги" е възможно ,защото не акцентират на изменението на самите чувства (т.е че след един секс е възможно подсъзнателно да се породят чувства или защото не знаят дефиницията на думата "приятел" ; отделно самото физическо привличане описва чувствата като повече от прятелски).
Надявам се да съм бил полезен.

Dollystar
08-05-2010, 21:13
Аз ще ти отговоря и те уверявам ,че мнението ми е достатъчно.

Такова нещо не съществува ,тъй като точно в това се изразява разликата между "приятелството" и "любовта".Тази догма е откроена от психолози и философи и е общоприета в бита ,въпреки че много хора я пренебрегват ,защото мислят ,че поради липсата на ясно изразени чувства явлението не може да бъде наречено любов.Осланяйки се на правилата за взаимоотношенията между хората ,няма такова понятие , но според мнението на невежите в тази област "приятелството с облаги" е възможно ,защото не акцентират на изменението на самите чувства (т.е че след един секс е възможно подсъзнателно да се породят чувства или защото не знаят дефиницията на думата "приятел" ; отделно самото физическо привличане описва чувствата като повече от прятелски).
Надявам се да съм бил полезен.


Напълно съм съгласна и мисля, че темата е изчерпана вече :P

tuzaro
08-05-2010, 21:18
аз имам такава приятелка мейна, ама я ползвам само като съм без гаже. И двамата се разбираме много добре и сме в добри отношения.

Dollystar
08-05-2010, 21:20
аз имам такава приятелка мейна, ама я ползвам само като съм без гаже. И двамата се разбираме много добре и сме в добри отношения.
А сигурен ли си че тя те възприема само като приятел и няма нещо по-дълбоко към теб? Едно момиче без силни чувства не би паднало толкова ниско според мен.... :x

mrfahrenheit
08-05-2010, 21:21
аз имам такава приятелка мейна, ама я ползвам само като съм без гаже. И двамата се разбираме много добре и сме в добри отношения.
Това ,че поддържате приятелски отношения без налична връзка , не значи ,че тя отговаря на понятието "приятелка" в пълния смисъл на думата.

Горният пост описва още един вариант.

tuzaro
08-05-2010, 21:25
аз имам такава приятелка мейна, ама я ползвам само като съм без гаже. И двамата се разбираме много добре и сме в добри отношения.
А сигурен ли си че тя те възприема само като приятел и няма нещо по-дълбоко към теб? Едно момиче без силни чувства не би паднало толкова ниско според мен.... :xсигурен съм на 100% щото с нея сме си говорили на тая тема и двамата си знаем кви работи правим. И що да пада ниско?? Тя като няма гадже и аз също, що да не си правим кефа като приятели??
mrfahrenheit, нещо не те разбрах мейна 8-)

Dollystar
08-05-2010, 21:28
аз имам такава приятелка мейна, ама я ползвам само като съм без гаже. И двамата се разбираме много добре и сме в добри отношения.
А сигурен ли си че тя те възприема само като приятел и няма нещо по-дълбоко към теб? Едно момиче без силни чувства не би паднало толкова ниско според мен.... :xсигурен съм на 100% щото с нея сме си говорили на тая тема и двамата си знаем кви работи правим. И що да пада ниско?? Тя като няма гадже и аз също, що да не си правим кефа като приятели??
mrfahrenheit, нещо не те разбрах мейна 8-)

А замислял ли си се че може да не осъзнаваш какво изпитваш към нея всъщност? :(

tuzaro
08-05-2010, 21:32
аз имам такава приятелка мейна, ама я ползвам само като съм без гаже. И двамата се разбираме много добре и сме в добри отношения.
А сигурен ли си че тя те възприема само като приятел и няма нещо по-дълбоко към теб? Едно момиче без силни чувства не би паднало толкова ниско според мен.... :xсигурен съм на 100% щото с нея сме си говорили на тая тема и двамата си знаем кви работи правим. И що да пада ниско?? Тя като няма гадже и аз също, що да не си правим кефа като приятели??
mrfahrenheit, нещо не те разбрах мейна 8-)

А замислял ли си се че може да не осъзнаваш какво изпитваш към нея всъщност? :(значи историята с нея е много сложна, преди се обичахме и двамата и като тръгнахме разбрахме, че като гажета няма да излезне нищо и решихме да сме приятели с привилегии майна и ни е много добре така 8-) Всъшност историята е много по дълга ама темата не е за тва 8-)

Dollystar
08-05-2010, 21:38
аз имам такава приятелка мейна, ама я ползвам само като съм без гаже. И двамата се разбираме много добре и сме в добри отношения.
А сигурен ли си че тя те възприема само като приятел и няма нещо по-дълбоко към теб? Едно момиче без силни чувства не би паднало толкова ниско според мен.... :xсигурен съм на 100% щото с нея сме си говорили на тая тема и двамата си знаем кви работи правим. И що да пада ниско?? Тя като няма гадже и аз също, що да не си правим кефа като приятели??
mrfahrenheit, нещо не те разбрах мейна 8-)

А замислял ли си се че може да не осъзнаваш какво изпитваш към нея всъщност? :(значи историята с нея е много сложна, преди се обичахме и двамата и като тръгнахме разбрахме, че като гажета няма да излезне нищо и решихме да сме приятели с привилегии майна и ни е много добре така 8-) Всъшност историята е много по дълга ама темата не е за тва 8-)

Значи все пак имате чувства един към друг, това че сте решили уж да сте само приятели с привилегии, не значи че се възприемате като такива.. :-D

3oPuTy
08-05-2010, 21:41
аз имам такава приятелка мейна, ама я ползвам само като съм без гаже. И двамата се разбираме много добре и сме в добри отношения.
А сигурен ли си че тя те възприема само като приятел и няма нещо по-дълбоко към теб? Едно момиче без силни чувства не би паднало толкова ниско според мен.... :x
И кое му е ниското?!
Аз съм била с момче просто заради секса и със сигурност не съм имала чувства към него :)
Вярно е,че едно време,преди 4-5 години,имахме силни чувства един към друг,но така и не тръгнахме ... Сега,след тези години,чувствата ги няма,но въпреки това сме правили секс 3-4 пъти,а сме се целували и гушкали редовно в продължение на месеци,но всичко е било колкото "да си начешем езиците".

mrfahrenheit
08-05-2010, 21:44
аз имам такава приятелка мейна, ама я ползвам само като съм без гаже. И двамата се разбираме много добре и сме в добри отношения.
А сигурен ли си че тя те възприема само като приятел и няма нещо по-дълбоко към теб? Едно момиче без силни чувства не би паднало толкова ниско според мен.... :xсигурен съм на 100% щото с нея сме си говорили на тая тема и двамата си знаем кви работи правим. И що да пада ниско?? Тя като няма гадже и аз също, що да не си правим кефа като приятели??
mrfahrenheit, нещо не те разбрах мейна 8-)
Написах ,че има вариант тя просто да не ти е приятелка - тук е важно сам да откройш разликата между приятел и познат.

Nakadah
08-05-2010, 23:47
как оспамихте темата за нищо :?

:lol:

SunShinePearl
08-05-2010, 23:57
Има ли подобно нещо?Има ли някой,който да ви е просто приятел,но от време на време да си позволявате целувки или нещо повече с него?И може ли подобно приятелство да прерастне в нещо повече?Дали в тези закачки с някой приятел се крият някакви чувства или всичко е просто забавление?
Не е нужно да отговаряте на всички въпроси,де :D
Има подобно нещо.Да има и си позволявам всичко с него.Незнам не смятам че ще прерасне, никой незнае за момента ,не мисля че е възможно.Ами има страст и знам че мога за всичко да разчитам на него и ни е и супер забавно заедно :) Също така много го уважавам.Мисля че от негова страна същото не е показал някакви по-различни чувства от моите.

PLAMENKO
08-06-2010, 05:43
Вие сте тотални деграданти бе...

GossipGirl89
08-06-2010, 06:30
Аз лично нямам такъв човек, който уж да ми е само приятел, да се целуваме и т.н., но да не сме обвързани по никакъв начин. Но все пак съм чувала, че съществува и това. Има хора, които п си правят кефа взаимно, но не се задълбочават в по-сериозни отношения. Донякъде им се чудя как не хлътват и не се влюбват

kremen4eto
08-06-2010, 06:44
Има ли подобно нещо?Има ли някой,който да ви е просто приятел,но от време на време да си позволявате целувки или нещо повече с него?И може ли подобно приятелство да прерастне в нещо повече?Дали в тези закачки с някой приятел се крият някакви чувства или всичко е просто забавление?
Не е нужно да отговаряте на всички въпроси,де :D

Има го такова нещо :P

В момента нямам, защото вече ходя с момчето, с което само си правихме кефа около половин година. Опасни са такива неща, аз минах през кофти ситуации, за да го спечеля, понеже аз първа хлътнах. Добре ми е с него, мисля, че и на него също с мен. Пък и е готино да се сещаме как сме започнали без да му мислим въобще. :P

При такива отношения може да има, може и да няма чувства. Но ако продължи по-дълго, мисля, че винаги единият хлътва.

bratignat
08-06-2010, 08:33
На това в моята компания му казваме - да си изсипаняк. Голяма простотия - не си достатъчно отговорен да подържаш връзка - айде преживява се. Обаче, да не си достатъчно отоговорен да си понесеш последствията, ако ти се прави секс наляво и надясно - това абсолютната тъпотия.

Такива ги заобикалям мирзлива следа от куче....

Lovegood
08-06-2010, 08:44
Що бе, като човек не иска да се обвързва и да се чувства длъжен на някого...
Ако и от двете страни има разбиране - няма нищо лошо. :grin:

bratignat
08-06-2010, 08:48
Що бе, като човек не иска да се обвързва и да се чувства длъжен на някого...
Ако и от двете страни има разбиране - няма нищо лошо. :grin:

Не искам д аимам общо с такъв човек - фактът, че давам наслада на някого, изисква да му имам доверие. Защото ако го направя с някоя и на следващия ден се окаже мой враг, ще я пречукам (тук без никакъв сексуален замисъл) с голяма страст....

Накратко - ако някой е дотолкова несериозен няма място сред моите познати и приятели. Не от снобария, а просто ще ми губи от енергията, за сметка на по-добри, хора, които могат да я получат.

dimi93
08-06-2010, 08:50
Има ли подобно нещо? Да,има подобно нещо :)
Има ли някой,който да ви е просто приятел,но от време на време да си позволявате целувки или нещо повече с него? Да,имаШЕ такова момче :)
И може ли подобно приятелство да прерастне в нещо повече? Да,възможно е :)
Дали в тези закачки с някой приятел се крият някакви чувства или всичко е просто забавление? Възможно е някой от двамата (или и двамата) да има чувства,но не е задължително :)

+1

Blondityy
08-06-2010, 18:11
И кое му е ниското?!
Аз съм била с момче просто заради секса и със сигурност не съм имала чувства към него :)
Вярно е,че едно време,преди 4-5 години,имахме силни чувства един към друг,но така и не тръгнахме ... Сега,след тези години,чувствата ги няма,но въпреки това сме правили секс 3-4 пъти,а сме се целували и гушкали редовно в продължение на месеци,но всичко е било колкото "да си начешем езиците".[/quote]

Хоратаи искат да кажат, че едно момиче не се натиска и не се "сношава" (кефи ме тая думичка... :D ) просто така с някого, който дори не харесва, докато момчетата (повечето де :? ) само си првят ташака, тва е ниското. То и аз не го разбирам тва, че си си "чесала езика" с бившия си от немай къде... Но ти си знаеш, няма да ти се меся. :smt012

3oPuTy
08-06-2010, 20:50
^ Той не ми е бивш 8-) Това,че често сме се целували и прегръщали или че сме правили 3-4 пъти секс не означава,че сме имали връзка :?

Slamdancer
08-06-2010, 20:53
Приятели с облага ? – Да има :D

emin3mchet0
08-06-2010, 21:18
Против съм. Имаше нещо такова с мен миналата година :? Да ви кажаа чувствата идват рано или късно - не е за мен тая работа!

Hilary_
08-07-2010, 06:46
НЕ одобрявам такива отношения .. особено ако единия има чувства!! .. :?

Blondityy
08-07-2010, 08:43
Да, особено като се има предвид, че някой все остава наранен... :(