PDA

View Full Version : Помогнете да стегна коремчето...



pilencaaa
08-05-2010, 21:01
Здравейте... Аз съм момиче на 16 години и имам нужда да стегна малко коремчето (да оформя малко плочки..xD).. Коремни преси правя само вечер .. но оформям само най-горните два реда.. айде кажете как да оформя и другите , моля вии... Искам стегнато тялоо :(

Kocha
08-05-2010, 21:15
Не съм най-големия маняк но за долен ред вместо коремна преса вдигаш краката вместо да дигаш тялото...също така бягане(мисля че)на успоредки там пак можеш да вириш крака ама до колкото знам ако имаш коремче се маха с потене само с 20-30 преси не става :Д трябва яко бягане или друг начин на потене

...Пак казвам не съм фитнес маняк...Тренирам карате и това което ми е направило впечатление за различните видове натоварване на корема които съм получавал...са коремните преси и вдигането на крака пак като за коремна преса също така можеш да разобразиш като пишеш числа с краката пак натоварва но мисля,че това е за долна преса : ) поздрави


П.П. :Д ако обичаш да си пийваш спри до колкото знам алкохола пречи за разграждането на мазнините...моята баба ми правеше една супа от зеле...Как се отслабва от нея няма да ти казвам направо е чудо...ама колко е гадна също няма да ти казвам...но всичко хубаво си идва с цена : )

pilencaaa
08-06-2010, 08:26
Не съм най-големия маняк но за долен ред вместо коремна преса вдигаш краката вместо да дигаш тялото...също така бягане(мисля че)на успоредки там пак можеш да вириш крака ама до колкото знам ако имаш коремче се маха с потене само с 20-30 преси не става :Д трябва яко бягане или друг начин на потене

...Пак казвам не съм фитнес маняк...Тренирам карате и това което ми е направило впечатление за различните видове натоварване на корема които съм получавал...са коремните преси и вдигането на крака пак като за коремна преса също така можеш да разобразиш като пишеш числа с краката пак натоварва но мисля,че това е за долна преса : ) поздрави


П.П. :Д ако обичаш да си пийваш спри до колкото знам алкохола пречи за разграждането на мазнините...моята баба ми правеше една супа от зеле...Как се отслабва от нея няма да ти казвам направо е чудо...ама колко е гадна също няма да ти казвам...но всичко хубаво си идва с цена : )



Значи аз не съм пълна (42кг съм).. Не пия.. Не пуша.. Просто искам да оформя плочки.. :$

LipSy
08-06-2010, 09:20
Прави по-често коремни преси - сутрин и вечер. Обаче не по 20 или 50. Трябва да са някъде към 200-300 общо. Инъче ще има цял живот да си ги правиш. Прави по някоя друга лицева опора. С нея коремът ти също ще се напрегне. Бягането в парка е за стягане на дупето, обаче ако бягаш повечко на ден коремът ти също ще се стегне. За по-бързи резултати се запиши в някой фитнес център за около 1 месец (ако има такава програма). :)

kalpazanka
08-06-2010, 10:37
Местя темата в Козметика и диети.

Lovegood
08-06-2010, 10:55
Отиваш на фитнес и питаш някой инструктор. Аз като ходех в залата правех няколко вида преси, вдигах тежести с помоща на коремните мускули на гладиатора и също ми показаха едно скапващо упражнение с топка за аеробика, което адски натоварва корема.
В домашни условия не очаквай голям релеф да направиш... :)

j_adore2
08-06-2010, 11:03
http://www.bb-team.org/fitness/exercises/#abdominals
Тук има доста упражнения за корем.
А относно да стегнеш долната част на корема се изисква повече работа с краката.Например от легнало положение,ръцете зад тила и вдигаш краката нагоре.Усеща се голямо напрежение.Може също както казаха да пишеш цифри във въздуха с крака,или пък ножички или да караш колело в легнало положение.
Миналата година като ходех на аеробиха правехме хиляди видове преси,но вече съм ги забравила.
А за тичането се води кардио и от него по - скоро се топят мазнини,отколкото да се образуват плочки :)

pilencaaa
08-07-2010, 11:35
Благодаря ви ужасно много :grin: :grin: :grin:

Темата може да се заключи вече ...

Благодаря отново :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

pyyykankaaa
08-26-2010, 08:11
правиш на ден три серии по 50 коремни преси с почивко по 1 2 мин... или прави ето тези .......... http://www.vbox7.com/play:0ba91504 ........ http://www.vbox7.com/play:5a4dedc1 ...... http://www.vbox7.com/play:342a2b75 .... :-) :-) :-P

IQA
08-28-2010, 17:37
Коремни преси !

Claymore
08-28-2010, 18:40
Коремни преси !

Мисля, че важните теми са, за да бъдат видяни по-добре от хора, които разчитат на съвети като твоите - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=116872&start=0

Qnkishhh
08-28-2010, 18:51
Прави абсолютно всякакви коремни преси, които ти дойдат на ума. Класическите не ги зарязвай. Пробвай и това с краката, което казах по-нагоре, също много помага. Има и едни много гадни:повдигаш краката (като заначало леко свити в коленете) на не по-малко от 30см над земята и така, без да смъкваш краката, правиш коремни преси. Успех! :)

whitebunny
08-29-2010, 17:25
може да пишеш числа във въздуха с краката и стяга не само корема но и дупето до колкото знам, а когато вдигаш краката не трябва да докосваш пода докато не си направиш дадените вдигания (10, 15, 20) :)