PDA

View Full Version : Поредната тема, в която някой моли за помощ.



wwekazadana
08-05-2010, 21:44
Значи имам следния проблем: Жестоко влюбен съм в едно момиче. Историята е следната. С нея се познаваме от няколко месеца, през които аз започнах да я харесвам. Един ден разкрих чуствата си към нея, а тя каза че не изпитва същото към мен. Заболя ме. За първи път наистина да се влюбя в момиче, което е умно, забавно и невероятно красиво и да ми се случи това. Моля някой, който има желание да помогне на един глупак да сподели мнението си и да ми даде някакви проклети напътствия, защото така не мога повече.

П.П. Чел съм теми от рода на тази, затова искам да Ви помоля без изречения от рода на "Спокойно човече, ще си намериш нова". Не искам да чета това, защото усещам, че не искам друга. Искам само нея, сигурен съм, че това е любов и с нея нещата не стоят по този начин, както са с други момичета. Ще съм много признателен на тези от вас, които ми помогнат, било то малко, било то много.

righteous
08-05-2010, 21:49
Значи имам следния проблем: Жестоко влюбен съм в едно момиче. Историята е следната. С нея се познаваме от няколко месеца, през които аз започнах да я харесвам. Един ден разкрих чуствата си към нея, а тя каза че не изпитва същото към мен. Заболя ме. За първи път наистина да се влюбя в момиче, което е умно, забавно и невероятно красиво и да ми се случи това. Моля някой, който има желание да помогне на един глупак да сподели мнението си и да ми даде някакви проклети напътствия, защото така не мога повече.

П.П. Чел съм теми от рода на тази, затова искам да Ви помоля без изречения от рода на "Спокойно човече, ще си намериш нова". Не искам да чета това, защото усещам, че не искам друга. Искам само нея, сигурен съм, че това е любов и с нея нещата не стоят по този начин, както са с други момичета. Ще съм много признателен на тези от вас, които ми помогнат, било то малко, било то много.

Ами пич не се отказвай , чесно казано не знам какво друго да ти кажа за да ти помогна.. :)

mrfahrenheit
08-05-2010, 21:49
Няма кой да ти помогне много ,тъй като не сме запознати със ситуацията.
Мога само да те посъветвам непрестанно да се бориш за нея , да променяш подхода , да демонстрираш колоритност и да бъдеш оригинален и различен в неините очи.

ShtrudeL
08-05-2010, 21:50
Ок не си намирай нова. Агонизирай. Агонизирай,защото нищо няма да стане друже.

wwekazadana
08-05-2010, 21:53
Ок не си намирай нова. Агонизирай. Агонизирай,защото нищо няма да стане друже.
И това е вариант.

П.П. Мерси за бързите отговори. Ще се опитам да ги последвам (някои от тях).

wwekazadana
08-05-2010, 22:05
Не бих отказал още няколко мнения по въпроса.

juj4elinka
08-05-2010, 22:46
Разбирам те .. Помня как аз не отдавна се запознах с едно момче, влюбих се, но с разликата, че нямах смелостта да си призная .. та сега не му е времето да говоря за себе си.. Не ми се иска да го казвам, но ако не изпитва нищо повече от приятелски чувства към теб, нещата едва ли ще се променят. . Няма да ти казвам намери си друга, защото колкото и лесно да звучи, не е ... Бъди естествен, може би това е едно от най-големите клишета, но неоспорим факт, както и усмивката. Наслаждавай се дори и на приятелските си миговете с нея. Не знам какво да те посъветвам, но се надявам каквото и да се случи между вас, да е по-добрия вариант, и преди всичко да запазите приятелството си .. =; :wink:

Smrazqvashta
08-05-2010, 23:43
Не вярвам щом си влюбен в нея, да не си бил добър, мил, възпитан и да не си се старал да си прекарвате максимално добре и най-важното да си бил себе си. Ако всичко това е изпълнено наистина не знам какво да те посъветвам. В крайна сметка, ако един човек не изпитва онази специфична тръпка към теб, ако ще и звездите да му свалиш не ще постигнеш нищо. И все пак не е глупак този, който прави грешка, а онзи, който я повтаря надявайки се на нов резултат. Нищо лично авторе, но няма смисъл да тъпчеш на едно място и "просиш" обич след, като може да я откриеш и другаде.

Hidalg0
08-06-2010, 04:57
Пии едно и бегай довечера на дискоу , петък е забавлявай се нема смисъл да се спичаш ,заради некфа кифла :) :) :)

dimitar_ak
08-06-2010, 06:01
Знам, че сега не искаш да приемеш това мнение, но и предните ти го казаха. Не съвпадат желанията ви. Спри да упорстваш, че тя е единствената и потърси нещо друго.

GossipGirl89
08-06-2010, 06:24
Не искаш да четеш мнения от сорта на "Намери си друга", но след като очевидно нещата с тази не се получават, какво друго можем да те посъветваме? Можеш да се бориш по някакъв начин за нея, но както казаха вече преди мен - ако 1 човек не изпитва абсолютно никакво влечение към теб дори и звездите да му свалиш пак няма да има резултат. Само ще стоиш и ще се тормозиш с мисли за нея, а от това вредиш само и единствено на себе си. Единствения удачен вариант остава да продължиш напред в търсенето на друга, която поне малко ще споделя чувствата ти

MaLkaTa_LaDy
08-06-2010, 07:22
Гадно е, да. Но остани до нея като приятел. Ако наистина я обичаш, разбери, че когато се опитваш да я "спечелиш", я нараняваш.
[Eстествено, само ако тя те приема като приятел.]

alonedark
08-06-2010, 07:29
Абе хора , кви са тея влюбвани и депресии , като някой ви откаже...просто се изправяте и продължавате напред!!!На света има толкова милиарди хора , все някой ще успее да запълни празнината!!!

bratignat
08-06-2010, 08:06
Грубо има 3 положения, като едно от тях може би е валидно и за теб:

1. Тя не те харесва освен, като приятел (значи не си достатъчно красив и/или напомпан, а за нея е важен външния вид).
- Тогава се захващай със спорт, но го направи за себе си.

2. Начинът ти на държание е бил сервилен - тичал си след нея, угаждал си й и си се опитвал да я впечатлиш. Много момичета при такова отношение, просто заради спорта ще те накарат да тичаш още повече и ще те използват.
- Разбери, че имаш и ти качества и че другия трябва да се потруди също за твоето благоволение.

3. Доста си беден и оппърпан - звучи кофти, но колкото и да твърдят, че парите нямали значение, ако сравняват между два близнака, единият, от който е по-беден, познай кой близнак печели...
- За да бъдеш независим се изисква време, доста работа и късмет.

Не те съветвам да си намериш друга. Просто се съсредоточи върху собственото си развитие.

Може и да е някоя друга причина, но тези горе са най-честите.

Elenichkaa
08-06-2010, 08:23
Авторе на колко си?
Не може да се вглъбяваш в нея и да си мислиш,че с нея животът свършва.Ето то1но това поведение я отблъсква от теб повече отколкото можеш да предположиш.
Ако се държиш мнооого как да го нарека.....ако постоянно и показваш и казваш,че не я обичаш като приятелка а нещо повече....точно това я кара да си мисли,че може да има и теб..и някой друг...нооо ти ще си "приятел"...нещо като любима играчка или както искаш го наречи.



...затова искам да Ви помоля без изречения от рода на "Спокойно човече, ще си намериш нова". Не искам да чета това...
ти може и да не искаш,обаче ако това е единственото,което можеш да направиш.Може би чак когато си намериш друго момиче и си подредиш живота,тя тогава ще испита нещо към теб (е вярно не любов,но..) защото вече няма да има пълното ти разположение.И замисли се защо не искаш да го чуваш - помагам...защото това е истината и ти подсъзнателно го знаеш. (блаблабла)
И все пак за завършек...успех.

dimi93
08-06-2010, 08:54
Просто се опитай да я забравиш! Дай си шанс с някоя друга! Трудно е знам, но нямаш друг избор! Любов на сила не става!

7227
08-06-2010, 16:07
Просто трябва или да се бориш или да се примириш.Щом тя няма нищо към теб,по-добре се примирявай,а времето лекува всичко,след време ще се смееш над това.Всичко минава,всеки от нас е преживял подобно нещо,но не сме умрели,тук сме :D
Остави нещата така и остави времето да уреди всичко.

soul1199
08-06-2010, 20:21
просто продължи напред

Aysell
08-24-2010, 09:31
Щом ти е казала, че не изпитва същото към теб, ти няма как на сила да я накараш да се влюби в теб.. поддържай връзка с нея, дръж се мило, бъди забавен, винаги готов да й помогнеш и изобщо всичко, което едно момиче би искало да види в момчето до себе си.. и виж какво ще стане.. ако и така не се получи - колкото и да не искаш да го чуваш, трябва да продължиш напред.. все пак със сигурност няма да е единственото момиче в живота ти :)

kloely
08-24-2010, 10:01
Няма какво да направиш. Хубост насила не става. Не те харесва. Не може да отвърне на чувствата ти. Не и се натрапвай, не я преследвай, не я задушавай, за да можете поне приятели да си останете.

Naman07
08-24-2010, 13:10
Аз пък съм сигурен, че това не е любов :Р . Прави разлика м/у влюбване и любов. При теб явно е по-силно изразено привличането, времето лекува. Както е казала колежката по-горе "на сила хубост не става" така, че и да пишем и да не, няма как да ти помогнем.

ilia_92
08-24-2010, 13:20
Keep walking and don't let 'em say you ain't beautiful, не й падай в краката. След време тя ще пусне тема че си я харесвал, вече не, а сега тя те иска (ако ме разбра) ... Момиче ...

djipsito
08-24-2010, 13:26
Аз ще ти кажа, че колкото по-добре се държиш и колкото повече се опитваш да покажеш на един човек че си заслужаваш, той толкова повече ще бяга от теб. В момента, в който единия от двамата признае чувствата си и приятелството не е приятелство. Аз те съветвам да спреш да си показваш чувствата, не й давай поводи да си мисли че не можеш да дишаш без нея, дори да се чувстваш така. Дръж се по-хладно, ако трябва излизай и с други момичета, не бъди с тях щом не искаш, ама ей така на кафе, кво пречи... тя ще помисли, че можеш без нея и че няма да й тичаш подир задника (ако на тва се надява) и като нищо може да те потърси... Колелото се върти ;)

bratignat
08-24-2010, 13:30
Значи имам следния проблем: Жестоко влюбен съм в едно момиче. Историята е следната. С нея се познаваме от няколко месеца, през които аз започнах да я харесвам. Един ден разкрих чуствата си към нея, а тя каза че не изпитва същото към мен. Заболя ме. За първи път наистина да се влюбя в момиче, което е умно, забавно и невероятно красиво и да ми се случи това. Моля някой, който има желание да помогне на един глупак да сподели мнението си и да ми даде някакви проклети напътствия, защото така не мога повече.

П.П. Чел съм теми от рода на тази, затова искам да Ви помоля без изречения от рода на "Спокойно човече, ще си намериш нова". Не искам да чета това, защото усещам, че не искам друга. Искам само нея, сигурен съм, че това е любов и с нея нещата не стоят по този начин, както са с други момичета. Ще съм много признателен на тези от вас, които ми помогнат, било то малко, било то много.

Намери си нова има един адски, важен скрит смисъл, който изпускаш. КОгато момичето види, че си му в кърпа вързан (че тя е единствена и няма да се оглеждаш за други) - почва да те третира, като поредния мухльо, дето тича след нея. Мисля, че нямаш шанс с нея. За това за сега се фокусирай върху спорт, четене и саморазвиване, щом не искаш да ловуваш други момичета.

sasha_90
08-24-2010, 13:45
И аз бих те посъветвала да се бориш и да не се отказваш от нея.Виждам,че и не искаш да се откажеш.Това за приятелството е добра идея.Бъди до нея,подкрепяй я.От опит знам,че от такова приятелство много често става и любов.Просто трябва да имаш търпение.

DaSparKonE
08-24-2010, 23:09
Вариант 1 : Намери Друга
Вариант 2 : Прави нещо което не е свързано с нея , не ти напомня за нея и се опитай да я забравиш
Вариант 3 : "Да удавим мъката в алкохола" :shock: лично аз това бих направил... пия 2 , 3 , 5 , 10 ставаш и продължаваш да търсиш друга ... по хубава

LuxurySk0B
08-25-2010, 05:22
тва си е мелница

Sa4kiSabiram
08-25-2010, 10:33
Не вярвам щом си влюбен в нея, да не си бил добър, мил, възпитан и да не си се старал да си прекарвате максимално добре и най-важното да си бил себе си. Ако всичко това е изпълнено наистина не знам какво да те посъветвам. В крайна сметка, ако един човек не изпитва онази специфична тръпка към теб, ако ще и звездите да му свалиш не ще постигнеш нищо. И все пак не е глупак този, който прави грешка, а онзи, който я повтаря надявайки се на нов резултат. Нищо лично авторе, но няма смисъл да тъпчеш на едно място и "просиш" обич след, като може да я откриеш и другаде.

така е тя не те ли харесва,шанса това да се случи е почти нищожен.Момиче съм и ти го казвам,защото и на мен ми се е случвало да ми кажат че ме харесват,а аз да не изпитвам същото.Тогава ми става кофти,сдухвам се заради момчето и ми се ще да си хареса друга възможно най - скоро за да не го боли,но нищо повече.Просто не очаквай друго.Приеми го,то всичко си минава с времето.всеки е бил нараняван,но после муе минавало.Умрели от любов няма.Ще ти е кофти месец,два,три,година после всичко отминава повярвай ми :)

vilito2589
08-25-2010, 12:17
Моята история е същата има само една разлика и тя е че аз съм момиче. Така знам кво е наистина боли страшно много но живота не свършва с тва. Ако просто я харесваш се отдалечи от нея защото не си струва да страдаш заради момиче което просто харесваш ще я забравиш ще е трудно но ще стане. Ако я обичаш се бори за нея не се отказвай! Бъди мил с нея показвай й че наистина я обичаш и т.н. не мога да ти кажа точно какво да правиш ама дано си разбрал. Но ако видиш че след време нищо не се променя просто се откажи. Боли и то страшно много но с времето всичко минава. Айде късмет и дано нещата да се променят! :-) :-) :-)

Scouser
08-25-2010, 12:25
Трудно постижимо е да я спечелиш, бе брато. Извинявай, че ти го казвам, но е така! Веднъж и аз бях в твоята ситуация, горе/долу абсолютно същата. И какво да ти кажа, каквото и да правех - нищо не се получаваше. И то, не защото проблема е бил във мен, а просто защото момичето не изпитва нищо друго, освен приятелски чувства към мен, което ме наведе на мисълта, че трябва да я забравя! Е, трудно беше, ама се справих! Стискам ти палци, но едва ли ще се получи. :)

strave
08-25-2010, 12:41
Брат и аз имахф период в който реших да преследвам някого.В крайна сметка само притиснах момичето и тя се насилваше да ме хареса и нищо не се получи.Има една мъдрост-Насила хубост не става.Опитай се да се пробваш с другаи не се вглъбявай толкова в едно момиче.

phadog
08-25-2010, 12:53
Пич и аз страдам от несподлена любов вече 3 години и нещо...знам какво е ама както казва 1 познат таксиджия "Живота е радост и тъга" :D

Manik96
08-25-2010, 13:05
Ами покажи на момичето,че наистина я харесваш,върти се околи нея..нека те опознае добре,помагай и ако има нужда,незнам - просто и покажи,че се интересуваш от нея..Но в никакъв случай не прекалявай,не ставай досаден...Успехх!!

scheni
08-25-2010, 20:22
поразузнай какви момчета и харесват и повече не и се натрапвай, не показвай колко ти харесва, а само флирт флирт!
Накарай я тя да те хареса, но в никакъв случай не и се "лепвай" , прави се че сте само приятели, докато не усетиш, че започва да проявява интерес

gotic2oo9girl
08-25-2010, 21:40
Имаш два варианта - или седиш до нея като приятел и й помагаш когато има нужда с надеждата, че един ден ще те обикне.. или се отдръпваш от нея оставяйки я да бъде щастлива с някой друг, а през това време търсиш някой, който да иска твоята любов.. нямам други идеи ;) надявам се да се справиш