PDA

View Full Version : Подарък за 1 месец.



awesomesheepy
08-06-2010, 06:37
хей,с приятеля ми правим 1 месец..
какво да му подаря,че да е оригинално..
той си пада метъл 8-) и..

вие какво сте подарявали за 1 месец?

jumpin
08-06-2010, 06:46
Хах за първия месец още ще подарява :D Аз те съветвам да изчакаш към шестият месец,тогава да му подаряваш нещо :) :wink:

Nakadah
08-06-2010, 06:51
Да не би той да ти е първия?

7227
08-06-2010, 07:11
Той е момче,той трябва да ти подари първи :D
Не е ли рано за подаръци?! Още от 1вия месец?

nevermind1313
08-06-2010, 08:11
първи месец :lol: ... една седмица :lol: ... ГОДИШНИНА, хора, годишниа... и все пак, ако ти се подарява някакъв подарък, вземи диск (или флашка) и запиши някакви твърди. можеш и готин филм (family guy the movie е мн як, ще му хареса :grin: ). бръкни в субтитрите и напиши някое пожелание. така аз честитя празници.

dunce
08-06-2010, 08:16
хей,с приятеля ми правим 1 месец..
какво да му подаря,че да е оригинално..
той си пада метъл 8-) и..

вие какво сте подарявали за 1 месец?

веднага ти казвам тениска на металика, много ще я хареса ^^

w0sh
08-06-2010, 08:16
картичка.

Аребе, първи месес е.... кви подаръци ви гонят.

dunce
08-06-2010, 08:25
Луди ли сте какво като е първи месец? лол, На приятелката си бих и подарил на първата седмица нещо, не виждам нищо лошо в това, ако имаш пари..
И отново темата се обърна в спам, понеже никой не дава съвети, а само акъл.
Ако ходиш по магазините и видиш някаква дреха, която би харесала на твоя човек, защо да не я купиш и да го зарадваш? Или пак ще си казваш "аа чакай, то още 1 месец не е минало.." Ако вижда, че връзката е сериозна, какъв е проблемът?

mumiikataa
08-06-2010, 08:28
Ох... Т'ва с подаръците за 1 месец винаги ми е било смешно... И обясненията в любов от първа седмица - месец, та дори и два..
Авторке, по-добре недей му взима нищо.

bratignat
08-06-2010, 08:44
Щом е метъл, подари му магнит :?

ExPlosLoIvE
08-06-2010, 08:45
ти го познаваш така че вземи му нещо което ще хареса щом го обичаш и не ти липсват пари вземи му нещо специално за да му напомня винаги за тебе

3oPuTy
08-06-2010, 08:47
Луди ли сте какво като е първи месец? лол, На приятелката си бих и подарил на първата седмица нещо, не виждам нищо лошо в това, ако имаш пари..
И отново темата се обърна в спам, понеже никой не дава съвети, а само акъл.
Ако ходиш по магазините и видиш някаква дреха, която би харесала на твоя човек, защо да не я купиш и да го зарадваш? Или пак ще си казваш "аа чакай, то още 1 месец не е минало.." Ако вижда, че връзката е сериозна, какъв е проблемът?
Ти май не си много наясно,какво означава СПАМ?! :lol: Това,че хората изразяват мнение не е спам :?


По темата:
А как реши,че трябва да му подариш нещо за първия месец?!
Много се обичате или к'во :lol:
А иначе моя ми подари една гривна още преди първия месец,но само защото я видял в магазина и решил,че трябва да ми я купи :-|

dimi93
08-06-2010, 08:52
Ами нещо малко и символично! Като за 1 месец това е достатъчно!

dunce
08-06-2010, 08:54
Луди ли сте какво като е първи месец? лол, На приятелката си бих и подарил на първата седмица нещо, не виждам нищо лошо в това, ако имаш пари..
И отново темата се обърна в спам, понеже никой не дава съвети, а само акъл.
Ако ходиш по магазините и видиш някаква дреха, която би харесала на твоя човек, защо да не я купиш и да го зарадваш? Или пак ще си казваш "аа чакай, то още 1 месец не е минало.." Ако вижда, че връзката е сериозна, какъв е проблемът?
Ти май не си много наясно,какво означава СПАМ?! :lol: Това,че хората изразяват мнение не е спам :?


По темата:
А как реши,че трябва да му подариш нещо за първия месец?!
Много се обичате или к'во :lol:
А иначе моя ми подари една гривна още преди първия месец,но само защото я видял в магазина и решил,че трябва да ми я купи :-|

Знам много добре какво е спам :) Когато пишеш нещо, което не помага на автора си е спам, но ако прибавиш и един съвет нещо пречи ли? Нали знаеш оня лаф - български форум - питаш и ти отговарят колко си тъп. Иначе и аз това имах предвид, ако си харесал нещо на някого, защо да не му го купиш..

Loony
08-06-2010, 09:04
Моят първи подарък беше на 3тия месец за неговия рожден ден,той явно мн се е впечетлил от него и с част от парите останали от рд ми купи бая скъпичка туника която незнам как е рабзрал,че я искам.. :) Подаръка ми беше следния: Моя рисунка той на колелото си(спуска се) и кожена верижка с сребарна плочка :P
Ако можеш да рисуваш чудесно!Наррисувай любимата му група? или нещо което обича важното е да от теб! :)

zlonamerena
08-09-2010, 16:42
Много е рано още да му подаряваш каквото и да е било.. изчакай,нека се мине малко време.. и е редно той първи да ти подари нещо.. ( и не е задължително да му върнеш жеста), Дори една роза,би казвала много неща :) Но пък щом си решила,да е точно на първия ви месец.. подари му нещо за спомен,което ще е винаги с него и ще му напомня за теб,когато не сте заедно 8) :P

lady__bird
08-09-2010, 17:46
Аз му подарих първо за Коледа,за бала му и сега за 1година мисля. И така ... ако трябва всеки месец да си купуваме подаръци.. :D Но може да му подариш тениска метълска,някаква гривна пак металски има разни ;д Ако харесва и носи де.Диск с песни на любимата му група..