PDA

View Full Version : Имам ли дюстабан ?



spain1
08-06-2010, 08:12
Можели да качите снимка как изглежда по точно дюстабана и какво представлява аз мисля че имам но не съм сигурен дано да нямам значи на 17 съм преди 1 год като носех един маратонки с тънка подметка забелязах че лявата маратонка е леко накриво износена се 1 стъпвам накриво нз дали е от самите ниски маратонки защото имам сега с по дебела подметка маратонки и незабелязвам този проблем също знам че хора с дюстабан немогат да тичат а аз си тичам без проблеми ............ и можели да качите снимки да видя как изглежда дюстабана за да си сравня с ходилата ми и да сложа край на подозренията ????

само да кажа че си тичам спокойно по 3 км без да осещам болки в ходилата или нещо такова а знам че самите хора с дюстабан немогат да тичат въобще е хора кажете ми имам ли дюстабан или не ??????

darkPaladin
08-06-2010, 13:14
иди на лекар то по снимки не става

spain1
08-07-2010, 06:46
иди на лекар то по снимки не става

еми то с просто око се вижда че нямам дюстабан понеже имам извивки на краката и се радвам че нямам намерих снимки в интернет как изглежда ходилото на дюстабана и нормалното ходило зех 2 бели листа намазх си ходилата с иод и стъпих на тях като видях отпечатаците и ги сравних и видях че нямам дюстабан .........