PDA

View Full Version : Сигурно поредния проблем



ExPlosLoIvE
08-06-2010, 08:20
Здравейте ето и мойта история - преди 3 месеца се запознах с едно момиче но един месец беше само на здравей - здрасти . Тогава една обща добра приятелка имаше рожден ден и от тогава почнах да я харесвам. Два дни по късно тръгнахме всичко беше супер яко ама някаде 2-3 ден почнах да се влюбвам в нея и докато си мислех че ще сме заедно страшно много време защото и на двамата ни беше супер а аз бях влюбен в нея и тя беше всичко за мен .Но един ден когато вече ходехме от седмица и нещо тя ми излезе с номера,че цитирам "рано и късно ще се нараним така че по добре сега много добре знаеш че няма да останем заедно вечно пак и аз незнам какво искам" та в този момент реших да се направя на добър пък и нали я обичам и казах че щом на нея и е добре сама значи и на мене ще е добре но сега мисля че това ми е най-голямата грешка. Скъсахме и ето ме сега почти 2 месеца по късно-незнам какво да правя още я обичам но тя сигурно ме е забравила отдавна.Мноо го обичам това момиче защото направих страшно много промени заради нея . Някой ако може да ме посъветва какво да направя ще съм му много благодарен

bratignat
08-06-2010, 08:23
Тя те е скъсала. Отговорът ти няма толкова голямо значение. Да не мислиш, че ако й беше казал "Не ти позволявам да скъсаш с мен.", нещо щеше да се промени?

Казала ти, е че не знае какво иска, така, че не се вайкай, а си опичай умът.

ExPlosLoIvE
08-06-2010, 08:29
абе тя може да ме е скасала ама нали знаеш като обичаш някоя страшно много и ти е трудно да я забравиш

Elenichkaa
08-06-2010, 08:30
Мдааа отговорът ти няма значение,напротив постъпил си добре и си излязал с достойнство и ако тя те помни (не може да не те) ще те запомни с "добро".
Щом си направил толкова промени за нея (надявам се към добро),това не означава че не е незаменима.Друго момиче ще ти оцени харектера повече или достатъчно,че да останете заедно!

....успех!

ExPlosLoIvE
08-06-2010, 08:30
абе тя може да ме е скасала ама нали знаеш като обичаш някоя страшно много и ти е трудно да я забравиш

Elenichkaa
08-06-2010, 08:31
^ напротив можеш!КАК? - С воля и решителност да го направиш!

Blondityy
08-06-2010, 08:31
Тя сама си го е казала - не знае какво иска. Преодолей го, намери си нова приятелка. Успех! :-D

ExPlosLoIvE
08-06-2010, 20:37
хора мерси много за съветите ако може и още проблема е че още я обичам даже всеки ден ми липсва все повече и повече а не искам да я забравя и всики моменти колкото и да са малко те когато сме били заедно кат се пее в една песен прегърнати или просто да мълчим

truculent
08-06-2010, 23:06
хора мерси много за съветите ако може и още проблема е че още я обичам даже всеки ден ми липсва все повече и повече а не искам да я забравя и всики моменти колкото и да са малко те когато сме били заедно кат се пее в една песен прегърнати или просто да мълчим

Ако излизаш по често с приятели ГАРАНЦИЯ че голямата ти обич ще отлети за 2-3 дена.. късмет!

anonymous708973
08-07-2010, 07:03
Мноо го обичам това момиче защото направих страшно много промени заради нея .

Това изречение понамирисва... Направил си промени и подсъзнателно искаш тя да ги оцени - да се върне, за да ги оцени. Не я обичаш заради това, а по някаква страшно тъпа причина, а тя ти излиза с много популярни напоследък номерца - рано или късно ще се нараним, затова дай да скъсаме... Ами, рано или късно ще огладнееш, затова дай въобще да не ядеш! Тъпо, тъпо, тъпо.
И да, знаем какво е да не можеш да забравиш някого. Но малко време + разсейване + приятели ВИНАГИ е печеливша комбинация. :)

valdesbg
08-07-2010, 15:24
Инчееее, меко си му го казала... меко...

Авторе - усещаш ли как си по голямо мекотело и от октопода Паул? Вързал си се на фльонга заради фльорцата и сега ревеш като тя не те брои за колец за домати даже... Ми тъй де.. да те е молила че да е ДЛЪЖНА?

Като правиш нещо.. има два варианта.. или го правиш за себе си.. за да няма безгръбначни истории, или уведомяваш другия какво си направил и какво искаш в замяна,.. за да няма недоразбрани истории.

А и колко по индиректно трябва да ти намeкне девойката, без да бъде груба, че ти си по течен и от топла бира... за какво си и на нея? Да си разнообразява слетобедите?

И трето.. супер жeнствено се държиш... нормаlно е да не те иска.. тя пyтка вече си има :) Още една за какво и е?

Backspace93
08-07-2010, 17:03
Тя те е скъсала, напраила те е на боклук, ти продължаваш да твърдиш, че я обичаш, при положение, че си излизал с нея 1 седмица :lol:

bratignat
08-07-2010, 17:40
Абе, че авторът е за сръбска музика и бой, верно е така. Обаче и фльорцата не изглежда да е от някой манастир. Общо взето тя е кифла, а ти си чехълче. Постарай се да се развиваш, и да бъдеш малко повече егоист. Не се жертвай от тук наттатък за никого. Романтичните истории може да разплакват, особено ако предишният ти ден е преминал в заваряване, обаче в практиката не помагат.

SameLove
08-07-2010, 17:55
По-добре забрави за нея.Намери си по-добра,която да те цени повече и няма да сгрешиш.

ExPlosLoIvE
08-08-2010, 20:03
за уточнение на тези които ме бъзикат нито една сълза не сам пролял за нея първо и второ абсолютно всеки ден съм с приятели и си праим супер купони проблема е че ми пука страшно много за нея и незнам дори дали има смисъл да я забравям

Blondityy
08-08-2010, 20:07
за уточнение на тези които ме бъзикат нито една сълза не сам пролял за нея първо и второ абсолютно всеки ден съм с приятели и си праим супер купони проблема е че ми пука страшно много за нея и незнам дори дали има смисъл да я забравям
малее, нито една сълза не пролял, тва да не ти е кръв, кво си ги пестиш, то не е срамно... 8-)