PDA

View Full Version : пърхот - проблем



waller12345
08-06-2010, 09:30
Еми имам малко проблемче - Имам пърхот! До сега нямах, но това лято като почнах да нося шапка и като си разтърсвах косата ми падаше нещо бяло, отначало си мислех, че е някъв прах, но това ми прилича на пърхот може и да не е. Без да си барна косата нищо не се вижда, нямам нищо на косата, но когато я барна малко продължително започват да падат "бели точици". И друг проблем, много ме и сърби, не знам защо, при положение, че редовно си мия косата. Нямам алергии, но може това да е, без аз да зная :). Та искам да ми препоръчате много ефективен шампоан и наистина да маха пърхота. Преди си миех косата с "Head & Shoulders" и нямах пърхот, но не носих и шапка. Да продължа ли с този шампоан или ще ми препоръчате друг???

И НАИСТИНА ЛИ ПРОБЛЕМА С ПЪРХОТА МОЖЕ ДА Е ОТ ШАПКАТА???

ДА ОТБЕЛЕЖА - НА РАМЕНЕТЕ НЯМАМ ПЪРХОТ, ПАДНАЛ ОТ КОСАТА :D :D :D :shock: :razz:

maksimal
08-06-2010, 11:12
Неможе в никакъв случай да е от шаката! Пърхота не се заразява външно... Той се появява при неправилна обмяна на веществата в тялото...

за шампоани ; clear , nizoral , head&shoulder , wash&go (с коприва) , shauma ....

7227
08-06-2010, 16:15
Пърхота е гадна работа,да не казвам,че почти няма лечение,до сега не знам някой,който НАПЪЛНО да се е излекувал от това.

lady__bird
08-11-2010, 11:10
За пърхот - Тео бебе .
Не знам при мен точно от тези шампоани " clear , nizoral , head&shoulder , wash&go " ми излиза пърхот.Явно са прекалено силни,а и съм забелязала ,че тези ,които най-много ги рекламират.. ;х С тео бебе и ми се оправи и след това почнах само със Shauma :)

ElinoOor
08-11-2010, 11:43
^ не е препоръчително да се използват бебешки шампоани

shauma и nivea против пърхот,НО мъжките :)
ако искаш повече пърхот,тогава използвай wash&go/head&shoulders -.-

погледни и важната тема малко по-горе

lady__bird
08-11-2010, 12:05
Не виждам защо да не е препоръчително.Аз казвам,какво ми е подействало.Бебешките шампоани ми правят косата мека и не се омазнява бързо.Но го ползвам най-много 3-4пъти и след това с такъв на Shauma.

ElinoOor
08-11-2010, 13:54
Е, де да знам фризьорката ми го каза 8-)
Аз от мъжката шаума с лимонена трева почвам да кихам :-o

BakuTo
08-24-2010, 12:24
Пърхота е гадна работа,да не казвам,че почти няма лечение,до сега не знам някой,който НАПЪЛНО да се е излекувал от това.
аз.Head and Shoulders му е майката

cveteto64
08-24-2010, 13:03
Аз съм за низорал, използвала съм и изброените по-горе, но само низорал ми помогна и изчисти пърхота

elito96
08-25-2010, 08:40
И на мен тази година ми се появи, точно както ти го описваш и си взех Head and shoulder с лимон и ми помогна, сега нямам тези проблеми. :)

Sladkodavka
03-22-2014, 06:07
Здравеите имам пърхот от.. Нз колко време аз съм на 10 сърби ме също косата всеки път си копувам различни шампоани вчера си купих на саяс (syooss) нещщо такова не се имива пробвала съм head I shoulders. Lash I go сигорно има и още молянПОМОЩ