PDA

View Full Version : МАМЯТ ВИ



mincheto
08-06-2010, 12:42
swords1010
Модератор



Регистриран на: 26 Юни 2007
Мнения: 3033
Местожителство: Асеновград, България



Хора мамят ви.Има скрит модератор,който не е аднат в списъкът с модератори.





И Musikthey или там както се пишеше е недeйстващ модератор
както и vladipirat ,който има само 1 единствено мнение, и duh4o,който за 3 години има само 7 мнения....а пък да не говорим за DrTeen,който не влиза повече от година ,а уж е назначен тук, за да помага на ТИЙНовете...помага дръжки...


Това е цялата истина -сайта ВИ мами за много неща 8)

December
08-06-2010, 12:52
Ама ти нали се зарече,че няма да пишеш в тоя сайт повече :lol:
Или щом махнаха wosh си вече доволна,и пак ще досаждаш,така ли?

За тия vladipirat ли как беше,мачока и преди е казвал.Това са шефовете на инвесторбг или както там се казваше фирмата(?) дето държи тийнпроблем.

Да знаеш,много мъчно ни беше за тебе :cry: Добре,че пак се върна за да ни отвориш очите!

П.П. защо в анкетата,няма отговор "не" :-o

shadow4e
08-06-2010, 13:07
Mинче, ти нали си във форума от 5 години и следиш и този раздел и темата за модераторската помощ непрекъснато, тогава как си изпуснала обяснението.

Седем дена не писа и се чуди какво ново да измислиш и се появи с тази тема, поздравления.

LadyDi
08-06-2010, 13:29
Уважаема госпожице,

Има модератори на форума, модератори на статиите и модератори на други части от сайта. TeenProblem.net не е само един гол форум.

И какво означава "недействащ" модератор? Това че не заключва теми и не трие мнения, не означава, че е недействащ.

Айде успокой нервите и намери друга мисия в живота си :)

Nakadah
08-06-2010, 17:02
Дете, къде тръгна бе? По цял ден киснеш в този форум а "уж" беше главен готвач на и аз не знам къде. Да не говора че и очакваш дете(ROLF!!!) и ето те тебе пишеш поредната тема понеже ти е дошло и никой не ти ходи по гъза. НЕ СЪЖАЛЯВАМ!!! Света не е СЪН!!!

НЕ Е ТВОЯ РАБОТА ДА СЕ МЕСИШ В РАБОТАТА НА ЕКИПА НА ФОРУМА! НИТО ПЛАЩАШ, НИТО ТЕ КАРАТ ДА ПЛАЩАШ, НИТО НИЩО!!! ТИ СИ 1 ПОТРЕБИТЕЛ КАТО НАС ОСТАНАЛИТЕ И НЯМАШ НИКВИ ПРИВИЛЕГИИ ЗА ПРЕТЕНЦИИ!!!

7227
08-06-2010, 17:15
Каква всъщност ти е целта?

Claymore
08-06-2010, 17:30
Каква всъщност ти е целта?

Чакай де се сетя...да привлича внимание? :lol:

7227
08-06-2010, 18:11
Каква всъщност ти е целта?

Чакай де се сетя...да привлича внимание? :lol:
Не е особено оригинална де...Мен ми харесва форума и това момиче не може да ме разубеди с темата си да не пиша тук. Ако модераторите решат,че не трябва да пиша тук,да ме трият,ама това момиче май си няма друга работа и се занимава с глупости!

П.С. абе щом те мамят ти защо продължаваш да пишеш???

Claymore
08-06-2010, 18:22
Тя не може да разбере, че това не е измама, а просто на тези хора са им дадени мод права и все още не са добавени в мод групата. Или нарочно не са ги сложили там. Няма никаква измама. Нали пак пише, че са модератори каква ще е разликата ако са членове на група...те пак си остават модове! :x

7227
08-06-2010, 18:24
Не разбирам какъв е смисъла?Какво я интересува работата на модераторите???
Абе момиче я си гледай живота и не се занимавай с глупсоти,смешно е и тъпо! :razz:

amk933
08-06-2010, 20:31
И като ви мами всичките защо се МАЗНЕШЕ на всички от екипа подред да станеш МОДЕРАТОР? Да не би да искаше да си част от тази "измама"? :-o Много загрижено...Изключително много се дразня на такива хора - първо вървят и са по-течни от разтопено масло, но като видят, че гроздето е кисело, започват да плюят по всичко и всички. Много хитра тактика...не. :?

doomkillerr
08-06-2010, 22:15
Ами аз няма какво да добавя по темата освен да се обърна към авторката с думите: "Колко заблудени хора има на този свят Боже"... :?

П.С. - То се е видало, че или все някой им трие точно техните мнения, регистрации и т.н. или пък във всяко едно нещо откриват някаква невиждана конспирация за която биха завидяли дори ЦРУ, Мосад, МИ-5, КГБ и останалите тайни служби по света... :D

Canis_Dirus
08-09-2010, 06:19
Модератори не само мамят, ами и крадат и лъжат.
Лично бях дал на мачока едни пари да ми завиши изкуствено мненията на 30 000, както и да ми премести датата на регистрация на 2002 година, ама човека взе парите и ...

Пирамиди
фараони
и мачоци за милиони...

Скоро ще има акция на МВР Модераторите.
Треперете подлога на пианиста от големия панален квартал.

Треперетееееееееее
:o :o :grin: :grin: 8-) 8-) :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

amk933
08-09-2010, 08:33
Хаха акция "Модераторите"... :razz: Ще станемЕ извеСни по бтв-то...ще ни гледате на голЕм екран. :oops: :lol:

kalpazanka
08-09-2010, 08:35
Отивам да си запазя час при фризьорката. 8-)

amk933
08-09-2010, 08:36
Да си хубава за пред камерите ли или да не ти се оплита в белезниците и цапа в пода докато някой прокурор вика: "Долу! Ти си долна престъпница, раздаваща банове, и сега ще си платиш! На земята!" :D

kalpazanka
08-09-2010, 08:38
Да съм хубава за пред камерите. Червенокоса ли да съм или кестенява, как мислиш, amk933? Къдрава или с права коса?

Claymore
08-09-2010, 09:04
Аз ти препоръчвам права и тъмно руса.
Ще изглеждаш по-представителна. 8-)

amk933
08-09-2010, 09:07
С права коса, кестенява с прискърцване може и накъдрена, с грамадни очила от ония мухарниците, дето ти покриват цялато лице да не те разпознаят близки и роднини...а и да си пазиш очите докато летиш към земята... :lol:

До довечера цял сценарий ще скалъпим... 8-)

kalpazanka
08-09-2010, 09:10
Русото се отхвърля. Няма да ми ходи.

amk933, няма да ме проснат на земята. Ще ги светна, че скоро съм била на концерт на Веско Маринов. Ще им покажа снимките и клипчетата. Даже ще помоля Цецко да ме уреди с автограф, защото не съм могла да пробия охраната след концерта. :P

7227
08-09-2010, 12:58
Ейй вие модераторите сте с големи връзки :D

amk933
08-09-2010, 18:55
kalpazanka, зарязвай медицината и заминавай да учиш режисура в НАТФИЗ. :razz:

7227, т'ва сме ние модераторите - мафиози. Ще ни съдят за неконституционно и престъпно разпространение на банове по интернЪет и психотерор над потребителите на форОНа. :lol:

7227
08-09-2010, 20:49
kalpazanka, зарязвай медицината и заминавай да учиш режисура в НАТФИЗ. :razz:

7227, т'ва сме ние модераторите - мафиози. Ще ни съдят за неконституционно и престъпно разпространение на банове по интернЪет и психотерор над потребителите на форОНа. :lol:

:razz: :razz: :razz: то почнаха вече да ви разконспирират ... особено с тая тема :razz:

andjito86
08-27-2010, 20:21
8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) леле майко умрях да се смея :lol: :lol: :lol: 8-) 8-) :razz:

MissNothing
08-31-2010, 11:54
Мамили ни. :lol:
Обаче наистина Доктор Тийн къде се загуби?

DarkTemplar
08-31-2010, 13:42
Обаче наистина Доктор Тийн къде се загуби?
Погнаха го от Здравната каса. 8)

Sham
08-31-2010, 20:31
Има модератори на форума, модератори на статиите и модератори на други части от сайта. TeenProblem.net не е само един гол форум.
Май имате нужда от нов модератор на статиите!

Днес Албенка пак ми е изтрила добронамерения коментар под неграмотната й статия (http://www.teenproblem.net/news/s/22160.html), осмиваща грамотността на съвременната младеж. Пълен абсурд, братче!

//коментарът ми беше нещо в духа на "Всичко хубаво, Албенче, обаче: кандидатстудентска, кандидатстудентски.;"

Да не излиза, че мрънкам, просто е доста тъпо да те трият ей така, а и да не си направят труда да отворят речник, след като си им направил забележка. Толкова самоуверени вписващи, чак дрънкат...

MissNothing
09-01-2010, 06:03
Има модератори на форума, модератори на статиите и модератори на други части от сайта. TeenProblem.net не е само един гол форум.
Май имате нужда от нов модератор на статиите!

Днес Албенка пак ми е изтрила добронамерения коментар под неграмотната й статия (http://www.teenproblem.net/news/s/22160.html), осмиваща грамотността на съвременната младеж. Пълен абсурд, братче!

//коментарът ми беше нещо в духа на "Всичко хубаво, Албенче, обаче: кандидатстудентска, кандидатстудентски.;"

Да не излиза, че мрънкам, просто е доста тъпо да те трият ей така, а и да не си направят труда да отворят речник, след като си им направил забележка. Толкова самоуверени вписващи, чак дрънкат...

Да бе на тея статии винаги има някакви идиотски грешки. И като отдолу ги поправиш веднага ти трият коментара.. 8-)

banan4ireloaded
09-03-2010, 01:05
конспирацията е навсякъде.... :booooomb:
в русия съм в русия съм :shock: :shock:
бате вземи осъзнай се teenproblem няма да спечели нищо ако мами и лъже :razz: пък дори и да е така нали форума си върши работата :razz: лелеееее нямаш си работа браат ;д