PDA

View Full Version : напълно непознати или стъпка по стъпка



thoronaro
08-06-2010, 13:55
И двата съм ги гледал като малък.Напълно непознати ми по харесва.Как съм се смял на него като малък.Ако някой не помни
Напълно непознати се разказва за двама братовчеди Балки и Лари който стават съквартиранти.Сериалът проследява техният съвместен живот(Балки е някакъв чужденец и лари го учи на американската култура)Големи олигофрени са и двамата много радват :D
Стъпка по стъпка - мъж и жена се женят.Всеки от тях е бил женен преди и имат по три деца.Сериалът проследява животът на 9 членното семейство(включително един смахнат братовчед който живее в гаража).

December
08-06-2010, 14:13
и двата съм ги гледала,ама нещо не ми допадат.
балки и лари преди около 3 години ги даваха по GTV(сегашното битиви комеди) и ги гледах когато нямах работа.
избирам стъпка по стъпка.Децата бяха забавни (:

RY
08-06-2010, 14:23
Не съм ги гледала,но 'Напълно непознати' ми звучи познато. :lol:

maroin
08-06-2010, 19:24
Напълно непознати си го спомням много смътно,ще го намеря някъде да си го припомня.Стъпка по стъпка го гледах с цялото семейство като бях дете.Приятни спомени :)

digitalgirl93
08-06-2010, 20:00
Напълно непознати не съм гледала, но си спомням,че преди няколко седмици по Би-ти-ви Коомеди-то бях хванала един епизод на "Стъпка по стъпка". Поне така си мисля..спомням си, че бяха доста деца..ии нищо друго 8-)