PDA

View Full Version : Бързо отслабване



xxBloody666Tearsxx
08-06-2010, 17:24
Здравейте, знам, че това е над 1000 тема за отслабване, ама не намерих моя отговор в другите теми ( е не съм чела всички, ама доста ) И въпроса ми е: Как мога да остлабна бързо? Говоря до септември някъде.. Значи проблема ми е само в корема. Краката ми са добре, ръцете също, само корема ми не е добре xD. Ако може казвайте диети упражнения и други щуротий, с които се отслабва бързо. Коремни преси правя всяка вечер по 150, а сутрин по 100. Казвайте ако трябва да ги правя повече.. Ако се сещате и за нещо, с което мога да сваля 2-3 кг за 3-4 дена ще е супер.. Да знам, тъпо същество съм и не почнах от рано. И моля ви да пишат само хора, които могат да помогнат. Такива дет ще се заяждат и прочие да не си правят труда да пишат. Мерси предварително!

teddyx33
08-06-2010, 17:34
изтегли си някое друго видео от замунда... и прави упрежнения поне два пъти седмично .. лично аз правя Pump It up .. но ,много изморява правя и друго клипче дадено от една съфорумка...карай колело,скачай на въже... или пък ходи на фитнес. И можеш да започнеш да се храниш здравословно ,не диети .. просто избягвай мазното,сладкото и захарта е за предпочитане също. Спорт + добър режим на хранене и ще си готова .. успех :)

AniBG
08-06-2010, 17:41
Ами за бързо - незнам, но за ефикасно - знам! :D

Ами единствената „процедура“, която можеш да направиш е да ядеш здравословно по 3 пъти на ден MIN, но по малко! Яж повече зеленчуци и плодове, няколко пъти в сидмицата месо, белтъчини и т.н. Яж разнообразно, здравословно и комбинирай това със спорт! 8)

solarKiss
08-08-2010, 10:45
Не се тъпчи с излишни работи като: чипс,хляб,пържени картофи,храна от Мака...аз отслабнах с 5 кг за седмица и половина.. ядях само праскови ;дд тоест..сутрин нищо на обяд 2 праскови ..до 4 часа само вода и дъвки орбит... към 4 (16 часа) може още праскови .. или някакъв друг плод... вечерта само салата или пак някакъв плод ;))

Важно е не толкова КАКВО се яде,а КОГА и КАК

PinkFloydSound
08-08-2010, 10:47
Да бе, той хлябът е изключително излишен. :razz:

DesSsi
08-08-2010, 15:04
Не се тъпчи с излишни работи като: чипс,хляб,пържени картофи,храна от Мака...аз отслабнах с 5 кг за седмица и половина.. ядях само праскови ;дд тоест..сутрин нищо на обяд 2 праскови ..до 4 часа само вода и дъвки орбит... към 4 (16 часа) може още праскови .. или някакъв друг плод... вечерта само салата или пак някакъв плод ;))

Важно е не толкова КАКВО се яде,а КОГА и КАК

а колко кг беше и прави ли някакви упражнения ?

solarKiss
08-10-2010, 19:20
Да бе, той хлябът е изключително излишен. :razz: да!!! НАИСТИНА е прекалено излишен.. ;]] особено този обикновенния..белия ;]] ;))))