PDA

View Full Version : Познавате ли болни от спин



pochti
08-06-2010, 18:20
Моля ви най-сърдечно , разкажете какви симптоми имаха те като започнете от симптомите които са получили в ранен стадии и тн . тъй като знам на шаблон какви са симптомите и стадиите но като чуя истенски случаи ще направя по-добра справка . Моля ви пишете хора които пряко сте имали наблюдения върху хора заразени от ХИВ/СПИН !
Имаха ли подути лимфни възли , херпеси и тн. в какъв период от време са ги получили и всичко останало подробно .
Ще съм изключително благодарна .

TykaSePisheNick
08-06-2010, 22:21
Моля ви най-сърдечно , разкажете какви симптоми имаха те като започнете от симптомите които са получили в ранен стадии и тн . тъй като знам на шаблон какви са симптомите и стадиите но като чуя истенски случаи ще направя по-добра справка . Моля ви пишете хора които пряко сте имали наблюдения върху хора заразени от ХИВ/СПИН !
Имаха ли подути лимфни възли , херпеси и тн. в какъв период от време са ги получили и всичко останало подробно .
Ще съм изключително благодарна .
Едва ли ще намериш някой с такъв приятел.Всеки, който разбере, че негов познат е болен от ХИВ автоматично го игнорира и забравя за всякакъв контакт с него.Нищо, че се предава само полово и кръвно - за тях дори и въздухът, който диша е заразен.

pochti
08-08-2010, 01:41
това е ужасно :(

Discard
08-08-2010, 20:15
Ако са били истински приятели едва ли ще има такъв игнор.Но е факт, че хората ги е страх от това нещо, едва ли не ако те пипне и край вече...едновременно с това забелязвам една такава апатия във всички...едва ли не "не ме барай да не ме заразиш" а повечетго са имали полови конкатки без презерватив, дори не са си правили изследвания и т.н....

Аз нямам такива приятели, поне за които да знам.Това мислене зе тези хора, сякаш са прокажени ги кара може би да се срамуват от това нещо....Абе ужасна работа е-неслучайно е чумата на 21век...

Claymore
08-09-2010, 07:22
Авторке, забелязах и другата ти тема, в която също казваш за съмненията, че си заразена. Защо просто не потърсиш лекарска помощ и не си направиш изследвания? :(

TykaSePisheNick
08-09-2010, 07:23
Авторке, забелязах и другата ти тема, в която също казваш за съмненията, че си заразена. Защо просто не потърсиш лекарска помощ и не си направиш изследвания? :(
Щото теста дава резултат след 6 месеца от акта.