PDA

View Full Version : Любовно пожелание



kukla_69
08-06-2010, 18:49
Някой би ли споделил какви любовни пожелания ,любовни смси сте пращали на любимите хора за рождения ден .. или какво сте получили :Р :grin:

SemperFidelis
08-06-2010, 21:56
Като реша да издавам автобиография, ще споделя.

Elenichkaa
08-07-2010, 07:53
По принцип аз мразя да ми честитят с смс! И всички покрай мен знаят това.За мен е достатъчно като се видим да ее измислил нещо оригинално и от сърце.

Blondityy
08-07-2010, 08:55
оф, бе хора, измислете си сами... не е истина просто, преди един месец измислях стихотворение на някъф галош, дето искал да се обяснява в либоф на няква на рождения й ден... и така, написах го, стана много хубаво и тоя цървул дори едно "мерси" не каза... :-x

mynichka
08-07-2010, 10:18
По принцип аз мразя да ми честитят с смс! И всички покрай мен знаят това.За мен е достатъчно като се видим да ее измислил нещо оригинално и от сърце.
аз пък предпочитам със смс, отколкото обаждане по телефона, писва ми да повтарям мерси и те да продължават да изреждат пожелания

Elenichkaa
08-07-2010, 14:41
По принцип аз мразя да ми честитят с смс! И всички покрай мен знаят това.За мен е достатъчно като се видим да ее измислил нещо оригинално и от сърце.
аз пък предпочитам със смс, отколкото обаждане по телефона, писва ми да повтарям мерси и те да продължават да изреждат пожелания
не ми харесва нито с смс,нито по скайп,нито с обаждане.Но ако получа казвам едно "мерси",но някак си не ми въздейства като пожеланието,изрекано очи в очи.

А авторе ако толкова искаш да честитиш чрез смс:едно здраве щастие успех и много любов според мен стига.Ако започнеш да измисляш или да търсиш дълги текстчета,няма смисъл.Това стига!

Backspace93
08-07-2010, 16:47
Момиче с такъв аватар, с такъв подпис и потребителско име не може да измисли любовен СМС? Край, пропаднахме :lol:

InloveAgain
08-07-2010, 18:42
Оф абе ебати и тъпата тема.
Като си го измислиш сама тогава вече ще е хубаво.

FuckedUp
08-07-2010, 20:13
Момиче с такъв аватар, с такъв подпис и потребителско име не може да измисли любовен СМС? Край, пропаднахме :lol:
И какво е общото?

lifelesscorpse
08-07-2010, 22:21
Защо не си развихриш фантазията и да си натиснеш зеленото копче в главата за ВКЛЮЧВАНЕ,ами чакаш на готово?Дори и смс да е ,то пак си личи дали е копнат от интернет или е измислен от теб.Страшно много мразя смс-и,които да копнати от нета.Винаги си личи.Даже една смотла веднъж ми прати СМС ЗА РОЖДЕНИЯ МИ ДЕН,в който пожеланието беше на ВИЕ,а не на ТИ...

eminemfenka
08-08-2010, 11:16
Ша та клатя така както гладен циганин клати джанка .



:lol: 8-)

eminemfenka
08-08-2010, 11:19
Момиче с такъв аватар, с такъв подпис и потребителско име не може да измисли любовен СМС? Край, пропаднахме :lol:
И какво е общото?


Аватар - любовен и перверзен

Никнейм - 69 любовна игра ..

Поне така го разбирам аз :-o 8-)

Backspace93
08-08-2010, 12:48
Момиче с такъв аватар, с такъв подпис и потребителско име не може да измисли любовен СМС? Край, пропаднахме :lol:
И какво е общото?


Аватар - любовен и перверзен

Никнейм - 69 любовна игра ..

Поне така го разбирам аз :-o 8-)
Фенката ти обясни точно и ясно. 8)

notlike
08-08-2010, 12:58
Толкова ли не може да ти роди главата нещо от сорта на "Да си жива и здрава, успех, късмет и да се чувстваш като немец в танк" :D

Blondityy
08-08-2010, 19:24
"Да си жива и здрава, успех, късмет и да се чувстваш като немец в танк" :D

Ша та клатя така както гладен циганин клати джанка .
тва е! пращай! 8-) :lol: :razz: