PDA

View Full Version : една невъзможна,несподелена любов..



vanesa0pld
08-06-2010, 18:51
така...режих и аз да ви напиша моята банална история,знам че неможете да ми помогнете но мисле че ако споделя с вас ще ми стане по-добре!
Така...преди 3-4 месеца се записах на хип-хоп танци.
Още на 2 ден имаше състезание и хореогравката ме взе с нея за да видя как стоят нещата.Докато стоях и тъпеех ми направи впечтление едно момче-първо това че танцува МНОГО добре.През следващата седмица го видях още 2 пъти..и го харесах.
Той се казва Георги.Наистина е мн добър/в танците/ и много симпатиен .Харесвам го харесвам го и защото има ОГРОМНО чуство за хумор/а аз наистина харесвам такива момчета/,лигави се/но непрекалява/,абе с една дума СЛАДУР!
Но аз се отказах от танците и изгубих всякаква надежда.
Постоянно гледам в Facebook/ :D / с кого си е писал,качвал ли е нови снимки,какво прави в момента...
Исках да ми пиша,но ме притеснява факта че аз не съм красива,а той харесва ония надути мацки,може би защото и той е леко надут..
Но аз наистина го харесвам....всеки ден мисля за него..
И се измъчват от факта че той никога няма да бъде мой...Всички ми казват ''Никога неказвай никога'',но аз знам че между нас няма да се получи..
Прекалено различни сме.
И въпреки това аз го обичам и придължавам да гасна по него.... :( :(

Claymore
08-06-2010, 19:37
Всички ми казват ''Никога неказвай никога'':(

Явно всички са фенове на Д. Бийбър :razz:
По темата...надуфки не ти трябват, нали се сещаш, че колкото повече се надуваш все някой ден ще се пукнеш! :)

miskaprizZ
08-06-2010, 19:41
Ехо ... събуди се какво значи "не съм красива"...Това че не изглеждаш като така наречените "кифлички" не те прави грозна... Всеки има както недостатъци така и ХУБАВИ черти... Погледни се в огледалото и се опитай да откриеш своите.... :) :)
Относно момчето нищо не ти пречи да му пишеш....Няма какво да губиш...Айде Успех :) :)

fungus
08-06-2010, 19:43
Всички ми казват ''Никога неказвай никога'':(

Явно всички са фенове на Д. Бийбър :razz:


аз защо казвам, че "днешната младеж само в гъза да я ебеш". колк оси глупава, това е известна фраза, казана за първи път от чарлз дикенс, не от тоя сопол, който си споменала...

по темата - нямам мнение

пп. сега не знаеш кой е дикенс нали?

yeep
08-06-2010, 19:55
Ехо ... събуди се какво значи "не съм красива"...Това че не изглеждаш като така наречените "кифлички" не те прави грозна... Всеки има както недостатъци така и ХУБАВИ черти... Погледни се в огледалото и се опитай да откриеш своите.... :) :)
Относно момчето нищо не ти пречи да му пишеш....Няма какво да губиш...Айде Успех :) :)
+ точно

radeberger
08-06-2010, 20:05
Как пък реши , че го обичаш . Видяли сте се няколко пъти ... Просто си го харесала как изглежда .
Щом казваш , че си пада по надути момичета и че той също е надут , тогава по - добре не се занимавай .

SunSetBeach
08-06-2010, 20:09
Защо не публикуваш снимка да те видим,пък и съм съгласна с едно от мненията по нагоре:всеки е красив по своему.ц :)

Daqn4eto0o
08-07-2010, 07:02
Еее стига .. всеки е красив с нещо , дай снимка както казаха да те видим :) Пък пиши му , пробвай може да стане нещо.Нищо не губиш :)

Elenichkaa
08-07-2010, 08:02
Не можеш да твърдиш,че е надут докато не го опознаеш!
Съветвам те да му пишеш.Просто започни някакъв разговор и всичко ще си тръгне от самосебе си.Поне няма да те е яд,че не си опитала.

Колкото до красотата-не ти вярвам,че "не си красива".На 15-16-17 г. си сиг. а на тези години човек би трябвало да кипи от енергия.Повдигни си самочувствието малко и започни да гледаш на себе си с др. очи.Имай добра и достатъчна самооценка за себе си,нито повече,но нито и по-малко!

успех .

dimi93
08-07-2010, 08:55
Всички ми казват ''Никога неказвай никога'':(

Явно всички са фенове на Д. Бийбър :razz:


аз защо казвам, че "днешната младеж само в гъза да я ебеш". колк оси глупава, това е известна фраза, казана за първи път от чарлз дикенс, не от тоя сопол, който си споменала...

по темата - нямам мнение

пп. сега не знаеш кой е дикенс нали?


Ти трябва да си много тъпа! Не видя ли че момичето се базикаше?

CrAzYanDlaZy
08-07-2010, 08:56
Ехо ... събуди се какво значи "не съм красива"...Това че не изглеждаш като така наречените "кифлички" не те прави грозна... Всеки има както недостатъци така и ХУБАВИ черти... Погледни се в огледалото и се опитай да откриеш своите.... :) :)
Относно момчето нищо не ти пречи да му пишеш....Няма какво да губиш...Айде Успех :) :)

+1!

Bellatrix
08-07-2010, 09:03
Красотата идва от вътре. :) И това изобщо не е клише! Когато човек вярва в себе си и се харесва сам около него витае една такава много хубава аура и чар и хората го харесват. Просто самоувереността може да замести много природни дадености. (стига да не става дума за грозно гига его без покритие де, но мисля, че на теб наистина ти трябва само да си вдигнеш леко самочувствието).
И потърси момчето :) Мен още ме е яд, че не заговорих преди няколко месеца едно момче, с което все се засичахме в 306 :D

LoVe3e
08-07-2010, 11:35
Ейй яя се стегни малко :D
И аз бях като теб заставах пред огледалото и започвах това не ми е хубаво онова не ми е хубаво и само се комплексирах...Е разбира се се намериха хора които ми обясниха колко хубава съм всъщност и започнах и аз да го виждам...Такачее яяя се огледаи и си виж колко си хубава и не се комплексираи защото е супер гадно и тъпо...
А по темата пиши му туко виж може да стане нещо може и той да те е забелязал знаеш ли...По добре си пробваи късмета отколкото после да съжеляваш, че не си го направила ...
айде успех от мен :P

ThePowerOfLove
08-07-2010, 11:46
Как така го обичаш само не ми е ясно..вие поне излизали ли сте?

sladur4etyYy
08-07-2010, 11:54
не го обичаш, стига сте използвали тия думи, без да ги разбирате, че вече ми кипва, като ги прочета!


а ти, щом се смяташ за грозна, защо не промениш нещо в себе си? за да те харесват другите, трябва сам да се харесваш. това е самата истина. застани пред огледалото. огледай се много добре, виж кои са хубавите ти черти и след това намери начин да подчертаеш всяка една от тях. сложи малко грим, направи си хубава прическа, облечи дрехи, които да подчертават хубавите неща в тялото ти. чак след като се сдобиеш с известна доза самочувствие, ще може да пишеш на момчето, и не защото като направиш горепосочените неща ще се промениш коренно, а защото ще се чувстваш много по- уверена и няма да имаш проблем да си говориш с него, макар и да ти се вижда леко надут.
запомни!!! за да те харесват другите, трябва сам да се харесваш ! и работи по въпроса, явно имаш нужда.

fenkaaa
08-07-2010, 20:54
1во.. не се комплексирвай !

2ро .. пиши му във фейсбук нещо от сорта на " здрасти как е .. забелязах те на състезанието по хип хоп танцуваш много хубаво .. ако може да се запознаем " незнам нещо такова ?! ;дд :-)

footballgirl
08-07-2010, 22:27
[quote="sladur4etyYy"]не го обичаш, стига сте използвали тия думи, без да ги разбирате, че вече ми кипва, като ги прочета!

Много ясно че не го обича по този начин по който обичаш някой с когото си бил дълго време , просто тя се е влюбила по онзи детски начин и ще и мине до максимум 1-2 месеца 100% .. моя съвет е не го взимай толкова навътре особено ако изпитваш това чувство за пръв път , защото първата любов винаги ти се струва последна и най - силна и особено ако е несподелена чувството е ужасно :( така че пробвай се да му пишеш но се старай да не мислиш толкова за него , ако прояви интерес към теб - супер , ако не майната му ще има много други след него :)

SunShinePearl
08-08-2010, 06:25
и аз по едно време си виках никога няма да стане еди кво си чак след 3 години стана без да очаквам :lol: всичко се случва на тоя свят така че му пиши нищо не губиш

XTREMEFREERIDE
08-08-2010, 07:31
И въпреки това аз го обичам и придължавам да гасна по него.... :( :(

Обичаш го значи. :) А изобщо говорили ли сте си, та да го обичаш?

cvetinka95
08-08-2010, 16:10
И въпреки това аз го обичам и придължавам да гасна по него.... :( :(

Обичаш го значи. :) А изобщо говорили ли сте си, та да го обичаш?
нали.. яко самовнушение, яки филми.. привлича те външно ок.. ама при положение че сигурно грам не знаеш какъв е той всъщност.. или кат танцува хубаво ай да го вземаме.. имаше даже се сещам една твоя тема с рязането на ръката.. без коментар.
намери си работа.
заеби момчетата поне за време да се осъзнаеш малко сама.. стига преиграва и се самосъжалява.. на хората не им пука просто..

sonsta
08-16-2010, 19:45
Не мога да разбера,как така можеш да обичаш някого без дори да си говорил с него.Как става тая работа?Това,че ти е харесал доста на външен вид не означава любов,а просто привличане.И по тази причина ти много лесно можеш да си го избиеш от главата.Колкото дали си красива,не мога да ти кажа,но само мога да те посъветвам да не се мислиш за грозница...все пак ние българките сме красиви всичките :grin: :grin: :grin: и само да ти кажа,самочувствие му е майката и т'ва си е!!!А и последно нещо искам да те попитам?Знаеш ли какво е любов?Обичала ли си някого наистина?Ако си имала,човек,когото познаваш и наистина мислиш,че си обичала направи сравнение между този твой каприз и миналата ти любов? Ако пък се влюбваш за първи път (това не може да се нарече влюбне всъюност,но няма значение) просто знай,че това ще трае неповече от 2-3 месеца... успех :-D :-D