PDA

View Full Version : Имам проблем дайте ми съвет



Rysotto
08-06-2010, 19:21
Проблемът ми е ... Ходя с едно момче от 2 седмици , постоянно се виждаме .... проблемът е че аз много го ревнувам и преди 1 ден , както си седях в един сайт за запознанства едно момиче ме попита дали аз хода с него , аз и казах "да" в същият момент и тя ми каза че ходи с него , много ми стана гадно но после като го попитах той отрече... но аз немога да му повярвам защото знам че това момче според мен може да има всяко момиче. Преди той ми беше казал че той никога не би изневерил но това не отрича нищо.... Онзи ден занима на море и най случайно днеска видях че е влизал в този сайт за запознанства от който научих онова нещо за момичето . Искам да му вярвам но немога кажете ми какво да правя с него :(

miskaprizZ
08-06-2010, 19:31
Ами поговорете тримата заедно... Така със сигурност ще стане ясно кой казва истината и кой лъже.... Тук може само да гадаем ... Успех :) :)

Claymore
08-06-2010, 19:32
Ама ти имаш ли 11?
Кв'и са тия глупости, не се занимавай...

Rysotto
08-06-2010, 19:35
имам и 15 :)

soul1199
08-06-2010, 20:28
говори с него на 4 очи

truculent
08-06-2010, 23:08
Щом ти отрича.. Добре е, едни четири очи с него както каза соул1199..

П.П. след тва може и с нея :D

Hidalg0
08-07-2010, 08:38
Е кфо като отрича може пък да казва истината а "оная" от сайта да иска да ти направи мръсно , за да ги зарежеш и тя да ти го вземе така че говори с момчето :smt023

Blondityy
08-07-2010, 08:49
кви са тея глупости бе... сайт за запознанства... оф, всяка може да ти каже "ми аз ходя с Джъстин Бийбър"... замисли се :?

lyfche
08-07-2010, 14:54
Ами поговорете тримата заедно... Така със сигурност ще стане ясно кой казва истината и кой лъже.... Тук може само да гадаем ... Успех :) :)

+1 не си сигурна дали той лъже .. или тя

Everytime
08-07-2010, 17:34
говори с него на 4 очи

на 4 очи с Цветанка Ризова :D
//
не вярвам че не можеш да си намериш и друго момче след като кръшка
другото което е, че му нямаш доверие

Memii
08-07-2010, 18:04
mhm

InloveAgain
08-07-2010, 18:19
Ми много ясно ,че ще отрича,ако е истина .. ;).
Не вярвам момичето да има полза от това да те лъже,но все пак си поговори с него :?

Hadescho
08-08-2010, 11:49
Ми много ясно ,че ще отрича,ако е истина .. ;).
Не вярвам момичето да има полза от това да те лъже,но все пак си поговори с него :?

А не си ли чувал/ла за Интриганти (http://vbox7.com/play:325c050a)
Повярвай има ги многооооо такива![/url]

notlike
08-08-2010, 12:18
Особено жени... ако питаш мен, ако момчето не иска да бъде с теб, ще те изостави. Щом може да има всяка и избира теб, значи ти ТРЯБВА да му имаш доверие. Ако му нямаш, защо сте заедно, за Бога?!

Elenichkaa
08-08-2010, 12:20
Аз бих повярвала на човека до мен,а не на няква непозната.И все пак за да се обедиш го попитай направо има ли каквото и да било с това момиче,ако са имали нещо в миналото да ти каже,за да знаеш защо тя ти казва тия неща!
Не го обвинявай,докато не се докаже вината му! 8-) ;)

nikoll4479
08-08-2010, 13:06
абее честно да ви кажа не знам на кой да вярвам ,, обаче , каква е ползата на момичетоо да лъже ? нали накрая ще станя ясно кой какво , според мен момчето въртии някфи игри ,, ама аййде да видим ,, Говори с двамата и ще разбереш ,, ;)

FuckedUp
08-08-2010, 13:14
кви са тея глупости бе... сайт за запознанства... оф, всяка може да ти каже "ми аз ходя с Джъстин Бийбър"... замисли се :?
Стига с тоя сопол,бе! :D
Сайт за запознанства..бла,бла
Я се стегнете..

Sofff
08-08-2010, 13:18
Ами предлагам ти да се видиш с него като се върне, да поговорите и ако се съгласи да излезете тримата добре, ако не се съгласи това би трябвало да говори достатъчно ...
Успех

Blondityy
08-08-2010, 16:49
кви са тея глупости бе... сайт за запознанства... оф, всяка може да ти каже "ми аз ходя с Джъстин Бийбър"... замисли се :?
Стига с тоя сопол,бе! :D
Сайт за запознанства..бла,бла
Я се стегнете..
Бр, мой човек, и аз тва мисля за него, ма беше първото, което ми хрумна, падаше ми батерията на лаптопа и бързах, както и сега, така че, айде чао!

PoRcHeTaTa1
08-08-2010, 18:02
Ми може въпросното момиче от саита да те лаже за да ви скара има ги всякакви ..... замисли се и над това :)

rusoto_baby_f
08-08-2010, 21:30
Няма ли доверие в една връзка - нищо не се получава.... :)

lady__bird
08-08-2010, 21:36
доверието е много важно.Не знам,ти трябва да си прецениш дали да му вярваш или не.И помисли малко,той пише ли и коментари на снимки/профил.Има ли и номера/името в gsm?Ти му кажи ,че му вярваш,ноо... ;д Тъничко си проверявай и внимавай,все пак вяра само на себе си може да имаш. ; )

Rysotto
08-18-2010, 19:40
Говорих с момичето и тя ми каза че това което ми го е казала да го запаза в тайна и да е само между нас двете .... След като казах това на него тои веднага отрече и каза че това е чиста ревност сега на 23ти правиме 1 месец и найстина сега като се вида с него ще си поговора и полсе ще споделя с вас разговорът и да кажете какво мислите

Rysotto
08-21-2010, 21:25
Отново пиша ... Събрах смелост и реших да го питам дали има някакви чувства към мен отговорът му беше следният : [20.8.2010 г. 23:57:32] (*) *[М]ъnik3n4yy vи пikae na "sлavata"..;]™
(*): em i az misleh ti go za dam tozi vapros emi kak ti go kaja imam no sa malki parvona4alno bqha pove4e ama sprehme se vijdame ii nz sega sa po malko ;xxxx a pri teb kak sedat neshtata sas 4ustvata .... моят отговор беше че мойте чувства много по силни от неговите и искам да съм си с него .... в момента ми е много гадно и незнам какво да правя , как да спечеля чувствата му ... ? Събрах смелост и да му кажа че според мен в една връзка трябжа да има доверие и да не се изневерява и като го попитах дали ми е изневерявал той ми каза че досега не ми е изневерявал докато е бил с мен и не се е забивал с дръги момичета ....

loliii
08-21-2010, 21:31
Абе много тъпи съвети давате... Ако й е изневерявал това означава, че я е лъгал, тъй че къв е смисълът тя да го пита "на четири очи", нормално да я излъже, вие чувате ли се!? Щом му няма доверие за това дали е верен откъде накъде ще се доверява на думите му? Вие живеете в е*ати филма :?

Авторката, прочетох, че той вече не изпитва същите чувства. Ти му нямаш доверие. Къв е смисълът от цялата ви връзка? Замисли се.

GossipGirl89
08-21-2010, 21:43
Само като му прочетох ника в скайп и това, което ти е казал честно да ти кажа мисля че те лъже и мотае. Не знам, ти си го познаваш по-добре и би трябвало сама да прецениш какъв е и що е... Идеята да се видите тримата, ти, той и въпросното момиче, ми се вижда добра. Попитай го дали иска и ако е съгласен се вижте и тогава всичко ще излезе на яве, но ако не иска най-вероятно има нещо... Но има и друг вариант - тя ти е казала да пазиш в тайна разговора ви, което значи, че не иска да му го казваш на него=>може да си измисля

loliii
08-21-2010, 21:56
Само като му прочетох ника в скайп
Че какво му е на ника? :D:D (*) *[М]ъnik3n4yy vи пikae na "sлavata"..;]™ ммм звучи добре. Мъникенчууууууу... чудя се откъде пikае като няма пiшка!!?

Rysotto
08-21-2010, 21:57
Аз се опитвам да му имам доверие но не става а името му в скайпа не е такова просто сложих на един друг абонат защото нейскам някой да знае името му в скайп... Утре правиме 1 месец а вообще незнам дали е изпитал нещо от този 1 месец но по думите му е изпитал дори и малко .. но аз съм му дала много неща

xXxsyndromexXx
08-22-2010, 13:01
не си прави труда..явно момчето си пада леко курвар с извинение..не се мъчи с него..зарежи го преди той теб да зареже заради някоя пача :)

plaYanDwin
08-22-2010, 14:43
Хмм, вариантите са 2 - или той разиграва и двете ви, или момичето лъже, за да ви скара. От това, което си написала става ясно, че му нямаш доверие :( При това положение, каквато и да е истината, мисля че трябва да се разделите, защото във връзката ви липсва най-важното - доверието. :(

fenasf
08-22-2010, 14:43
Тройка. :)